KV Kortrijk krijgt fikse domper voor volgend seizoen

door
KV Kortrijk krijgt fikse domper voor volgend seizoen

KV Kortrijk is zeker van het behoud in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen hebben met nog één speeldag te gaan een veilige kloof en kunnen de laatste wedstrijd van het reguliere seizoen dus met een gerust hart aanvatten. Bernd Storck pakte vrijdag uit met groot nieuws op zijn persbabbel.


De Duitse oefenmeester verklapte er dat hij volgend seizoen niet meer aan het roer zal staan van de Kerels. "Ik heb hier een fantastische periode beleefd, maar aan alle mooie liedjes komt een eind", klonk het. Het is niet de enige wissel die op til in bij KVK. Volgens Het Laatste Nieuws zoekt eigenaar Vincent Tan een kandidaat-overnemer voor de club. Er zou interesse zijn van Bournemouth-eigenaar Bill Foley.

Storck nam in november vorig jaar de plaats in van Adnan Custovic, die pas aan de slag was in het Guldensporenstadion, maar vervangen werd na tegenvallende resultaten van KVK. De Bosniër was dan weer de vervanger van Karim Belhocine, die het gelag had moeten betalen voor de tegenvallende start van KVK. Voor volgend seizoen moeten de West-Vlamingen dus opnieuw op zoek naar een nieuwe coach.

MOESKROEN
Voor Storck was KVK zeker niet zijn eerste avontuur in ons land. De Duitser landde enkele jaren geleden bij Excelsior Moeskroen. Later ging hij ook nog aan de slag bij Cercle Brugge, KRC Genk en KAS Eupen. Zo kan Storck al een fraai Belgisch clubpalmares voorleggen. Voegt hij daar binnenkort nog een nieuwe ploeg aan toe?

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Zal Storck ooit nog in ons land aan de slag gaan?

Meest recent

POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

5
5
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

85
85
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

17
17
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

76
76
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

234
234
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

244
244
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

134
134
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

91
91
'Krankzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

216
216
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

270
270
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

127
127
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

484
484
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

214
214
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

165
165
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

168
168
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

344
344
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

384
384
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

165
165
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

91
91
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

61
61
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

272
272
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

60
60
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

76
76
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

214
214
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

115
115

Meer sportnieuws