Exit Slimani en Refaelov? Fredberg schept duidelijkheid

door
Exit Slimani en Refaelov? Fredberg schept duidelijkheid

RSC Anderlecht gaat de komende weken met heel wat officiële communicatie naar buiten komen. Een aantal spelers zijn einde contract en over hun toekomst komt er snel duidelijkheid. Vooral de dossiers van Islam Slimani en Lior Refaelov liggen op tafel. Wat brengt hun toekomst?


CEO Sports Jesper Fredberg liet in La Capitale verstaan dat Anderlecht aan tafel zit met de entourage van Islam Slimani. Hij geeft aan dat de club zeer tevreden is over zijn prestaties en dat ook Slimani gelukkig is bij Anderlecht. De verwachting is dat de Algerijnse spits ook volgend seizoen nog in het Lotto Park speelt. Met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden toonde Slimani zich een grote meerwaarde. Hij liet indien topfit de ploeg ook veel beter spelen. Slimani lijkt dus één van de sterkhouders te gaan worden voor het komende seizoen.

Voor Lior Refaelov lijkt het einde verhaal te zijn. De 37-jarige aanvallende middenvelder heeft er geen geweldig seizoen opzitten. Refaelov is volgens Fredberg een op en top prof, maar stelt zich in Het Laatste Nieuws de vraag of beide partijen elkaar nog kunnen geven wat ze willen. Daarmee lijkt hij aan te geven dat de passage van Refaelov bij Anderlecht zal stoppen na twee seizoenen. Daarin was hij goed voor 25 goals en 13 assists in 91 wedstrijden. Heel wat andere Belgische clubs zouden de ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC nog heel goed kunnen gebruiken. Refaelov liet eerder al verstaan dat hij liefst in België wil blijven voetballen.

LEES OOK: 'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Wat gaat er gebeuren?

Meest recent

‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

16
16
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

52
52
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

49
49
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

81
81
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

51
51
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

22
22
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

430
430
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

250
250
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

109
109
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1018
1018
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

610
610
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

48
48
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

551
551
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1212
1212
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

516
516
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

543
543
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

259
259
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

453
453
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1060
1060
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

388
388
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

326
326
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

827
827
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

101
101
'Financiële meevaller voor AA Gent: opbod in de maak'

In een poging om meer middelen vrij te maken staan tal van spelers in de etalage bij AA Gent. Een ...

340
340
'Club Brugge neemt afscheid: trio levert jackpot op'

Club Brugge gaat een historische zomer tegemoet, waarin de kassa luider zal rinkelen dan ooit ...

832
832

Meer sportnieuws