Club Brugge laat verdediger direct vertrekken

door
Club Brugge laat verdediger direct vertrekken

Plots heerst er weer positivisme bij Club Brugge, met dank aan de onverhoopte kwalificatie voor de Champions' Play-Offs. Die werd bovendien binnengehaald op indrukwekkende wijze, want AS Eupen kreeg in de slotmatch van de reguliere competitie een 7-0 om de oren. Rik De Mil is erin geslaagd een goed gevoel terug te brengen én geeft bovendien de jeugd volop kansen.


De interim-coach twijfelde niet om de 18-jarige Jorne Spileers een basisplaats te geven en gunde daarnaast de voorbije weken ook Chemsdine Talbi (17), Romeo Vermant (19) en Kyriani Sabbe (18) hun debuut. Niet elke speler uit Club NXT had echter uitzicht op een plaats in de A-kern en één van hen kiest nu eieren voor zijn geld.

Club bevestigt immers dat het met onmiddellijke ingang afscheid neemt van Aimar Cuevas. De 20-jarige flankverdediger was in januari 2022 overgekomen van LA Galaxy, maar kon niet doordringen tot de A-kern. Hij kwam dit seizoen wel 23 keer in actie voor Club NXT in de Challenger Pro League, waarbij hij twee assists gaf.

RETURN TO SENDER
Cuevas keert nu terug naar het oude nest, want Club laat hem terug naar LA Galaxy vertrekken. De Amerikanen schotelden hem een contract tot eind 2025 voor, met optie op twee extra jaren. De Amerikaanse jeugdinternational mag nu in zijn thuisland proberen om zijn carrière helemaal te lanceren.


LEES OOK: 'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Had hij een kans moeten krijgen bij de A-ploeg?

Meest recent

Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Romelu Lukaku heeft zijn eerste speelminuten van het seizoen gemaakt. Na maanden revalideren maakte ...

18
18
‘Vermeeren schrikt zich rot: OM maakt schokbeslissing’

Marseille wil z’n middenveld komende zomer compleet hertekenen. En dat nieuws komt als een ...

369
369
Sensatie! United reanimeert titelstrijd met zege op Arsenal

Zelf kampioen worden zit er allicht niet meer in, maar Manchester United drukt wel zijn stempel op ...

34
34
Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Tom Waes zal ongetwijfeld blij zijn dat we in een nieuw jaar zitten. 2025 was turbulent voor het ...

7
7
Anderlecht uitgefloten aan rust: 'opvolger Hasi' al genoemd

Na de recente 1 op 9 wou RSC Anderlecht zo snel mogelijk aanknopen met een overwinning in de Jupiler ...

175
175
Straffe beelden: Stromae zet Lotto Park in vuur en vlam

RSC Anderlecht heeft op sportief vlak allerminst een succesvolle periode achter de rug. Maar qua ...

29
29
Barça leider na pareltje Yamal, extra ademruimte Van Persie

FC Barcelona heeft de macht terug gegrepen in de Spaanse Primera Division. De Catalanen wonnen met ...

14
14
'Club Brugge all-in: tweede duurste aanwinst uit clubgeschiedenis'

Met Félix Lemaréchal heeft Club Brugge zijn eerste aanwinst van de mercato ...

585
585
SK Beveren wint na tumult in slotfase, Vanderhaeghe baalt

SK Beveren blijft door de competitie razen in de Challenger Pro League. Op de Freethiel boekte de ...

122
122
Onwaarschijnlijk: Racing Genk faalt na knotsgekke slotfase

Racing Genk blijft krasselen in de eigen competitie. De Limburgers leken lange tijd op weg naar een ...

299
299
Anderlecht-Dender: Hasi verbaast met debutant in basiself

RSC Anderlecht liet de voorbije matchen dure steken vallen in de Jupiler Pro League en bleef tijdens ...

136
136
Cruciale zeges Chelsea en Villa, CDK wéér van belang

Charles De Ketelaere is goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen in de Serie A. Zondag was de Rode ...

21
21
"Héél slecht" - Janssen houdt zich niet in na 0 op 6

De goede sfeer na de opflakkering vlak voor nieuwjaar, is inmiddels weer gaan liggen bij Antwerp FC. ...

182
182
Club dokt fors voor Lemaréchal: exacte transfersom bekend

Club Brugge heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zaterdag werd de komst van ...

495
495
Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen. Na de nederlaag van vorig weekend ...

307
307
'Xabi Alonso staat voor sensationele nieuwe trainersjob'

Amper een half seizoen na zijn komst, werd Xabi Alonso alweer bedankt voor bewezen diensten als ...

149
149
Winnend Charleroi legt pijnpunten Antwerp genadeloos bloot

Wat een week moest worden van revanche, draaide voor Antwerp uit op een nieuwe ontgoocheling. Na de ...

109
109
Hayen maakt statement met basiself, Vanzeir op de bank

KRC Genk boekte donderdag in Utrecht zijn eerste zege onder coach Nicky Hayen. Die goede lijn wil ...

66
66
Drama op Bosuil: noodlot slaat toe bij Van Helden

Rein Van Helden heeft een week van uitersten achter de rug. De verdediger rondde zijn transfer van ...

178
178
Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

De Jupiler Pro League is inmiddels weer aanbeland aan de 22ste speeldag. Een aantal clubs zullen ...

438
438
Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Union SG heeft niet bepaald het beste weekend achter de rug. Terwijl de eerste achtervolgers telkens ...

164
164
Grote schlemiel bij verliezend Bayern: Kompany reageert

Bayern München heeft zaterdagnamiddag een kruis moeten maken over een ongeslagen seizoen in de ...

103
103
Club vol voor flankaanvaller: JPL-sensatie naar Brugge?

Met middenvelder Félix Lemaréchal wist Club Brugge KV zaterdag zijn eerste ...

670
670
'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

556
556
Drie wissels bij Antwerp: aanwinst meteen in basis

Antwerp FC werd vorig weekend stevig met de voeten op de grond gezet door FCV Dender. En zondag ...

52
52

Meer sportnieuws