'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

door
'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

Club Brugge slaagde er vorige week nog in extremis in om een plaats in de Champions Play-Offs te behalen. De eerste partij van de huidige landskampioen tegen KRC Genk verliep echter een stuk minder vlot dan gedacht. Ondanks de razend ambitieuze uitspraken van de Bruggelingen, eindigde de topwedstrijd tegen de Limburgers in mineur.


Vorige week verraste Rik De Mil nog vriend en vijand nadat hij openlijk toegaf dat Club Brugge nog kans maakte op de landstitel. Ook Hans Vanaken en Simon Mignolet wilden de kans op de oppergaai niet uitsluiten, en dat zorgde voor heel wat verbazing bij tal van volgers van het Blauw-Zwarte legioen. Na de verliesbeurt tegen KRC Genk mogen die ambities inmiddels definitief van tafel gegooid worden.

Het missen van de titel zou dan weer wel voor een bepaalde verandering bij Club Brugge kunnen zorgen. Rik De Mil gaf tijdens de voorbije wedstrijden al opvallend veel minuten aan jeugdige talenten als Spileers, Nusa, Vermant, Talbi, Sandra of Sabbe. Ook tegen KRC Genk mocht eerstgenoemde aan de partij beginnen, en vielen Vermant, Nusa en Sandra in. Nu de titeldroom voorbij is, zou het niet meer dan logisch zijn dat er binnenkort meer producten van Club NXT kansen zullen krijgen bij de Brugse hoofdmacht.

Sterke invalbeurt

Vooral Cisse Sandra mag na zijn invalbeurt tegen KRC Genk misschien wel hopen op een basisplaats in de volgende wedstrijd. Het jeugdproduct van Club Brugge viel bijzonder sterk in, en slaagde er in het slot van de partij ook bijna in om de aansluitingstreffer te scoren. Aanstaande zaterdag staat Club Brugge voor een interessante confrontatie met Union SG.

LEES OOK: Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Moet De Mil de Brugse jeugdproducten meer kansen geven tijdens de resterende wedstrijden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

3
3
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

2
2
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

109
109
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

23
23
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

80
80
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

115
115
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

28
28
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

42
42
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

149
149
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

275
275
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

62
62
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

85
85
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

265
265
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

278
278
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

49
49
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

138
138
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

219
219
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

67
67
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

194
194
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

121
121
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

102
102
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

100
100
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

104
104
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

255
255

Meer sportnieuws