'Bellingham hakt knoop door over volgende club'

door
'Bellingham hakt knoop door over volgende club'

De toekomst van Jude Bellingham (19) wordt komende zomer ongetwijfeld een van dé dossiers van de transfermarkt. De jonge Engelsman kan rekenen op heel wat interesse. Vooral vanuit Engeland wordt er stevig aan zijn mouw getrokken. Bellingham zou nu beslist hebben waar zijn toekomst ligt.


Vooral Manchester City en Liverpool werden al nadrukkelijk in verband gebracht met Bellingham. Maar die twee clubs zouden volgens AS wel eens van een kale reis terug kunnen komen. De Spaanse krant weet namelijk dat Bellingham voorrang geeft aan een transfer naar Real Madrid, waar hij de patron op het middenveld zou moeten worden. De Koninklijke zal wel stevig in de buidel moeten tasten, want er wordt gewag gemaakt van een bedrag dat de 100 miljoen euro gemakkelijk overschrijdt.

Bellingham is aan een uitstekend seizoen bezig bij Dortmund. De middenvelder scoorde al 11 keer en gaf ook al 7 assists in 39 wedstrijden. Onder zijn impuls doet Dortmund het goed in de Bundesliga en staat het momenteel op kop. Ook op het afgelopen WK in Qatar was Bellingham in goede doen. Hij liet er vlagen van zijn onmiskenbare talent zien en bracht zo het hoofd van geïnteresseerde clubs nog meer op hol.

BIRMINGHAM

Bellingham begon zijn carrière bij Birmingham, waar Dortmund hem in juli 2023 kwam weghalen voor 25 miljoen euro. Een peulschil als je kijkt naar de bedragen die nu genoemd worden. Dortmund mag zich dus opmaken voor een monsterwinst. Bovendien staan de Borussen in een sterke onderhandelingspositie, omdat de speler nog een contract heeft tot midden 2025 in het Signal Iduna Park.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

Voor welke club moet Bellingham kiezen?

Meest recent

Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

2
2
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

10
10
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

58
58
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

49
49
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

77
77
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

152
152
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

103
103
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

57
57
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

84
84
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

251
251
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

815
815
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

82
82
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

72
72
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

86
86
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

330
330
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

439
439
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

390
390
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

684
684
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

206
206
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

260
260
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

524
524
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

372
372
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

281
281
'KAA Gent gedoemd: grote struikelblokken De Mil bloot'

Rik De Mil moet KAA Gent weer op de rails zien te krijgen na het pijnlijke vertrek van coach Ivan ...

256
256

Meer sportnieuws