'Drastische wending rond transferbom Jude Bellingham'

door
'Drastische wending rond transferbom Jude Bellingham'

Jude Bellingham is op sportief gebied de beste versterking die Paris Saint-Germain kan wensen en dromen, maar op dit moment lijkt dat nogal een onrealistische deal te zijn voor de Franse topclub. Vooral omdat de Engelse superster van Borussia Dortmund handenvol geld moet kosten.


Jonathan Johnson, CBS journalist en Ligue 1 kenner die in Parijs woont, verklaart dat Bellingham gewoon te duur zal uitvallen voor Paris Saint-Germain, gezien de ploeg straks een volledige heropbouw nodig heeft. Daarnaast zal PSG op zoek gaan naar een ander type speler, waarbij Khephren Thuram (OGC Nice) en Seko Fofana (RC Lens) worden genoemd. Persoonlijk zou Johnson verrast zijn wanneer PSG in actie komt voor Bellingham.

“Hij zou op veel manieren ideaal zijn voor PSG, omdat hij veel vakjes aanvinkt voor wat ze zoeken om hun middenveld te herbouwen, maar hij past ook niet helemaal bij wat ze proberen op te zetten. Met een nieuwe cultuur, voornamelijk gebouwd rond jong Frans talent, en specifiek talent afkomstig uit de regio Parijs waar mogelijk. Hoe welkom Bellingham en zijn kwaliteit ook zouden zijn bij PSG, als de kans zich voordeed, denk ik niet dat de kans bijzonder groot is.”

TWEE ALTERNATIEVEN
Daarnaast zou Paris Saint-Germain een (te) grote financiële inspanning moeten leveren om Bellingham naar de club te halen, en daardoor zou men niet veel speelruimte meer hebben om andere posities van de ploeg te versterken. “Wat betreft middenvelders die PSG echt interessant vindt, staat Khephren Thuram van Nice zeker hoog op de lijst. Ze zouden erg geïnteresseerd zijn om hem binnen te halen, hoewel het niet duidelijk is hoe eenvoudig de relatie tussen de twee clubs zal zijn vanwege Christophe Galtier (huidig PSG-coach en ex-OGC Nice).”

LEES OOK: POLL: wie wint de Champions League 2026?

Past Bellingham bij PSG?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

74
74
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

109
109
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

103
103
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

88
88
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

188
188
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

154
154
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

40
40
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

504
504
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

362
362
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

598
598
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

360
360
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

122
122
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

441
441
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

166
166
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

267
267
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

114
114
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

479
479
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws