TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

door
TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht slecht nieuws zal krijgen, want Islam Slimani zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract nog te verlengen. De ervaren Algerijn zou volgens FennecFootball enkele lucratieve aanbiedingen gekregen hebben uit Qatar en Saudi-Arabië en zou daarop willen ingaan. Dat betekent dat Paars-Wit in de zomer nog een extra spits zal moeten zoeken.



Bij Union speuren ze al volop naar versterking voor volgend seizoen en die zouden ze in wel zeer verrassende hoek vinden. De Brusselaars zouden zich namelijk versterken met Tiago Gomes Lopes, een 20-jarige doelman die momenteel in derde nationale(!) uitkomt voor Betekom. De Kaapverdiër, die eerder in de jeugd van Sporting CP speelde, is daar pas enkele maanden eerste doelman, maar maakt grote indruk.

Zowel bij Club Brugge als Genk zijn ze nog op zoek naar een extra spits en daarvoor zouden ze aan dezelfde speler denken. Beide topclubs zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Igor Thiago, een 21-jarige Braziliaan die hoge ogen gooit in Bulgarije bij Ludogorets. Daar scoorde hij dit seizoen onder meer twee keer in de Conference League tegen Anderlecht.



Bij Club anticiperen ze met hun zoektocht op het vertrek van een aantal sterkhouders. Onder meer Noa Lang lijkt voor een transfer te staan, maar de Nederlander zal Club wellicht niet de jackpot opleveren. Vorige zomer hoopte Blauw-Zwart nog 30 miljoen euro te vangen, maar de verwachting is dat Lang straks misschien nog de helft zal opleveren. Club zal moeten hopen dat de aanvaller sterke play-offs speelt om zijn waarde nog een beetje op te krikken.

Voor KV Mechelen zit het seizoen er helemaal op na de nederlaag in de bekerfinale. Het kan dus aan volgend seizoen beginnen denken en trainer Steven Defour heeft daarvoor enkele duidelijke transferwensen. Hij gaf na de finale aan dat hij achterin graag meer leiderschap wil en dat er ook een echte spits bij moet gaan komen.



BUITENLAND

Bayern München heeft grootse transferplannen voor de zomer. De Duitse grootmacht wil een topspits binnenhalen, maar ook op andere posities wil Thomas Tuchel versterking. Zo denkt de Duitse trainer aan een oude bekende, want hij wil graag Mateo Kovacic wegkapen bij zijn ex-club Chelsea. De Kroaat staat echter ook in de belangstelling van Manchester City, dat nog een opvolger zoekt voor de vertrekkende Ilkay Gündogan.

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Moet Anderlecht er alles aan doen om Slimani alsnog te overtuigen?

Meest recent

'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

5
5
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

54
54
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

132
132
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

59
59
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

95
95
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

117
117
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

154
154
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

87
87
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

298
298
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

134
134
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

124
124
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

59
59
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

64
64
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

136
136
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

236
236
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

62
62
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

358
358
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

210
210
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

173
173
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

98
98
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

284
284
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

172
172
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

407
407
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

758
758
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

85
85

Meer sportnieuws