TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

1861
TRANSFERUURTJE: 'Union verrast met aanwinst, dramatisch Anderlecht-nieuws'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Het lijkt erop dat Anderlecht slecht nieuws zal krijgen, want Islam Slimani zou niet van plan zijn om zijn aflopende contract nog te verlengen. De ervaren Algerijn zou volgens FennecFootball enkele lucratieve aanbiedingen gekregen hebben uit Qatar en Saudi-Arabië en zou daarop willen ingaan. Dat betekent dat Paars-Wit in de zomer nog een extra spits zal moeten zoeken.



Bij Union speuren ze al volop naar versterking voor volgend seizoen en die zouden ze in wel zeer verrassende hoek vinden. De Brusselaars zouden zich namelijk versterken met Tiago Gomes Lopes, een 20-jarige doelman die momenteel in derde nationale(!) uitkomt voor Betekom. De Kaapverdiër, die eerder in de jeugd van Sporting CP speelde, is daar pas enkele maanden eerste doelman, maar maakt grote indruk.

Zowel bij Club Brugge als Genk zijn ze nog op zoek naar een extra spits en daarvoor zouden ze aan dezelfde speler denken. Beide topclubs zouden namelijk hun oog laten vallen hebben op Igor Thiago, een 21-jarige Braziliaan die hoge ogen gooit in Bulgarije bij Ludogorets. Daar scoorde hij dit seizoen onder meer twee keer in de Conference League tegen Anderlecht.



Bij Club anticiperen ze met hun zoektocht op het vertrek van een aantal sterkhouders. Onder meer Noa Lang lijkt voor een transfer te staan, maar de Nederlander zal Club wellicht niet de jackpot opleveren. Vorige zomer hoopte Blauw-Zwart nog 30 miljoen euro te vangen, maar de verwachting is dat Lang straks misschien nog de helft zal opleveren. Club zal moeten hopen dat de aanvaller sterke play-offs speelt om zijn waarde nog een beetje op te krikken.

Voor KV Mechelen zit het seizoen er helemaal op na de nederlaag in de bekerfinale. Het kan dus aan volgend seizoen beginnen denken en trainer Steven Defour heeft daarvoor enkele duidelijke transferwensen. Hij gaf na de finale aan dat hij achterin graag meer leiderschap wil en dat er ook een echte spits bij moet gaan komen.



BUITENLAND

Bayern München heeft grootse transferplannen voor de zomer. De Duitse grootmacht wil een topspits binnenhalen, maar ook op andere posities wil Thomas Tuchel versterking. Zo denkt de Duitse trainer aan een oude bekende, want hij wil graag Mateo Kovacic wegkapen bij zijn ex-club Chelsea. De Kroaat staat echter ook in de belangstelling van Manchester City, dat nog een opvolger zoekt voor de vertrekkende Ilkay Gündogan.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Moet Anderlecht er alles aan doen om Slimani alsnog te overtuigen?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

18
18
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

77
77
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

57
57
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

100
100
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

163
163
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

88
88
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

94
94
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

107
107
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

97
97
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

37
37
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

171
171
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

115
115
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

27
27
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

282
282
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

79
79
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

124
124
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

105
105
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

111
111
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws