Aanvaller kondigt vertrek bij Westerlo aan

146
Aanvaller kondigt vertrek bij Westerlo aan

Westerlo sloot zijn reguliere competitie af met een kleine tegenvaller, want het liet nog punten liggen tegen de al lang veroordeelde rode lantaarn Seraing. Ze raakten niet verder dan een 1-1 en zullen zo wellicht vlak voor de start van de play-offs hun achterstand op Standard en Club Brugge nog wat zien groeien. Er was wel één lichtpuntje bij de Kemphanen.


Het Westelse doelpunt kwam op naam van Igor Vetokele, die zo na meer dan 250 dagen nog eens de weg naar de netten vond. De spits was sterk aan het seizoen begonnen met drie goals in zijn eerste drie matchen, maar viel daarna stil. Zijn laatste goal dateerde inmiddels al van 11 september, toen hij scoorde in de 2-1-zege tegen Anderlecht.

De Belgische Angolees kondigde na de match meteen ook aan dat hij na het seizoen Westerlo zal verlaten. "Voor mij stopt het hier, dat is duidelijk. Er zijn een aantal opties voor volgend seizoen, maar ik heb nog geen beslissing genomen. De komende weken wil ik de verschillende mogelijkheden verder filteren", verklaarde hij immers aan Gazet van Antwerpen.

EINDE CONTRACT
Het contract van Vetokele loopt eind juni af en Westerlo deed hem geen voorstel om nog bij te tekenen. Op zijn 31ste moet hij nog op zoek naar een nieuwe club en hij sluit niet uit dat hij nog eens naar het buitenland zal trekken, al zal dat ook afhangen van zijn gezin. Vetokele kwam in het verleden ook al uit voor AA Gent, Cercle Brugge, FC Kopenhagen, Charlton, Zulte Waregem en STVV, alvorens in 2019 in 't Kuipje neer te strijken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Had Westerlo hem nog een aanbieding moeten doen?

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

15
15
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

44
44
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

99
99
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

276
276
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

140
140
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

126
126
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

262
262
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

48
48
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

308
308
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

42
42
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

57
57
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

107
107
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

260
260
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

28
28
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

79
79
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

140
140
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

375
375
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

211
211
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

103
103
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws