'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

506 stemmen
'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

Bij KV Kortrijk gaan ze een drukke zomer tegemoet. De Kerels moeten een nieuwe trainer zoeken na het vertrek van Bernd Storck. Eén naam doet alvast de ronde in het Guldensporenstadion. Sportief manager Rik Foulon sprak in de Krant van West-Vlaanderen over de toekomst.


Yves Vanderhaeghe zat onlangs in het stadion. Gaat hij terugkeren naar KV Kortrijk? “Dat is gissen. Welk profiel we zoeken? Iemand met zin voor structuur en discipline. We moeten daarbij rustig en doelbewust te werk gaan”, liet Foulon weten. Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende, dat na zijn vertrek alleen maar slechter presteerde. Hij heeft nog steeds geen nieuwe uitdaging gevonden. Door het vertrek van Matthias Leterme en Ronny Verhelst lijkt het wel even alle hens aan dek te zijn bij KV Kortrijk, waar er mogelijk een overname op til is.

CLUB BRUGGE

De krant kwam ook te weten dat scouts Jarakovic, Houzé en Declerck werden bedankt voor bewezen diensten. KV Kortrijk gaat voluit focussen op data, al is al bewezen dat dit zeker niet de Heilige Graal is. Vraag maar aan KV Oostende. “Het is een bewuste keuze om de groep scouts wat in te krimpen. Om zo de efficiëntie te verhogen en om de veranderde manier van scouten, op basis van data, verder te ontwikkelen.”

De datascouts gaan alvast het nodige werk hebben. Spelers als Faïz Selemani, Abdelkahar Khadri en Tsuyoshi Watanabe gaan de club mogelijk verlaten. Die laatste twee worden gelinkt aan Club Brugge en moeten de Kerels de nodige miljoenen euro’s opleveren.

Zou Vanderhaeghe een goede coach zijn voor KVK?

Meest recent

'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

5
5
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

186
186
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

334
334
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

222
222
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

383
383
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

52
52
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

184
184
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

54
54
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

99
99
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

474
474
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

659
659
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

209
209
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

149
149
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

180
180
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

157
157
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

433
433
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

100
100
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

121
121
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

182
182
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

603
603
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

80
80
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

546
546
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

350
350
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

130
130
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

222
222

Meer sportnieuws