Exit Slimani en Refaelov? Fredberg schept duidelijkheid

door
Exit Slimani en Refaelov? Fredberg schept duidelijkheid

RSC Anderlecht gaat de komende weken met heel wat officiële communicatie naar buiten komen. Een aantal spelers zijn einde contract en over hun toekomst komt er snel duidelijkheid. Vooral de dossiers van Islam Slimani en Lior Refaelov liggen op tafel. Wat brengt hun toekomst?


CEO Sports Jesper Fredberg liet in La Capitale verstaan dat Anderlecht aan tafel zit met de entourage van Islam Slimani. Hij geeft aan dat de club zeer tevreden is over zijn prestaties en dat ook Slimani gelukkig is bij Anderlecht. De verwachting is dat de Algerijnse spits ook volgend seizoen nog in het Lotto Park speelt. Met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden toonde Slimani zich een grote meerwaarde. Hij liet indien topfit de ploeg ook veel beter spelen. Slimani lijkt dus één van de sterkhouders te gaan worden voor het komende seizoen.

Voor Lior Refaelov lijkt het einde verhaal te zijn. De 37-jarige aanvallende middenvelder heeft er geen geweldig seizoen opzitten. Refaelov is volgens Fredberg een op en top prof, maar stelt zich in Het Laatste Nieuws de vraag of beide partijen elkaar nog kunnen geven wat ze willen. Daarmee lijkt hij aan te geven dat de passage van Refaelov bij Anderlecht zal stoppen na twee seizoenen. Daarin was hij goed voor 25 goals en 13 assists in 91 wedstrijden. Heel wat andere Belgische clubs zouden de ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC nog heel goed kunnen gebruiken. Refaelov liet eerder al verstaan dat hij liefst in België wil blijven voetballen.

LEES OOK: 'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

Wat gaat er gebeuren?

Meest recent

'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

26
26
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

15
15
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

76
76
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

62
62
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

68
68
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

60
60
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

154
154
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

57
57
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

118
118
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1070
1070
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

58
58
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

65
65
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

456
456
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

214
214
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

114
114
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

144
144
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

131
131
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1008
1008
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

122
122
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

367
367
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

855
855
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

129
129
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

85
85

Meer sportnieuws