Aanvaller kondigt vertrek bij Westerlo aan

door
Aanvaller kondigt vertrek bij Westerlo aan

Westerlo sloot zijn reguliere competitie af met een kleine tegenvaller, want het liet nog punten liggen tegen de al lang veroordeelde rode lantaarn Seraing. Ze raakten niet verder dan een 1-1 en zullen zo wellicht vlak voor de start van de play-offs hun achterstand op Standard en Club Brugge nog wat zien groeien. Er was wel één lichtpuntje bij de Kemphanen.


Het Westelse doelpunt kwam op naam van Igor Vetokele, die zo na meer dan 250 dagen nog eens de weg naar de netten vond. De spits was sterk aan het seizoen begonnen met drie goals in zijn eerste drie matchen, maar viel daarna stil. Zijn laatste goal dateerde inmiddels al van 11 september, toen hij scoorde in de 2-1-zege tegen Anderlecht.

De Belgische Angolees kondigde na de match meteen ook aan dat hij na het seizoen Westerlo zal verlaten. "Voor mij stopt het hier, dat is duidelijk. Er zijn een aantal opties voor volgend seizoen, maar ik heb nog geen beslissing genomen. De komende weken wil ik de verschillende mogelijkheden verder filteren", verklaarde hij immers aan Gazet van Antwerpen.

EINDE CONTRACT
Het contract van Vetokele loopt eind juni af en Westerlo deed hem geen voorstel om nog bij te tekenen. Op zijn 31ste moet hij nog op zoek naar een nieuwe club en hij sluit niet uit dat hij nog eens naar het buitenland zal trekken, al zal dat ook afhangen van zijn gezin. Vetokele kwam in het verleden ook al uit voor AA Gent, Cercle Brugge, FC Kopenhagen, Charlton, Zulte Waregem en STVV, alvorens in 2019 in 't Kuipje neer te strijken.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Had Westerlo hem nog een aanbieding moeten doen?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

6
6
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

43
43
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

36
36
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

24
24
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

72
72
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

104
104
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

173
173
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

60
60
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

395
395
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

118
118
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

139
139
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

274
274
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

129
129
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

128
128
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

67
67
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

104
104
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

306
306
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

157
157
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

126
126
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

34
34
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

172
172
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws