Herlancering Hazard? 'Deze club meldt zicht voor transfer'

door
Herlancering Hazard? 'Deze club meldt zicht voor transfer'

Zelf is hij er nog steeds op gebrand om zich bij Real Madrid te bewijzen, maar die kans lijkt Eden Hazard niet meer gegund te zullen worden. Carlo Ancelotti rekent niet meer op de voormalige aanvoerder van de Rode Duivels en laat hem hoogstens nog eens invallen tegen kleinere ploegen als de wedstrijd al beslist is, zoals in de laatste weken tegen Real Valladolid en Cadiz.


Komende zomer gaat Hazard zijn laatste contractjaar in bij Real en dat zou hij graag nog willen uitdoen. Zijn familie is immers gelukkig in Madrid en de 32-jarige verdient er natuurlijk uitstekend zijn brood. Juist omwille van dat zware contract wil de Koninklijke echter absoluut van Hazard af in de zomer. Het is dan de vraag welke club nog gelooft dat ze Hazard opnieuw kan lanceren na jaren blessureleed en bankzitten.

Volgens Fichajes zou Hazard weleens kunnen terugkeren in de Premier League, want Newcastle zou wel bereid zijn om hem nog een kans te geven. De Magpies hebben meer dan genoeg centen om aan de looneisen van onze landgenoot te voldoen en Hazard zou passen binnen het plan van de Saudische eigenaars om enkele grote namen binnen te halen.

CHAMPIONS LEAGUE
Op sportief vlak zou Newcastle bovendien een interessante stap zijn voor Hazard. De ploeg is aan een sterk seizoen bezig in de Premier League en stevent af op een plaats in de top vier, waardoor ze volgend seizoen Champions League zouden spelen. De enige vraag die dus nog rest is hoe Hazard denkt over een verhuis naar het grauwe Noord-Engeland.

POLL: Zou dat een mooie stap zijn voor Hazard?

Meest recent

Grootse plannen Anderlecht: gloednieuwe voetbaltempel in Brussel

Sportief gezien heeft RSC Anderlecht enkele bedroevende jaren achter de rug, maar op commercieel ...

71
71
'Kampioenencadeau Slot: Liverpool vol voor topaanwinst'

Arne Slot heeft een uitstekend eerste seizoen achter de rug als hoofdcoach van Liverpool FC. Maar in ...

27
27
Genk stoomt nieuwe titularis klaar: Fink laaiend enthousiast

Na de pijnlijke 1 op 15 in de voorbije duels, dreigt KRC Genk alsnog naast de landstitel te grijpen. ...

157
157
Nieuwe patron Anderlecht maakt meteen transferstatement

RSC Anderlecht heeft andermaal zijn bestuursstructuur hertekend. Zo werd de sportieve leiding ...

254
254
'Bayern in actie: Kompany klopt op tafel voor toptransfer'

Bayern München verzekerde zich afgelopen weekend van de Duitse landstitel. Zaterdag zal het de ...

50
50
'Waarom Van Bommel nu wél openstaat voor RSCA'

Mark van Bommel weigerde afgelopen najaar nog om bij Anderlecht in te stappen omdat hij geen ...

259
259
Anderlecht grijpt in: nieuwe sportieve baas, Vandenhaute neemt gas terug

Daags na de verloren bekerfinale, heeft RSC Anderlecht drastisch ingegrepen. De Brusselaars besloten ...

398
398
Cercle onder druk: "Onvergeeflijk, ik accepteer het niet"

Komend weekend valt het doek over de Play-Downs. De twee directe degradanten zijn inmiddels bepaald, ...

464
464
Pijnlijk: Skov Olsen in top 10 grootste Bundesliga-flops

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat spelers te lanceren richting de Europese competities. ...

319
319
'Club Brugge en AA Gent bikkelen om sensatietransfer'

In de Slag om Vlaanderen bleek Club Brugge de afgelopen weken te sterk, maar op de transfermarkt ...

312
312
'De Condé heeft beet: steunpilaar verlengt contract in Genk'

Tolu Arokodare en Zakaria El Ouahdi dreigen onhoudbaar te worden, maar voor het overige hoopt KRC ...

185
185
Club Brugge vs Union: Hasi stelt één team gerust

In theorie kan RSC Anderlecht nog opschuiven naar de derde plaats, al zou dat dan louter nog voor de ...

430
430
AA Gent-Antwerp: stevige puzzel voor de coaches

Terwijl de titelrace het leeuwendeel van de aandacht opeist is ook de strijd om de vijfde plaats ...

122
122
Done deal: Club Brugge draait KRC Genk stevige loer

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden, en dus komt ook de zomermercato alsmaar ...

728
728
Hasi spreekt klare taal: 'Anderlecht dumpt winteraanwinst'

Na zijn invalbeurt in de verloren bekerfinale kan RSC Anderlecht straks alweer geen beroep doen ...

555
555
'Karetsas out: Fink hakt cruciale knoop door bij KRC Genk'

De vijfde landstitel lijkt momenteel ver weg, maar mathematisch kan het nog voor KRC Genk. Zondag ...

322
322
Hayen speelt open kaart: Club Brugge-duo in de lappenmand?

Na de fraaie Europese campagne sleepte Club Brugge met de beker nu ook een eerste prijs in de wacht. ...

478
478
Hasi vloekt: einde seizoen voor revelatie Anderlecht

Nadat het tevergeefs all-in ging voor de beker staat er de komende weken nog maar weinig op het spel ...

482
482
KAA Gent glundert: 'Fofana op weg naar monstermove'

Malick Fofana droeg in het verleden het shirt van KAA Gent, maar de buitenspeler maakt dit seizoen ...

182
182
Onrust bij Cercle: De Wulf stuit op opvallend obstakel

Morgen omstreeks 18u weten we of de Kanaries of de Vereniging nog één 'do or die' ...

110
110

Meer sportnieuws