'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

door
'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

Club Brugge slaagde er vorige week nog in extremis in om een plaats in de Champions Play-Offs te behalen. De eerste partij van de huidige landskampioen tegen KRC Genk verliep echter een stuk minder vlot dan gedacht. Ondanks de razend ambitieuze uitspraken van de Bruggelingen, eindigde de topwedstrijd tegen de Limburgers in mineur.


Vorige week verraste Rik De Mil nog vriend en vijand nadat hij openlijk toegaf dat Club Brugge nog kans maakte op de landstitel. Ook Hans Vanaken en Simon Mignolet wilden de kans op de oppergaai niet uitsluiten, en dat zorgde voor heel wat verbazing bij tal van volgers van het Blauw-Zwarte legioen. Na de verliesbeurt tegen KRC Genk mogen die ambities inmiddels definitief van tafel gegooid worden.

Het missen van de titel zou dan weer wel voor een bepaalde verandering bij Club Brugge kunnen zorgen. Rik De Mil gaf tijdens de voorbije wedstrijden al opvallend veel minuten aan jeugdige talenten als Spileers, Nusa, Vermant, Talbi, Sandra of Sabbe. Ook tegen KRC Genk mocht eerstgenoemde aan de partij beginnen, en vielen Vermant, Nusa en Sandra in. Nu de titeldroom voorbij is, zou het niet meer dan logisch zijn dat er binnenkort meer producten van Club NXT kansen zullen krijgen bij de Brugse hoofdmacht.

Sterke invalbeurt

Vooral Cisse Sandra mag na zijn invalbeurt tegen KRC Genk misschien wel hopen op een basisplaats in de volgende wedstrijd. Het jeugdproduct van Club Brugge viel bijzonder sterk in, en slaagde er in het slot van de partij ook bijna in om de aansluitingstreffer te scoren. Aanstaande zaterdag staat Club Brugge voor een interessante confrontatie met Union SG.

LEES OOK: ‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Moet De Mil de Brugse jeugdproducten meer kansen geven tijdens de resterende wedstrijden?

Meest recent

‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

5
5
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

21
21
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

37
37
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

20
20
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

72
72
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

73
73
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

79
79
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

122
122
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

91
91
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

105
105
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

41
41
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

397
397
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

177
177
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

120
120
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

264
264
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

377
377
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

304
304
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

103
103
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

507
507
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

314
314
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

101
101
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

244
244
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

526
526

Meer sportnieuws