'Topdeal Arsenal zet enorme transfercarrousel in gang'

door
'Topdeal Arsenal zet enorme transfercarrousel in gang'

Albert Sambi Lokonga voelt de bui al hangen bij Arsenal. De centrale middenvelder komt amper aan de bak in Londen en hij werd in januari verhuurd aan Crystal Palace, waar hij eveneens niet te veel aan spelen toe komt. Bovendien wil Arsenal met Declan Rice (West Ham) nog een rechtstreekse concurrent aantrekken voor de Belg, en de onderhandelingen met de Hammers verlopen bijzonder goed.


Rice staat helemaal bovenaan het lijstje van de Gunners en ook de middenvelder ziet een overstap naar het Emirates Stadium goed zitten. De 41-voudige Engelse international wil enkel en alleen maar naar Arsenal verhuizen en daarom legde hij andere Premier League-aanbiedingen naast zich neer. En ondertussen bereidt ook West Ham zich voor op het aanstaande vertrek van hun sterkhouder.

'SOW NAAR WEST HAM ALS VERVANGER RICE'
De Hammers willen namelijk Djibril Sow (Eintracht Frankfurt) halen als vervanger voor Reice. Rob Newman, de head of recruitment van West Ham, heeft de Zwitserse international reeds meerdere keren gaan bekijken. Sow, die al sinds vorig jaar op de radar van de club staat, zou ook open staan tegenover een transfer naar West Ham. Hij zou een kleine 23 miljoen euro moeten kosten.

De transfer van Rice naar Arsenal, en Sow naar West Ham, begint dus stevig vorm te krijgen en dat betekent dus slecht nieuws voor Lokonga, die er straks een stevige concurrent bij krijgt in het Emirates Stadium. Arsenal gelooft volgens transfergoeroe Fabrizio Romano nog in Lokonga, maar de Italiaan weet ook dat de eenmalige Rode Duivel moet spelen en daarom waarschijnlijk opnieuw uitgeleend zal worden.

LEES OOK: Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Rice is een aanwinst voor Arsenal

Meest recent

Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

7
7
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

91
91
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

15
15
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

159
159
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

18
18
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

7
7
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

71
71
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

207
207
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

139
139
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

673
673
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

124
124
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

174
174
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

370
370
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

585
585
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

414
414
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

612
612
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

512
512
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

275
275
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1301
1301
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

375
375
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

398
398
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

160
160
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

332
332
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

208
208

Meer sportnieuws