'Sensationeel transferaanbod voor Luka Modric'

door
 'Sensationeel transferaanbod voor Luka Modric'

Real Madrid plaatste zich deze week zonder problemen voor de halve finales van de Champions League, waardoor het op koers blijft om voor de zesde keer in elf jaar de beker met de grote oren in de wacht te slepen. En dat net als bij de vijf vorige eindzeges met op het middenveld het onverslijtbare duo Toni Kroos en Luka Modric, die blijven schitteren.


Beide ervaren middenvelders zijn wel einde contract bij Real. Kroos hintte wel al dat hij op het punt staat om bij te tekenen en de verwachting was dat ook Modric dat nog zou doen. Ondanks dat de Kroaat in september al zijn 38ste verjaardag viert, blijft hij een zeer hoog niveau halen. Hij zit dit seizoen alweer aan zes goals en zes assist in 42 wedstrijden.

Maar plots is er twijfel opgedoken over de toekomst van Modric. AS meldt dat hij een monsterlijke aanbieding op zak heeft uit Saudi-Arabië, waar hij maar liefst 50 miljoen euro in twee seizoenen kan gaan verdienen. Modric heeft de clubleiding van Real ook op de hoogte gebracht van het bod, maar desondanks zijn ze nog in actie geschoten voor een contractverlenging.

TWIJFELS
Momenteel wil Real immers eerst de contractverlenging van Kroos afronden en daarna willen ze werk beginnen maken van de komst van Jude Bellingham. De contractverlenging van Modric belandt zo op het achterplan en dat heeft mogelijk ook te maken met het feit dat de middenvelder weigert om af te zwaaien bij Kroatië. Er staat komend seizoen immers een EK op het programma en bij Real zouden ze beginnen twijfelen of de extra belasting van internationaal voetbal niet stilaan te veel wordt voor het gestel van hun metronoom.

LEES OOK: FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

Moet Real Modric zo snel mogelijk een nieuw contract geven?

Meest recent

Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

14
14
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

121
121
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

94
94
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

84
84
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

91
91
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

29
29
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

76
76
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

399
399
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

56
56
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

56
56
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

116
116
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

208
208
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

134
134
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

137
137
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

101
101
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

633
633
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

327
327
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

121
121
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

104
104
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

98
98

Meer sportnieuws