'Drastische wending rond transferbom Jude Bellingham'

door
'Drastische wending rond transferbom Jude Bellingham'

Jude Bellingham is op sportief gebied de beste versterking die Paris Saint-Germain kan wensen en dromen, maar op dit moment lijkt dat nogal een onrealistische deal te zijn voor de Franse topclub. Vooral omdat de Engelse superster van Borussia Dortmund handenvol geld moet kosten.


Jonathan Johnson, CBS journalist en Ligue 1 kenner die in Parijs woont, verklaart dat Bellingham gewoon te duur zal uitvallen voor Paris Saint-Germain, gezien de ploeg straks een volledige heropbouw nodig heeft. Daarnaast zal PSG op zoek gaan naar een ander type speler, waarbij Khephren Thuram (OGC Nice) en Seko Fofana (RC Lens) worden genoemd. Persoonlijk zou Johnson verrast zijn wanneer PSG in actie komt voor Bellingham.

“Hij zou op veel manieren ideaal zijn voor PSG, omdat hij veel vakjes aanvinkt voor wat ze zoeken om hun middenveld te herbouwen, maar hij past ook niet helemaal bij wat ze proberen op te zetten. Met een nieuwe cultuur, voornamelijk gebouwd rond jong Frans talent, en specifiek talent afkomstig uit de regio Parijs waar mogelijk. Hoe welkom Bellingham en zijn kwaliteit ook zouden zijn bij PSG, als de kans zich voordeed, denk ik niet dat de kans bijzonder groot is.”

TWEE ALTERNATIEVEN
Daarnaast zou Paris Saint-Germain een (te) grote financiële inspanning moeten leveren om Bellingham naar de club te halen, en daardoor zou men niet veel speelruimte meer hebben om andere posities van de ploeg te versterken. “Wat betreft middenvelders die PSG echt interessant vindt, staat Khephren Thuram van Nice zeker hoog op de lijst. Ze zouden erg geïnteresseerd zijn om hem binnen te halen, hoewel het niet duidelijk is hoe eenvoudig de relatie tussen de twee clubs zal zijn vanwege Christophe Galtier (huidig PSG-coach en ex-OGC Nice).”

LEES OOK: 'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Past Bellingham bij PSG?

Meest recent

Taravel krijgt lof na geniale tactische zet

De klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge leverde zondag een zeer interessant kijkstuk op. Dat ...

18
18
Rode Duivels en knaltransfer voor Mandela Keita?

Op het einde van de maand trekken de Rode Duivels op stage naar de Verenigde Staten om er te ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswendingen Ajax en Essevee, toptransfer De Cat'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

120
120
KRC Genk krijgt klappen: “Ergste nachtmerrie fans”

KRC Genk verloor roemloos van Union SG en de Limburgers staan niet meer in de top 6. In de Europa ...

172
172
Beloning Taravel na Club-Anderlecht? “Beste prestatie”

RSC Anderlecht speelde 2-2 gelijk op het veld van Club Brugge. Jeremy Taravel is de hoofdtrainer ...

220
220
Hommeles bij Zulte: Vandenbroeck reageert op ontslag

Het is hommeles bij Zulte Waregem. Na desastreuze resultaten en de penibele situatie met Jelle ...

288
288
'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

222
222
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

538
538
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

84
84
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

309
309
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

57
57
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

114
114
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

147
147
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

204
204
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

587
587
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

344
344
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

218
218
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

475
475
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

294
294
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

282
282
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

285
285
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

704
704
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

217
217
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

139
139
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

70
70

Meer sportnieuws