Exit Slimani en Refaelov? Fredberg schept duidelijkheid

700 stemmen
Exit Slimani en Refaelov? Fredberg schept duidelijkheid

RSC Anderlecht gaat de komende weken met heel wat officiële communicatie naar buiten komen. Een aantal spelers zijn einde contract en over hun toekomst komt er snel duidelijkheid. Vooral de dossiers van Islam Slimani en Lior Refaelov liggen op tafel. Wat brengt hun toekomst?


CEO Sports Jesper Fredberg liet in La Capitale verstaan dat Anderlecht aan tafel zit met de entourage van Islam Slimani. Hij geeft aan dat de club zeer tevreden is over zijn prestaties en dat ook Slimani gelukkig is bij Anderlecht. De verwachting is dat de Algerijnse spits ook volgend seizoen nog in het Lotto Park speelt. Met 9 goals en 1 assist in 16 wedstrijden toonde Slimani zich een grote meerwaarde. Hij liet indien topfit de ploeg ook veel beter spelen. Slimani lijkt dus één van de sterkhouders te gaan worden voor het komende seizoen.

Voor Lior Refaelov lijkt het einde verhaal te zijn. De 37-jarige aanvallende middenvelder heeft er geen geweldig seizoen opzitten. Refaelov is volgens Fredberg een op en top prof, maar stelt zich in Het Laatste Nieuws de vraag of beide partijen elkaar nog kunnen geven wat ze willen. Daarmee lijkt hij aan te geven dat de passage van Refaelov bij Anderlecht zal stoppen na twee seizoenen. Daarin was hij goed voor 25 goals en 13 assists in 91 wedstrijden. Heel wat andere Belgische clubs zouden de ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC nog heel goed kunnen gebruiken. Refaelov liet eerder al verstaan dat hij liefst in België wil blijven voetballen.

LEES OOK: Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Wat gaat er gebeuren?

Meest recent

Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

36
36
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

375
375
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

99
99
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

410
410
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

178
178
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

334
334
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

138
138
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

109
109
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

334
334
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

36
36
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

432
432
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

86
86
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

294
294
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

552
552
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

71
71
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

220
220
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

108
108
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

357
357
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

569
569
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

437
437
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

188
188
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

94
94
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

433
433
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

104
104
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

229
229

Meer sportnieuws