'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

door
'Oude bekende genoemd als kandidaat-trainer bij KV Kortrijk'

Bij KV Kortrijk gaan ze een drukke zomer tegemoet. De Kerels moeten een nieuwe trainer zoeken na het vertrek van Bernd Storck. Eén naam doet alvast de ronde in het Guldensporenstadion. Sportief manager Rik Foulon sprak in de Krant van West-Vlaanderen over de toekomst.


Yves Vanderhaeghe zat onlangs in het stadion. Gaat hij terugkeren naar KV Kortrijk? “Dat is gissen. Welk profiel we zoeken? Iemand met zin voor structuur en discipline. We moeten daarbij rustig en doelbewust te werk gaan”, liet Foulon weten. Vanderhaeghe is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij KV Oostende, dat na zijn vertrek alleen maar slechter presteerde. Hij heeft nog steeds geen nieuwe uitdaging gevonden. Door het vertrek van Matthias Leterme en Ronny Verhelst lijkt het wel even alle hens aan dek te zijn bij KV Kortrijk, waar er mogelijk een overname op til is.

CLUB BRUGGE

De krant kwam ook te weten dat scouts Jarakovic, Houzé en Declerck werden bedankt voor bewezen diensten. KV Kortrijk gaat voluit focussen op data, al is al bewezen dat dit zeker niet de Heilige Graal is. Vraag maar aan KV Oostende. “Het is een bewuste keuze om de groep scouts wat in te krimpen. Om zo de efficiëntie te verhogen en om de veranderde manier van scouten, op basis van data, verder te ontwikkelen.”

De datascouts gaan alvast het nodige werk hebben. Spelers als Faïz Selemani, Abdelkahar Khadri en Tsuyoshi Watanabe gaan de club mogelijk verlaten. Die laatste twee worden gelinkt aan Club Brugge en moeten de Kerels de nodige miljoenen euro’s opleveren.

LEES OOK: Straf verhaal: Vanderhaeghe bijna bondscoach Kameroen

Zou Vanderhaeghe een goede coach zijn voor KVK?

Meest recent

‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

0
0
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

79
79
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

59
59
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

19
19
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

56
56
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

88
88
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

57
57
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

836
836
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

224
224
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

582
582
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

174
174
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

60
60
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

134
134
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

299
299
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

119
119
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

355
355
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

113
113
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

281
281
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

116
116
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

655
655
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

1038
1038
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

462
462
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

235
235
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

90
90
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

263
263

Meer sportnieuws