Anderlecht 4 miljoen euro rijker? "Willen hem aankopen"

door
Anderlecht 4 miljoen euro rijker?

Bij RSC Anderlecht gaan ze de nodige uitgaande transfers doen. CEO Sports Jesper Fredberg heeft héél veel werk en de Deen kan nog eens onderhandelen met FC Midtjylland. De Deense club wil snel aan tafel gaan zitten met Anderlecht, al is dat misschien niet nodig.


Anderlecht verhuurt Kristoffer Olsson aan FC Midtjylland. De Zweedse centrale middenvelder doet het daar zeer goed met 3 goals en 5 assists in 30 wedstrijden. FC Midtjylland heeft een aankoopoptie van 4 miljoen euro en de club wil de sierlijke centrale middenvelder graag aan boord houden. Olsson ziet dat ook zitten.

TEVREDEN

Sportief directeur Svend Graversen was in de Deense media duidelijk. FC Midtyjlland wil hem houden. "Met zijn niveau en als Zweeds international is Kristoffer altijd een interessante speler voor Midtjylland. De prijs en het contract moeten kloppen, maar voor ons is het natuurlijk zeer interessant omdat het zeldzaam is om een speler van zijn niveau binnen te halen", aldus Graversen. "Kristoffer voelt zich hier goed en wij zijn tevreden over hem. We zien wel wat er gebeurt, want de drie partijen moeten akkoord gaan."

Anderlecht haalde Olsson voor 4 miljoen euro naar Brussel, maar vorig jaar maakte hij te weinig indruk. Anderlecht zoekt een dynamische nummer acht, wat Olsson niet is. Met spelers als Kristian Arnstad en Marco Kana staan er bovendien ook nog eens twee jonge talenten klaar op het middenveld. Anderlecht zal wellicht niet willen inbinden op die 4 miljoen euro die er in de aankoopoptie staat en dat geld kunnen ze in Brussel zéér goed gebruiken voor ingaande transfers.

LEES OOK: 'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Moet RSCA Olsson een nieuwe kans geven?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

82
82
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

36
36
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

55
55
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

54
54
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

85
85
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

236
236
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

193
193
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

319
319
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

56
56
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

372
372
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

100
100
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

161
161
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

152
152
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

121
121
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

300
300
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

974
974
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

397
397
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

804
804
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

230
230
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

758
758
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

501
501
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1075
1075

Meer sportnieuws