'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

door
'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

Bij KV Kortrijk gaan ze een drukke zomer tegemoet. De Kerels moeten een nieuwe trainer zoeken na het vertrek van Bernd Storck. Eén naam doet alvast de ronde in het Guldensporenstadion. Sportief manager Rik Foulon sprak in de Krant van West-Vlaanderen over de toekomst.


Yves Vanderhaeghe zat onlangs in het stadion. Gaat hij terugkeren naar KV Kortrijk? “Dat is gissen. Welk profiel we zoeken? Iemand met zin voor structuur en discipline. We moeten daarbij rustig en doelbewust te werk gaan”, liet Foulon weten. Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende, dat na zijn vertrek alleen maar slechter presteerde. Hij heeft nog steeds geen nieuwe uitdaging gevonden. Door het vertrek van Matthias Leterme en Ronny Verhelst lijkt het wel even alle hens aan dek te zijn bij KV Kortrijk, waar er mogelijk een overname op til is.

CLUB BRUGGE

De krant kwam ook te weten dat scouts Jarakovic, Houzé en Declerck werden bedankt voor bewezen diensten. KV Kortrijk gaat voluit focussen op data, al is al bewezen dat dit zeker niet de Heilige Graal is. Vraag maar aan KV Oostende. “Het is een bewuste keuze om de groep scouts wat in te krimpen. Om zo de efficiëntie te verhogen en om de veranderde manier van scouten, op basis van data, verder te ontwikkelen.”

De datascouts gaan alvast het nodige werk hebben. Spelers als Faïz Selemani, Abdelkahar Khadri en Tsuyoshi Watanabe gaan de club mogelijk verlaten. Die laatste twee worden gelinkt aan Club Brugge en moeten de Kerels de nodige miljoenen euro’s opleveren.

LEES OOK: Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Zou Vanderhaeghe een goede coach zijn voor KVK?

Meest recent

TRANSFERUURTJE 'Club zwiert met miljoenen, toptransfer Stroeykens'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

14
14
Done deal: Union maakt uitgaande transfer bekend

De nederlaag tegen Bayern München betekent wellicht het einde van de Champions League-campagne ...

12
12
'Club Brugge heeft beet: toptransfer in kannen en kruiken'

Tot dusver bleef het rustig bij Club Brugge, maar dat blijkt slechts kalmte voor de storm. Tenslotte ...

187
187
'Oosting grijpt in: trio geslachtofferd bij Antwerp'

Op het veld van hekkensluiter Dender ging Antwerp vorige week voor het eerst sinds Joseph Oosting ...

116
116
Nood breekt wet: Leko verrast met basisploeg Club Brugge

Een week na de thuisnederlaag tegen La Louvière krijgt Club Brugge straks Zulte Waregem over ...

348
348
Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

306
306
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

244
244
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

62
62
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

92
92
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

702
702
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

532
532
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

259
259
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

322
322
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

831
831
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

350
350
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

326
326
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

422
422
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

180
180
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

170
170
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

98
98
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

311
311
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

312
312
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

74
74
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

478
478
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

412
412

Meer sportnieuws