'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

door
'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

Bij KV Kortrijk gaan ze een drukke zomer tegemoet. De Kerels moeten een nieuwe trainer zoeken na het vertrek van Bernd Storck. Eén naam doet alvast de ronde in het Guldensporenstadion. Sportief manager Rik Foulon sprak in de Krant van West-Vlaanderen over de toekomst.


Yves Vanderhaeghe zat onlangs in het stadion. Gaat hij terugkeren naar KV Kortrijk? “Dat is gissen. Welk profiel we zoeken? Iemand met zin voor structuur en discipline. We moeten daarbij rustig en doelbewust te werk gaan”, liet Foulon weten. Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende, dat na zijn vertrek alleen maar slechter presteerde. Hij heeft nog steeds geen nieuwe uitdaging gevonden. Door het vertrek van Matthias Leterme en Ronny Verhelst lijkt het wel even alle hens aan dek te zijn bij KV Kortrijk, waar er mogelijk een overname op til is.

CLUB BRUGGE

De krant kwam ook te weten dat scouts Jarakovic, Houzé en Declerck werden bedankt voor bewezen diensten. KV Kortrijk gaat voluit focussen op data, al is al bewezen dat dit zeker niet de Heilige Graal is. Vraag maar aan KV Oostende. “Het is een bewuste keuze om de groep scouts wat in te krimpen. Om zo de efficiëntie te verhogen en om de veranderde manier van scouten, op basis van data, verder te ontwikkelen.”

De datascouts gaan alvast het nodige werk hebben. Spelers als Faïz Selemani, Abdelkahar Khadri en Tsuyoshi Watanabe gaan de club mogelijk verlaten. Die laatste twee worden gelinkt aan Club Brugge en moeten de Kerels de nodige miljoenen euro’s opleveren.

LEES OOK: Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Zou Vanderhaeghe een goede coach zijn voor KVK?

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

34
34
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

9
9
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

75
75
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

74
74
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

54
54
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

192
192
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

86
86
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

444
444
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

380
380
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

421
421
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

112
112
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

574
574
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

196
196
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

256
256
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

314
314
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

129
129
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

84
84
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

225
225
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

194
194
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

82
82
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

102
102
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

49
49
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

309
309
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

300
300
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

267
267

Meer sportnieuws