'OHL laat deze 4 spelers vertrekken in de zomer'

176 stemmen
'OHL laat deze 4 spelers vertrekken in de zomer'

Oud-Heverlee Leuven haalt wellicht weer geen top acht en dat is toch een teleurstelling voor de ambitieuze club. Marc Brys gaat een paar spelers van de hand doen tijdens de zomermercato. Vier spelers lijken komend seizoen alvast niet meer in actie te komen bij OHL.


Het Nieuwsblad verklaart dat er onzekerheid is over de aflopende contracten van Oregan Ravet (doelman), Nathan Opoku (spits, gehuurd van Leicester City), Dylan Ouedraogo (linksvoetige verdediger) en Mario Gonzalez (gehuurd van Braga). Onze redactie meldde eerder deze week al dat OHL een wendbare spits zoekt, net als een targetspits. Opoku en Gonzalez gaan volgens onze bronnen wellicht niet meer terugkeren, al is dat in het geval van Opoku nog niet zeker. De dure aankoopoptie van 2,75 miljoen euro voor Gonzalez is te duur. 

VERSTERKINGEN

OHL heeft volgens onze bronnen al een shortlist samengesteld van posities die moeten worden versterkt. De twee spitsen horen daarbij, net als een linksvoetige middenvelder om Sofiane Kiyine te vervangen. Daarnaast zoekt OHL ook nog een defensieve middenvelder. De club heeft echter ook aangegeven dat het een doelman en linksvoetige verdediger wil aantrekken, wat aangeeft dat Ravet en Oueadraogo niet moeten hopen op een nieuw contract.

OHL ziet ook Mousa Al-Tamari, einde contract, Den Dreef verlaten. De scouts van OHL speuren daarom al een tijdje naar een dribbelvaardige flankaanvaller. Tot slot wil OHL ook een linkerflankverdediger aan de kern toevoegen. Het beloven dus drukke weken en maanden te worden bij OHL, dat toch een 8-tal ingaande transfers wenst af te ronden.

CR

Gaat OHL zich roeren op de transfermarkt?

Meest recent

Conceição verklapt: "Kreeg die Belgische aanbieding"

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

11
11
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

9
9
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

80
80
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

48
48
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

107
107
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

183
183
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

137
137
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

702
702
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

907
907
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

323
323
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

176
176
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

250
250
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

150
150
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

172
172
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

73
73
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

118
118
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

168
168
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

349
349

Meer sportnieuws