Tottenham kent geen genade en zet coach op de keien

147 stemmen
Tottenham kent geen genade en zet coach op de keien

Bij Tottenham Hotspur beleefde men een weekend om snel te vergeten. De Spurs gingen met 6-1 de boot in op het veld van Newcastle, en verloren dure punten in de strijd om de vierde plaats. Ondertussen heeft het bestuur van de Engelse topclub ook ingegrepen, en werd Christian Stellini op straat gezet. 


Christian Stellini was nog maar enkele weken aan de slag als hoofdtrainer van Tottenham. De Italiaan nam het roer over van de ontslagen Conte in maart, maar slaagde er net als zijn landgenoot maar niet in om de Spurs op de rails te krijgen. Vorige week ging de Engelse topclub nog met 2-3 de boot in tegen laagvlieger Bournemouth, en na het 6-1 verlies tijdens het afgelopen weekend was het geduld van het Spurs-bestuur al op. 

Ryan Mason zal de taak van hoofdtrainer tot het einde van het seizoen op zich nemen. De Engelsman is amper 31 jaar oud, en wordt op die manier ook meteen de jongste trainer ooit van Tottenham. Mason genoot zijn jeugdopleiding bij Tottenham, en kwam ook een achttal seizoenen voor in de A-kern van de Londense hoofdmacht. Uiteindelijk belandde Mason bij Hull City, waar hij op 26-jarige leeftijd besloot om zijn voetbalschoenen aan de haak te hangen. Dat kwam door een zware hoofdblessure die hij opliep na een duel met Gary Cahill (ex-Chelsea). 

Debuut tegen Manchester United

Ryan Mason zal aanstaande donderdag al zijn debuut maken als hoofdtrainer van de Spurs. Met Manchester United krijgt hij meteen een rechtstreekse concurrent voor de vierde plaats over de vloer. De Spurs tellen op dit moment zes punten minder dan de Mancunians, maar hebben wel twee wedstrijden meer gespeeld. 

Maakt Tottenham nog kans op de vierde plaats?

Meest recent

Genk zwaar benadeeld: "Geen respect van Pro League"

KRC Genk strijdt aanstaande zondag tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar de ...

105
105
Weer prijs voor Engeland: Palace pakt Conference League

Een week nadat Aston Villa de Europa League veroverde, heeft een Engelse club ook beslag gelegd op ...

24
24
Champions League: Club moet monsterlijke loting vrezen

Club Brugge kroonde zich voor de 20ste keer tot Belgisch landskampioen. Hierdoor mag het komend ...

136
136
'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

66
66
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

332
332
Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

311
311
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

152
152
"Bestaat niet meer" - trieste conclusie na seizoen Anderlecht

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgesloten met een blamage op het veld van Union SG. Maar enkele ...

402
402
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

160
160
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

597
597
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

436
436
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

231
231
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

332
332
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

21
21
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

457
457
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

87
87
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

241
241
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

461
461
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

138
138
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

620
620
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

386
386
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

268
268
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

423
423
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

702
702
Lommel SK geniet en geeft JPL-ambities meteen prijs

Lommel SK is na 23 jaar weer in de Jupiler Pro League. Het wist FCV Dender af te houden en uiteraard ...

143
143

Meer sportnieuws