Anderlecht 4 miljoen euro rijker? "Willen hem aankopen"

871
Anderlecht 4 miljoen euro rijker?

Bij RSC Anderlecht gaan ze de nodige uitgaande transfers doen. CEO Sports Jesper Fredberg heeft héél veel werk en de Deen kan nog eens onderhandelen met FC Midtjylland. De Deense club wil snel aan tafel gaan zitten met Anderlecht, al is dat misschien niet nodig.


Anderlecht verhuurt Kristoffer Olsson aan FC Midtjylland. De Zweedse centrale middenvelder doet het daar zeer goed met 3 goals en 5 assists in 30 wedstrijden. FC Midtjylland heeft een aankoopoptie van 4 miljoen euro en de club wil de sierlijke centrale middenvelder graag aan boord houden. Olsson ziet dat ook zitten.

TEVREDEN

Sportief directeur Svend Graversen was in de Deense media duidelijk. FC Midtyjlland wil hem houden. "Met zijn niveau en als Zweeds international is Kristoffer altijd een interessante speler voor Midtjylland. De prijs en het contract moeten kloppen, maar voor ons is het natuurlijk zeer interessant omdat het zeldzaam is om een speler van zijn niveau binnen te halen", aldus Graversen. "Kristoffer voelt zich hier goed en wij zijn tevreden over hem. We zien wel wat er gebeurt, want de drie partijen moeten akkoord gaan."

Anderlecht haalde Olsson voor 4 miljoen euro naar Brussel, maar vorig jaar maakte hij te weinig indruk. Anderlecht zoekt een dynamische nummer acht, wat Olsson niet is. Met spelers als Kristian Arnstad en Marco Kana staan er bovendien ook nog eens twee jonge talenten klaar op het middenveld. Anderlecht zal wellicht niet willen inbinden op die 4 miljoen euro die er in de aankoopoptie staat en dat geld kunnen ze in Brussel zéér goed gebruiken voor ingaande transfers.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Moet RSCA Olsson een nieuwe kans geven?

Meest recent

Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

17
17
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

53
53
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

35
35
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

379
379
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

125
125
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

45
45
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

131
131
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

44
44
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

158
158
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

222
222
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

421
421
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

237
237
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

246
246
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

65
65
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

305
305
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

157
157
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

46
46
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

49
49
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

39
39
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

120
120
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

111
111
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

63
63
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

42
42

Meer sportnieuws