'Drastische wending rond transferbom Jude Bellingham'

door
'Drastische wending rond transferbom Jude Bellingham'

Jude Bellingham is op sportief gebied de beste versterking die Paris Saint-Germain kan wensen en dromen, maar op dit moment lijkt dat nogal een onrealistische deal te zijn voor de Franse topclub. Vooral omdat de Engelse superster van Borussia Dortmund handenvol geld moet kosten.


Jonathan Johnson, CBS journalist en Ligue 1 kenner die in Parijs woont, verklaart dat Bellingham gewoon te duur zal uitvallen voor Paris Saint-Germain, gezien de ploeg straks een volledige heropbouw nodig heeft. Daarnaast zal PSG op zoek gaan naar een ander type speler, waarbij Khephren Thuram (OGC Nice) en Seko Fofana (RC Lens) worden genoemd. Persoonlijk zou Johnson verrast zijn wanneer PSG in actie komt voor Bellingham.

“Hij zou op veel manieren ideaal zijn voor PSG, omdat hij veel vakjes aanvinkt voor wat ze zoeken om hun middenveld te herbouwen, maar hij past ook niet helemaal bij wat ze proberen op te zetten. Met een nieuwe cultuur, voornamelijk gebouwd rond jong Frans talent, en specifiek talent afkomstig uit de regio Parijs waar mogelijk. Hoe welkom Bellingham en zijn kwaliteit ook zouden zijn bij PSG, als de kans zich voordeed, denk ik niet dat de kans bijzonder groot is.”

TWEE ALTERNATIEVEN
Daarnaast zou Paris Saint-Germain een (te) grote financiële inspanning moeten leveren om Bellingham naar de club te halen, en daardoor zou men niet veel speelruimte meer hebben om andere posities van de ploeg te versterken. “Wat betreft middenvelders die PSG echt interessant vindt, staat Khephren Thuram van Nice zeker hoog op de lijst. Ze zouden erg geïnteresseerd zijn om hem binnen te halen, hoewel het niet duidelijk is hoe eenvoudig de relatie tussen de twee clubs zal zijn vanwege Christophe Galtier (huidig PSG-coach en ex-OGC Nice).”

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Past Bellingham bij PSG?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

2
2
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

10
10
Hasi vloekt: Anderlecht moet sterkhouder lang missen

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

22
22
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

38
38
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

147
147
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

95
95
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

109
109
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

41
41
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

187
187
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

37
37
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

91
91
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

472
472
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

204
204
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

100
100
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

259
259
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

389
389
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

272
272
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

577
577
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

461
461
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

163
163
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

38
38
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

203
203
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

92
92
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

92
92

Meer sportnieuws