Defour volgend jaar nog bij KV Mechelen? Coach reageert

door
Defour volgend jaar nog bij KV Mechelen? Coach reageert

Steven Defour heeft een afspraak met de geschiedenis. In zijn eerste seizoen als hoofdtrainer kan hij al meteen een grote prijs winnen als coach van KV Mechelen. Een bekerwinst zou een succesvol eerste seizoen bijzonder mooi afronden. Is de ex-Rode Duivel ook volgend seizoen nog trainer van KV Mechelen?


Steven Defour is met zijn 35 jaar een piepjonge coach, maar voorlopig laat hij een goede indruk achter. Hij wist recht te trekken, wat krom was geworden na de passage van Danny Buijs. Hij leerde veel van Wouter Vrancken en ging op diens weg verder bij de Maneblussers. Hij hield KVM vlot in de Jupiler Pro League en plaatste hen voor de bekerfinale. In 26 matchen wist Defour 12 keer te winnen, 5 draws te halen en werd er 9 keer verloren. Dat zijn zeker geen onaardige cijfers.

KOMPANY

Tegenover Het Nieuwsblad sprak hij over zijn toekomst. "Als we winnen, kan ik stoppen op een hoogtepunt. (lacht) Neen, serieus. Het hoogst haalbare bij KV is inderdaad de beker. Maar stoppen? Neen, er is nog werk aan de winkel bij de club. Ik wil KV vooruit helpen. Een prijs pakken kan dat proces versnellen. Indien niet hebben we uit dit seizoen sowieso veel geleerd om volgend jaar beter te doen."

Tegenover Sporza verklapte hij ook dat hij nog contact had met Vincent Kompany. "Hij zei hetzelfde als wat ik dacht. Als speler is het bijna een gewoonte om prijzen te pakken. Het was normaal voor ons. Als trainer sta je met een heel ander gevoel langs de zijlijn. Je hebt veel minder impact. En dan is KV Mechelen nog een ploeg die weinig prijzen wint. Dit is echt een enorme kans."

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

🚀 Yellow-Red Mechelen-fans lezen nu:

Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit
310

Moet KVM verder doen met Defour?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

1
1
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

29
29
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

55
55
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

73
73
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

64
64
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

105
105
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

209
209
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

15
15
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

358
358
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

672
672
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

132
132
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

21
21
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

84
84
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

88
88
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

109
109
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

465
465
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

275
275
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

133
133
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

115
115
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

430
430
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

612
612
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

327
327
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

142
142
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

110
110
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

86
86

Meer sportnieuws