TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

1861
TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht slecht nieuws zal krijgen, want Islam Slimani zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract nog te verlengen. De ervaren Algerijn zou volgens FennecFootball enkele lucratieve aanbiedingen gekregen hebben uit Qatar en Saudi-Arabië en zou daarop willen ingaan. Dat betekent dat Paars-Wit in de zomer nog een extra spits zal moeten zoeken.



Bij Union speuren ze al volop naar versterking voor volgend seizoen en die zouden ze in wel zeer verrassende hoek vinden. De Brusselaars zouden zich namelijk versterken met Tiago Gomes Lopes, een 20-jarige doelman die momenteel in derde nationale(!) uitkomt voor Betekom. De Kaapverdiër, die eerder in de jeugd van Sporting CP speelde, is daar pas enkele maanden eerste doelman, maar maakt grote indruk.

Zowel bij Club Brugge als Genk zijn ze nog op zoek naar een extra spits en daarvoor zouden ze aan dezelfde speler denken. Beide topclubs zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Igor Thiago, een 21-jarige Braziliaan die hoge ogen gooit in Bulgarije bij Ludogorets. Daar scoorde hij dit seizoen onder meer twee keer in de Conference League tegen Anderlecht.



Bij Club anticiperen ze met hun zoektocht op het vertrek van een aantal sterkhouders. Onder meer Noa Lang lijkt voor een transfer te staan, maar de Nederlander zal Club wellicht niet de jackpot opleveren. Vorige zomer hoopte Blauw-Zwart nog 30 miljoen euro te vangen, maar de verwachting is dat Lang straks misschien nog de helft zal opleveren. Club zal moeten hopen dat de aanvaller sterke play-offs speelt om zijn waarde nog een beetje op te krikken.

Voor KV Mechelen zit het seizoen er helemaal op na de nederlaag in de bekerfinale. Het kan dus aan volgend seizoen beginnen denken en trainer Steven Defour heeft daarvoor enkele duidelijke transferwensen. Hij gaf na de finale aan dat hij achterin graag meer leiderschap wil en dat er ook een echte spits bij moet gaan komen.



BUITENLAND

Bayern München heeft grootse transferplannen voor de zomer. De Duitse grootmacht wil een topspits binnenhalen, maar ook op andere posities wil Thomas Tuchel versterking. Zo denkt de Duitse trainer aan een oude bekende, want hij wil graag Mateo Kovacic wegkapen bij zijn ex-club Chelsea. De Kroaat staat echter ook in de belangstelling van Manchester City, dat nog een opvolger zoekt voor de vertrekkende Ilkay Gündogan.

LEES OOK: Computer voorspelt Belgische kampioen: Anderlecht verrast

Moet Anderlecht er alles aan doen om Slimani alsnog te overtuigen?

Meest recent

Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

4
4
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht eindelijk bekend?

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

15
15
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

41
41
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

28
28
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

20
20
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

47
47
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

179
179
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

27
27
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

42
42
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

20
20
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

101
101
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

56
56
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

193
193
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

65
65
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

180
180
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

84
84
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

940
940
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

53
53
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

169
169
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

941
941
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

50
50
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

24
24
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

155
155
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

134
134

Meer sportnieuws