Nog een vertrekker bij Union SG? "Misschien iets anders"

102 stemmen
Nog een vertrekker bij Union SG?

Union SG kan vanavond tegen Bayer Leverkusen geschiedenis schrijven door voor het eerst sinds 1959 een Europese halve finale te bereiken. De Brusselaars nemen het in het Lotto Park op tegen Bayer Leverkusen. Eén van de absolute sterkhouders bij Union SG is Bart Nieuwkoop. Wat brengt zijn toekomst?


De Nederlandse rechtsachter ligt nog maar tot medio 2024 onder contract in het Dudenpark. "Er zijn geen gesprekken nu. Ik focus op de rest van het seizoen. Ik denk dat we dat na de play-offs gaan bespreken. Ik ben 27 jaar en ambitieus. Misschien wil ik iets anders, maar aan de andere kant is het sportief gezien bijna onmogelijk om een betere stap te maken dan Union", laat hij weten in Het Laatste Nieuws.

ORANJE

Union SG haalde Nieuwkoop een jaar geleden gratis naar Brussel. Hij groeide uit tot een van de beste rechtsachters in België. Volgens Transfermarkt heeft de 27-jarige speler momenteel een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. Nieuwkoop speelde tot op heden 83 duels voor Union, met daarin maar liefst 8 goals en 11 assists. Lonkt Oranje stilaan?

 "Koeman is weer een nieuw systeem gaan spelen, 4-3-3. Ik zie mezelf meer als wingback. Ik ben er totaal niet mee bezig", laat de ex-speler van Feyenoord weten. Union SG hoopt dat het Nieuwkoop ook komend seizoen nog kan houden en zal binnenkort dus aan tafel gaan zitten met de Nederlander om te praten over een nieuw contract.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Gaat Nieuwkoop blijven?

Meest recent

'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

25
25
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

436
436
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

53
53
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

139
139
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

124
124
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

377
377
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

377
377
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

132
132
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

275
275
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

39
39
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

181
181
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

449
449
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

607
607
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

55
55
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

124
124
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

344
344
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

54
54
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

50
50
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

410
410
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

204
204
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

133
133
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

632
632
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

496
496
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

204
204

Meer sportnieuws