Herlancering Hazard? 'Deze club meldt zicht voor transfer'

door
Herlancering Hazard? 'Deze club meldt zicht voor transfer'

Zelf is hij er nog steeds op gebrand om zich bij Real Madrid te bewijzen, maar die kans lijkt Eden Hazard niet meer gegund te zullen worden. Carlo Ancelotti rekent niet meer op de voormalige aanvoerder van de Rode Duivels en laat hem hoogstens nog eens invallen tegen kleinere ploegen als de wedstrijd al beslist is, zoals in de laatste weken tegen Real Valladolid en Cadiz.


Komende zomer gaat Hazard zijn laatste contractjaar in bij Real en dat zou hij graag nog willen uitdoen. Zijn familie is immers gelukkig in Madrid en de 32-jarige verdient er natuurlijk uitstekend zijn brood. Juist omwille van dat zware contract wil de Koninklijke echter absoluut van Hazard af in de zomer. Het is dan de vraag welke club nog gelooft dat ze Hazard opnieuw kan lanceren na jaren blessureleed en bankzitten.

Volgens Fichajes zou Hazard weleens kunnen terugkeren in de Premier League, want Newcastle zou wel bereid zijn om hem nog een kans te geven. De Magpies hebben meer dan genoeg centen om aan de looneisen van onze landgenoot te voldoen en Hazard zou passen binnen het plan van de Saudische eigenaars om enkele grote namen binnen te halen.

CHAMPIONS LEAGUE
Op sportief vlak zou Newcastle bovendien een interessante stap zijn voor Hazard. De ploeg is aan een sterk seizoen bezig in de Premier League en stevent af op een plaats in de top vier, waardoor ze volgend seizoen Champions League zouden spelen. De enige vraag die dus nog rest is hoe Hazard denkt over een verhuis naar het grauwe Noord-Engeland.

LEES OOK: 'Mokio doet Ajax daveren: knaltransfer op komst'

Zou dat een mooie stap zijn voor Hazard?

Meest recent

België met twijfels: twee ‘verrassingen’ in WK-defensie?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

10
10
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

21
21
Vannieuwkerke grijpt naar keel met hartverscheurend nieuws

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

18
18
Eindelijk doorbraak van Rode Duivel? "Hoop op grotere rol"

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

32
32
'Mokio doet Ajax daveren: knaltransfer op komst'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

26
26
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

11
11
Garcia vs pers: Duivels nemen duidelijk standpunt in

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

70
70
'Einde verhaal: flop wil Anderlecht verlaten'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

155
155
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

92
92
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

250
250
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

31
31
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

155
155
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

54
54
Defensie en spitsen Duivels: Alderweireld geeft voorkeur

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

234
234
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

68
68
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

196
196
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

440
440
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

267
267
Van Gucht confronteert Vandenbempt: “Waar ging het mis?”

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit het nieuws weg te slaan. De 'bad boy' van de ...

68
68
Doorbraak onder Garcia: "WK is een jongensdroom"

Onder Rudi Garcia komen een aantal Rode Duivels boven water. Zo was er gisteren een uitblinker die ...

120
120
Verheyen en Degryse over Garcia: "Zou laf zijn van de bond"

Rudi Garcia krijgt de volle laag vanuit bepaalde hoek. De kritiek is deels terecht, deels ...

225
225
Garcia geeft zijn WK-wens prijs: "Dat hoop ik héél hard"

Rudi Garcia heeft de Belgen naar het WK geloodst. Dat is een goede prestatie, maar zeker niet ...

147
147
Weelde voor Garcia: "Ik hoop in de basis te blijven staan"

Rudi Garcia mocht gisteren een feestje vieren. De WK-kwalificatie is een feit. Opdracht volbracht. ...

117
117
Plotse lof voor Garcia: "We zijn op de goede weg"

Het is hommeles tussen Rudi Garcia en Het Laatste Nieuws. Na de WK-kwalificatie stellen ze de ...

106
106

Meer sportnieuws