'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

door
'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

Club Brugge slaagde er vorige week nog in extremis in om een plaats in de Champions Play-Offs te behalen. De eerste partij van de huidige landskampioen tegen KRC Genk verliep echter een stuk minder vlot dan gedacht. Ondanks de razend ambitieuze uitspraken van de Bruggelingen, eindigde de topwedstrijd tegen de Limburgers in mineur.


Vorige week verraste Rik De Mil nog vriend en vijand nadat hij openlijk toegaf dat Club Brugge nog kans maakte op de landstitel. Ook Hans Vanaken en Simon Mignolet wilden de kans op de oppergaai niet uitsluiten, en dat zorgde voor heel wat verbazing bij tal van volgers van het Blauw-Zwarte legioen. Na de verliesbeurt tegen KRC Genk mogen die ambities inmiddels definitief van tafel gegooid worden.

Het missen van de titel zou dan weer wel voor een bepaalde verandering bij Club Brugge kunnen zorgen. Rik De Mil gaf tijdens de voorbije wedstrijden al opvallend veel minuten aan jeugdige talenten als Spileers, Nusa, Vermant, Talbi, Sandra of Sabbe. Ook tegen KRC Genk mocht eerstgenoemde aan de partij beginnen, en vielen Vermant, Nusa en Sandra in. Nu de titeldroom voorbij is, zou het niet meer dan logisch zijn dat er binnenkort meer producten van Club NXT kansen zullen krijgen bij de Brugse hoofdmacht.

Sterke invalbeurt

Vooral Cisse Sandra mag na zijn invalbeurt tegen KRC Genk misschien wel hopen op een basisplaats in de volgende wedstrijd. Het jeugdproduct van Club Brugge viel bijzonder sterk in, en slaagde er in het slot van de partij ook bijna in om de aansluitingstreffer te scoren. Aanstaande zaterdag staat Club Brugge voor een interessante confrontatie met Union SG.

LEES OOK: Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Moet De Mil de Brugse jeugdproducten meer kansen geven tijdens de resterende wedstrijden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

0
0
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

14
14
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

31
31
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

126
126
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

145
145
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

37
37
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

203
203
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

207
207
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

169
169
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

283
283
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

229
229
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

27
27
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

217
217
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

43
43
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

105
105
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

228
228
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

188
188
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

149
149
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

195
195
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

384
384
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

22
22
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

534
534
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

830
830
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

183
183
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

29
29

Meer sportnieuws