Louwagie zéér duidelijk over nieuw contract Vadis en Kums

door
Louwagie zéér duidelijk over nieuw contract Vadis en Kums

Bij AA Gent lopen er een aantal contracten af en CEO Michel Louwagie heeft de komende weken en maanden nog wat werk. De bekendste namen zijn ongetwijfeld Vadis Odjidja en Sven Kums. Spelen zij ook volgend seizoen nog in de Ghelamco Arena?


Vadis en Kums spraken zich onlangs nog uit over hun toekomst en maakten zich toch wat zorgen, aangezien er nog niet werd gesproken met het bestuur. Louwagie laat weten dat AA Gent eerst moet weten of het volgend jaar ook in Europa zal spelen. Eén zaak is zeker: de twee zullen niet aan dezelfde voorwaarden kunnen blijven. Dat verklaarde hij in Het Laatste Nieuws.

BLIJVEN OF NIET?

"Ze weten hoe goed het hier is, maar wij moeten eerst weten waar we staan. Dit weekend wordt in dat opzicht belangrijk. De bekerfinale ook, want als Antwerp die wint én wij halen play-off 1, dan zijn we volgend jaar zeker van Europees voetbal. Dus tot dan gaan we niet veel bewegen. Er zijn inderdaad nieuwe normen bij ons. Bovendien zullen zij ook wel weten dat hun prestatievermogen aan het afnemen is. Dus ja, het zal aan lagere voorwaarden zijn als ze willen blijven. Ze beseffen dat ook, denk ik", aldus Louwagie.

De vraag is dus of Vadis en Kums dat zien zitten en uiteraard is er ook de contractduur. Wil AA Gent voor één jaar gaan of kiezen de twee ervaren pionnen voor een meerjarig contract bij een andere club? Dat zal de toekomst moeten uitwijzen.

Zullen beiden blijven?

Meest recent

KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

16
16
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

94
94
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

51
51
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

74
74
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

109
109
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

142
142
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

80
80
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

279
279
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

127
127
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

121
121
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

58
58
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

63
63
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

134
134
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

221
221
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

62
62
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

343
343
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

203
203
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

168
168
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

172
172
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

398
398
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

740
740
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

85
85
Finale Croky Cup: belangrijke wijziging op politieverzoek

Op donderdag 14 mei vindt in het Koning Boudewijn-stadion de finale van de Croky Cup. Dat wordt dit ...

448
448

Meer sportnieuws