Doelpuntenfestijn in Londen: Crystal Palace verslaat West Ham

14 stemmen
Doelpuntenfestijn in Londen: Crystal Palace verslaat West Ham

In de Premier League trapten Crystal Palace en West Ham United deze middag de 34e speeldag op gang. Het werd een waar doelpuntenfestijn, waarbij uiteindelijk de thuisploeg aan het langste eind trok. West Ham blijft zoeken naar een goede vorm.


Na negen minuten komen de Hammers nochtans op voorsprong, dankzij een doelpunt van Tomás Soucek. Het antwoord van de thuisploeg liet niet lang op zich wachten, want na een kwartier spelen hangt Jordan Ayew de bordjes alweer gelijk. Het scoort even later opnieuw, Zaha maakt er 2-1 van. Op het halfuur wordt het zelf 3-1 en ziet het er benard uit voor West Ham. Al kan Michail Antonio kort nadien milderen tot 3-2.

In de tweede helft is het wachten tot minuut 66, Palace krijgt een penalty, en die zet Eze maakt de kloof opnieuw wat groter. Maar West Ham geeft niet op en kan op corner de 4-3 maken. Het blijft spannend tot het eind, maar Crystal Palace geeft de voorsprong niet meer weg en pakt de drie punten.

SPANNENDE WEKEN
Crystal Palace doet met de overwinning een goede zaak in het klassement en springt voorlopig over Chelsea naar de 11e plaats. Voor West Ham worden het nog spannende weken. Het staat nog steeds 15e en heeft maar 5 punten voorsprong op een degradatieplek. Met wedstrijden tegen Manchester City en Manchester United zal het niet makkelijk worden. Een duel tegen Leicester, dat nu 18e staat, op de laatste speeldag zou wel eens heel belangrijk kunnen worden.

LEES OOK: Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

Wie wordt kampioen in Engeland?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

27
27
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

46
46
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

31
31
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

101
101
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

337
337
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

482
482
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

446
446
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

75
75
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

394
394
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

521
521
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

244
244
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

64
64
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

230
230
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

457
457
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

266
266
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

718
718
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

219
219
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

567
567
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

392
392
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

745
745
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

624
624
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

224
224
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

733
733
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws