De Mil scherp voor één Bruggeling: "Met randzaken bezig"

door
De Mil scherp voor één Bruggeling:

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 3-1 van KRC Genk, dat vooral in de tweede helft de betere ploeg was. Trainer Rik De Mil zag dat Noa Lang een matige match speelde. De Nederlander speelde vooral zichzelf uit de partij.


Noa Lang is een steengoede voetballer, maar in topmatchen verliest hij soms de controle over zijn emoties. Dat was al eens op het veld van Anderlecht, maar de ex-speler van Ajax had het weer vlaggen tegen Racing Genk. Hij ging veel te vaak liggen en mekkerde doorlopend op de scheidsrechter. Tijdens de match noopte Mats Rits hem al aan tot kalmte, maar Lang luisterde niet echt. Zijn kans was ontevreden over zijn partij, bovendien liet Lang Munoz ook nog eens lopen bij de 1-1. "Dat soort afspraken moet beter gevolgd worden", zei De Mil over die fase bij Sporza.

GEEN TITEL

De coach is van mening dat Lang moet leren. “Ik zei Noa dat hij te veel met de ref en randzaken bezig was. Daar moet hij uit leren. Kijk, Noa kan goed voetballen en trekt bij momenten onze ploeg over de streep, maar in topmatchen moet je gefocust zijn op de opdrachten op het veld."

Door de nederlaag is de titel weg. Club Brugge sprak vorige week nochtans stevige taal. Onze redactie haalde toen ook al aan dat de 13 op 15 er kwam tegen ploegen onder de top 6 en dat het niveau nog een stuk de hoogte in moest. Dat lukte 25 minuten tegen Genk, dat was te weinig. “Ik vond dat geen gezever. Maar het is ook niet zo dat onze volledige play-offs nu aan diggelen liggen. We hebben duidelijke doelen gesteld en zullen daar nu stap voor stap aan werken."

LEES OOK: Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Gaat Lang nog schitteren in de play-offs?

Meest recent

'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

13
13
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

31
31
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

167
167
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

34
34
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

133
133
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

149
149
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

49
49
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

19
19
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

53
53
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

165
165
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

82
82
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

58
58
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

90
90
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

350
350
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

158
158
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

44
44
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

47
47
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

134
134
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

267
267
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

328
328
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

225
225
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

132
132
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

59
59

Meer sportnieuws