'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

door
'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

Club Brugge slaagde er vorige week nog in extremis in om een plaats in de Champions Play-Offs te behalen. De eerste partij van de huidige landskampioen tegen KRC Genk verliep echter een stuk minder vlot dan gedacht. Ondanks de razend ambitieuze uitspraken van de Bruggelingen, eindigde de topwedstrijd tegen de Limburgers in mineur.


Vorige week verraste Rik De Mil nog vriend en vijand nadat hij openlijk toegaf dat Club Brugge nog kans maakte op de landstitel. Ook Hans Vanaken en Simon Mignolet wilden de kans op de oppergaai niet uitsluiten, en dat zorgde voor heel wat verbazing bij tal van volgers van het Blauw-Zwarte legioen. Na de verliesbeurt tegen KRC Genk mogen die ambities inmiddels definitief van tafel gegooid worden.

Het missen van de titel zou dan weer wel voor een bepaalde verandering bij Club Brugge kunnen zorgen. Rik De Mil gaf tijdens de voorbije wedstrijden al opvallend veel minuten aan jeugdige talenten als Spileers, Nusa, Vermant, Talbi, Sandra of Sabbe. Ook tegen KRC Genk mocht eerstgenoemde aan de partij beginnen, en vielen Vermant, Nusa en Sandra in. Nu de titeldroom voorbij is, zou het niet meer dan logisch zijn dat er binnenkort meer producten van Club NXT kansen zullen krijgen bij de Brugse hoofdmacht.

Sterke invalbeurt

Vooral Cisse Sandra mag na zijn invalbeurt tegen KRC Genk misschien wel hopen op een basisplaats in de volgende wedstrijd. Het jeugdproduct van Club Brugge viel bijzonder sterk in, en slaagde er in het slot van de partij ook bijna in om de aansluitingstreffer te scoren. Aanstaande zaterdag staat Club Brugge voor een interessante confrontatie met Union SG.

LEES OOK: Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Moet De Mil de Brugse jeugdproducten meer kansen geven tijdens de resterende wedstrijden?

Meest recent

Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

0
0
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

4
4
Hayen komt met héél ander verhaal over Mignolet en Jackers

Hoe Club Brugge Nicky Hayen op straat zette en nadien ook nog communiceerde, dat was een topclub ...

91
91
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

18
18
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

37
37
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

178
178
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

127
127
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

70
70
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

185
185
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

56
56
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

58
58
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

98
98
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

86
86
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

47
47
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

56
56
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

206
206
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

36
36
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

57
57
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

244
244
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

190
190
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

143
143
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

260
260
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

90
90
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

65
65

Meer sportnieuws