Tottenham kent geen genade en zet coach op de keien

147 stemmen
Tottenham kent geen genade en zet coach op de keien

Bij Tottenham Hotspur beleefde men een weekend om snel te vergeten. De Spurs gingen met 6-1 de boot in op het veld van Newcastle, en verloren dure punten in de strijd om de vierde plaats. Ondertussen heeft het bestuur van de Engelse topclub ook ingegrepen, en werd Christian Stellini op straat gezet. 


Christian Stellini was nog maar enkele weken aan de slag als hoofdtrainer van Tottenham. De Italiaan nam het roer over van de ontslagen Conte in maart, maar slaagde er net als zijn landgenoot maar niet in om de Spurs op de rails te krijgen. Vorige week ging de Engelse topclub nog met 2-3 de boot in tegen laagvlieger Bournemouth, en na het 6-1 verlies tijdens het afgelopen weekend was het geduld van het Spurs-bestuur al op. 

Ryan Mason zal de taak van hoofdtrainer tot het einde van het seizoen op zich nemen. De Engelsman is amper 31 jaar oud, en wordt op die manier ook meteen de jongste trainer ooit van Tottenham. Mason genoot zijn jeugdopleiding bij Tottenham, en kwam ook een achttal seizoenen voor in de A-kern van de Londense hoofdmacht. Uiteindelijk belandde Mason bij Hull City, waar hij op 26-jarige leeftijd besloot om zijn voetbalschoenen aan de haak te hangen. Dat kwam door een zware hoofdblessure die hij opliep na een duel met Gary Cahill (ex-Chelsea). 

Debuut tegen Manchester United

Ryan Mason zal aanstaande donderdag al zijn debuut maken als hoofdtrainer van de Spurs. Met Manchester United krijgt hij meteen een rechtstreekse concurrent voor de vierde plaats over de vloer. De Spurs tellen op dit moment zes punten minder dan de Mancunians, maar hebben wel twee wedstrijden meer gespeeld. 

Maakt Tottenham nog kans op de vierde plaats?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

4
4
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

15
15
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

119
119
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

97
97
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

174
174
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

242
242
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

109
109
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

512
512
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

167
167
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

451
451
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

139
139
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

692
692
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

223
223
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

707
707
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

517
517
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

191
191
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

362
362
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1202
1202
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

458
458
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

324
324
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

478
478
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

404
404
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

281
281
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

221
221
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

474
474

Meer sportnieuws