Xavi strooit met lof richting Rode Duivel: "Zeer goed"

131
Xavi strooit met lof richting Rode Duivel:

FC Barcelona neemt het dit weekend op tegen Atlético Madrid en Catalanen kunnen een volgende stap zetten richting de landstitel. Trainer Xavi Hernandez sprak de media toe naar aanleiding van dit topduel. De coach sprak daarbij over één Rode Duivel.


Het is ondertussen algemeen geweten dat FC Barcelona in de zomer een aankoopoptie heeft om Yannick Carrasco voor 20 miljoen euro vast te leggen. Dat werd afgesproken bij de overgang van Memphis Depay naar Atlético Madrid. Xavi strooide met lof op zijn persbabbel. "Carrasco is een zeer goede voetballer, die bovendien veel werk opknapt aangezien hij vaak de hele flank voor zijn rekening neemt. Het is een hardwerkende speler, genereus en betrokken. We kunnen in de problemen komen als we hem niet afstoppen", aldus Xavi.

MOOIE PASSAGE

Dat zijn zeer mooie woorden voor de Rode Duivel. Spaanse media maakten enkele weken geleden nog bekend dat de scoutingsrapporten van FC Barcelona over Carrasco zeer positief waren. Als Barça de nodige financiële middelen weet te vinden, lijkt het komende zomer weer een Belg in de rangen te hebben. Carrasco zou zo nog een mooie transfer kunnen maken op zijn 29ste. De voormalige jeugdspeler van KRC Genk mag tot op heden zeer tevreden zijn over zijn twee passages bij Atlético Madrid.

Hij won er de Spaanse landstitel en de Europa League. Carrasco speelde tot op heden 255 wedstrijden voor Atlético Madrid. Daarin wist hij 43 keer te scoren en 43 assists uit te delen.

LEES OOK: ‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Speelt Carrasco volgend jaar voor Atlético?

Meest recent

Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

1
1
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

9
9
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

4
4
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

9
9
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

35
35
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

43
43
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

30
30
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

70
70
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

116
116
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

282
282
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

100
100
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

74
74
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

189
189
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

46
46
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

173
173
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

724
724
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

63
63
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

100
100
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

69
69
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

73
73
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

367
367
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

169
169
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

105
105
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

193
193
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

241
241

Meer sportnieuws