TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

door
TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht slecht nieuws zal krijgen, want Islam Slimani zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract nog te verlengen. De ervaren Algerijn zou volgens FennecFootball enkele lucratieve aanbiedingen gekregen hebben uit Qatar en Saudi-Arabië en zou daarop willen ingaan. Dat betekent dat Paars-Wit in de zomer nog een extra spits zal moeten zoeken.



Bij Union speuren ze al volop naar versterking voor volgend seizoen en die zouden ze in wel zeer verrassende hoek vinden. De Brusselaars zouden zich namelijk versterken met Tiago Gomes Lopes, een 20-jarige doelman die momenteel in derde nationale(!) uitkomt voor Betekom. De Kaapverdiër, die eerder in de jeugd van Sporting CP speelde, is daar pas enkele maanden eerste doelman, maar maakt grote indruk.

Zowel bij Club Brugge als Genk zijn ze nog op zoek naar een extra spits en daarvoor zouden ze aan dezelfde speler denken. Beide topclubs zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Igor Thiago, een 21-jarige Braziliaan die hoge ogen gooit in Bulgarije bij Ludogorets. Daar scoorde hij dit seizoen onder meer twee keer in de Conference League tegen Anderlecht.



Bij Club anticiperen ze met hun zoektocht op het vertrek van een aantal sterkhouders. Onder meer Noa Lang lijkt voor een transfer te staan, maar de Nederlander zal Club wellicht niet de jackpot opleveren. Vorige zomer hoopte Blauw-Zwart nog 30 miljoen euro te vangen, maar de verwachting is dat Lang straks misschien nog de helft zal opleveren. Club zal moeten hopen dat de aanvaller sterke play-offs speelt om zijn waarde nog een beetje op te krikken.

Voor KV Mechelen zit het seizoen er helemaal op na de nederlaag in de bekerfinale. Het kan dus aan volgend seizoen beginnen denken en trainer Steven Defour heeft daarvoor enkele duidelijke transferwensen. Hij gaf na de finale aan dat hij achterin graag meer leiderschap wil en dat er ook een echte spits bij moet gaan komen.



BUITENLAND

Bayern München heeft grootse transferplannen voor de zomer. De Duitse grootmacht wil een topspits binnenhalen, maar ook op andere posities wil Thomas Tuchel versterking. Zo denkt de Duitse trainer aan een oude bekende, want hij wil graag Mateo Kovacic wegkapen bij zijn ex-club Chelsea. De Kroaat staat echter ook in de belangstelling van Manchester City, dat nog een opvolger zoekt voor de vertrekkende Ilkay Gündogan.

LEES OOK: 'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Trending:

'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

Moet Anderlecht er alles aan doen om Slimani alsnog te overtuigen?

Meest recent

'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

1
1
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

17
17
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

73
73
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

382
382
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

434
434
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

137
137
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

86
86
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

501
501
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

51
51
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1095
1095
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

340
340
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

922
922
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

358
358
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

610
610
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

507
507
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

222
222
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

81
81
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

665
665
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

674
674
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

294
294
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

336
336
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1384
1384
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

884
884
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

174
174
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

245
245

Meer sportnieuws