'Sensationeel transferaanbod voor Luka Modric'

door
 'Sensationeel transferaanbod voor Luka Modric'

Real Madrid plaatste zich deze week zonder problemen voor de halve finales van de Champions League, waardoor het op koers blijft om voor de zesde keer in elf jaar de beker met de grote oren in de wacht te slepen. En dat net als bij de vijf vorige eindzeges met op het middenveld het onverslijtbare duo Toni Kroos en Luka Modric, die blijven schitteren.


Beide ervaren middenvelders zijn wel einde contract bij Real. Kroos hintte wel al dat hij op het punt staat om bij te tekenen en de verwachting was dat ook Modric dat nog zou doen. Ondanks dat de Kroaat in september al zijn 38ste verjaardag viert, blijft hij een zeer hoog niveau halen. Hij zit dit seizoen alweer aan zes goals en zes assist in 42 wedstrijden.

Maar plots is er twijfel opgedoken over de toekomst van Modric. AS meldt dat hij een monsterlijke aanbieding op zak heeft uit Saudi-Arabië, waar hij maar liefst 50 miljoen euro in twee seizoenen kan gaan verdienen. Modric heeft de clubleiding van Real ook op de hoogte gebracht van het bod, maar desondanks zijn ze nog in actie geschoten voor een contractverlenging.

TWIJFELS
Momenteel wil Real immers eerst de contractverlenging van Kroos afronden en daarna willen ze werk beginnen maken van de komst van Jude Bellingham. De contractverlenging van Modric belandt zo op het achterplan en dat heeft mogelijk ook te maken met het feit dat de middenvelder weigert om af te zwaaien bij Kroatië. Er staat komend seizoen immers een EK op het programma en bij Real zouden ze beginnen twijfelen of de extra belasting van internationaal voetbal niet stilaan te veel wordt voor het gestel van hun metronoom.

LEES OOK: Real en Bayern lonken naar JPL-parel: "Volgen hem al 2 jaar"

Moet Real Modric zo snel mogelijk een nieuw contract geven?

Meest recent

Hommeles bij Duivels: pijnlijke details Garcia-situatie lekken uit

Behoudens een extreem uitzonderlijk scenario, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

37
37
'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

170
170
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

110
110
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

87
87
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

153
153
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

61
61
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

1170
1170
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

47
47
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

95
95
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

188
188
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

41
41
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

577
577
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

89
89
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

298
298
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

112
112
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

106
106
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

61
61
Mignolet dropt onthulling over 'aanvoerder' Vanaken

De Rode Duivels maakten zaterdagnamiddag allerminst een goede beurt tijdens hun ...

661
661
Garcia keihard neergehaald: "Niet beter dan Tedesco"

Dat de Rode Duivels zich dinsdag tegen dwergstaat Liechtenstein zullen plaatsen voor het WK, lijkt ...

308
308
'Club op miljoenenkoers: Engels gevecht om sterkhouder'

Nu het clubvoetbal even heeft plaats gemaakt voor de nationale ploegen en de winterse ...

243
243
Anderlecht helemaal terug? Boskamp trekt conclusie

Bij RSC Anderlecht kijkt men met de nodige verwachtingen naar de hervatting van het seizoen. Voor de ...

366
366
Portugal met monsterzege naar WK, Ierse waanzin in Hongarije

Ook het Portugal van bondscoach Roberto Martinez zal komende zomer te bewonderen zijn op het WK. In ...

211
211
2 op 10 - Waalse pers draait één Duivel door gehaktmolen

Wat een glorieuze middag had moeten worden voor de Rode Duivels, is uitgedraaid op een aanzienlijke ...

603
603
België-Liechtenstein: Garcia haalt verse kracht bij selectie

Na de slipper van zaterdag in Kazachstan (1-1), zullen de Rode Duivels tot de laatste snik moeten ...

588
588
'Noa Lang heeft het gehad: bliksemvertrek uit Napels dreigt'

Nederland wil zich maandagavond tegen Litouwen verzekeren van zijn plek op de WK-eindronde van ...

253
253

Meer sportnieuws