'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

door
'Mislopen van titel zorgt voor verrassende wending bij Club Brugge'

Club Brugge slaagde er vorige week nog in extremis in om een plaats in de Champions Play-Offs te behalen. De eerste partij van de huidige landskampioen tegen KRC Genk verliep echter een stuk minder vlot dan gedacht. Ondanks de razend ambitieuze uitspraken van de Bruggelingen, eindigde de topwedstrijd tegen de Limburgers in mineur.


Vorige week verraste Rik De Mil nog vriend en vijand nadat hij openlijk toegaf dat Club Brugge nog kans maakte op de landstitel. Ook Hans Vanaken en Simon Mignolet wilden de kans op de oppergaai niet uitsluiten, en dat zorgde voor heel wat verbazing bij tal van volgers van het Blauw-Zwarte legioen. Na de verliesbeurt tegen KRC Genk mogen die ambities inmiddels definitief van tafel gegooid worden.

Het missen van de titel zou dan weer wel voor een bepaalde verandering bij Club Brugge kunnen zorgen. Rik De Mil gaf tijdens de voorbije wedstrijden al opvallend veel minuten aan jeugdige talenten als Spileers, Nusa, Vermant, Talbi, Sandra of Sabbe. Ook tegen KRC Genk mocht eerstgenoemde aan de partij beginnen, en vielen Vermant, Nusa en Sandra in. Nu de titeldroom voorbij is, zou het niet meer dan logisch zijn dat er binnenkort meer producten van Club NXT kansen zullen krijgen bij de Brugse hoofdmacht.

Sterke invalbeurt

Vooral Cisse Sandra mag na zijn invalbeurt tegen KRC Genk misschien wel hopen op een basisplaats in de volgende wedstrijd. Het jeugdproduct van Club Brugge viel bijzonder sterk in, en slaagde er in het slot van de partij ook bijna in om de aansluitingstreffer te scoren. Aanstaande zaterdag staat Club Brugge voor een interessante confrontatie met Union SG.

LEES OOK: Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Moet De Mil de Brugse jeugdproducten meer kansen geven tijdens de resterende wedstrijden?

Meest recent

Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

188
188
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

21
21
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

36
36
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

90
90
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

38
38
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

120
120
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

361
361
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

65
65
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

30
30
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

159
159
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

234
234
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

441
441
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

178
178
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

159
159
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

87
87
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

73
73
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

369
369
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

60
60
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

91
91
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

59
59
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173

Meer sportnieuws