Aanvaller kondigt vertrek bij Westerlo aan

146
Aanvaller kondigt vertrek bij Westerlo aan

Westerlo sloot zijn reguliere competitie af met een kleine tegenvaller, want het liet nog punten liggen tegen de al lang veroordeelde rode lantaarn Seraing. Ze raakten niet verder dan een 1-1 en zullen zo wellicht vlak voor de start van de play-offs hun achterstand op Standard en Club Brugge nog wat zien groeien. Er was wel één lichtpuntje bij de Kemphanen.


Het Westelse doelpunt kwam op naam van Igor Vetokele, die zo na meer dan 250 dagen nog eens de weg naar de netten vond. De spits was sterk aan het seizoen begonnen met drie goals in zijn eerste drie matchen, maar viel daarna stil. Zijn laatste goal dateerde inmiddels al van 11 september, toen hij scoorde in de 2-1-zege tegen Anderlecht.

De Belgische Angolees kondigde na de match meteen ook aan dat hij na het seizoen Westerlo zal verlaten. "Voor mij stopt het hier, dat is duidelijk. Er zijn een aantal opties voor volgend seizoen, maar ik heb nog geen beslissing genomen. De komende weken wil ik de verschillende mogelijkheden verder filteren", verklaarde hij immers aan Gazet van Antwerpen.

EINDE CONTRACT
Het contract van Vetokele loopt eind juni af en Westerlo deed hem geen voorstel om nog bij te tekenen. Op zijn 31ste moet hij nog op zoek naar een nieuwe club en hij sluit niet uit dat hij nog eens naar het buitenland zal trekken, al zal dat ook afhangen van zijn gezin. Vetokele kwam in het verleden ook al uit voor AA Gent, Cercle Brugge, FC Kopenhagen, Charlton, Zulte Waregem en STVV, alvorens in 2019 in 't Kuipje neer te strijken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Had Westerlo hem nog een aanbieding moeten doen?

Meest recent

Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

0
0
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

6
6
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

3
3
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

10
10
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

74
74
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

35
35
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

20
20
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

58
58
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

53
53
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

42
42
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

56
56
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

112
112
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

39
39
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

136
136
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

47
47
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

308
308
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

40
40
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

80
80
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

35
35
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

285
285
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

148
148
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

68
68
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

91
91
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

240
240

Meer sportnieuws