TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

door
TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht slecht nieuws zal krijgen, want Islam Slimani zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract nog te verlengen. De ervaren Algerijn zou volgens FennecFootball enkele lucratieve aanbiedingen gekregen hebben uit Qatar en Saudi-Arabië en zou daarop willen ingaan. Dat betekent dat Paars-Wit in de zomer nog een extra spits zal moeten zoeken.



Bij Union speuren ze al volop naar versterking voor volgend seizoen en die zouden ze in wel zeer verrassende hoek vinden. De Brusselaars zouden zich namelijk versterken met Tiago Gomes Lopes, een 20-jarige doelman die momenteel in derde nationale(!) uitkomt voor Betekom. De Kaapverdiër, die eerder in de jeugd van Sporting CP speelde, is daar pas enkele maanden eerste doelman, maar maakt grote indruk.

Zowel bij Club Brugge als Genk zijn ze nog op zoek naar een extra spits en daarvoor zouden ze aan dezelfde speler denken. Beide topclubs zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Igor Thiago, een 21-jarige Braziliaan die hoge ogen gooit in Bulgarije bij Ludogorets. Daar scoorde hij dit seizoen onder meer twee keer in de Conference League tegen Anderlecht.



Bij Club anticiperen ze met hun zoektocht op het vertrek van een aantal sterkhouders. Onder meer Noa Lang lijkt voor een transfer te staan, maar de Nederlander zal Club wellicht niet de jackpot opleveren. Vorige zomer hoopte Blauw-Zwart nog 30 miljoen euro te vangen, maar de verwachting is dat Lang straks misschien nog de helft zal opleveren. Club zal moeten hopen dat de aanvaller sterke play-offs speelt om zijn waarde nog een beetje op te krikken.

Voor KV Mechelen zit het seizoen er helemaal op na de nederlaag in de bekerfinale. Het kan dus aan volgend seizoen beginnen denken en trainer Steven Defour heeft daarvoor enkele duidelijke transferwensen. Hij gaf na de finale aan dat hij achterin graag meer leiderschap wil en dat er ook een echte spits bij moet gaan komen.



BUITENLAND

Bayern München heeft grootse transferplannen voor de zomer. De Duitse grootmacht wil een topspits binnenhalen, maar ook op andere posities wil Thomas Tuchel versterking. Zo denkt de Duitse trainer aan een oude bekende, want hij wil graag Mateo Kovacic wegkapen bij zijn ex-club Chelsea. De Kroaat staat echter ook in de belangstelling van Manchester City, dat nog een opvolger zoekt voor de vertrekkende Ilkay Gündogan.

LEES OOK: Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

Moet Anderlecht er alles aan doen om Slimani alsnog te overtuigen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

48
48
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

28
28
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

39
39
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

180
180
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

45
45
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

79
79
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

88
88
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

232
232
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

244
244
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

98
98
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

115
115
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

105
105
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

396
396
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

439
439
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

129
129
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

402
402
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

488
488
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

296
296
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

113
113
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

84
84
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

159
159
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

263
263
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

339
339
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

379
379

Meer sportnieuws