Louwagie zéér duidelijk over nieuw contract Vadis en Kums

door
Louwagie zéér duidelijk over nieuw contract Vadis en Kums

Bij AA Gent lopen er een aantal contracten af en CEO Michel Louwagie heeft de komende weken en maanden nog wat werk. De bekendste namen zijn ongetwijfeld Vadis Odjidja en Sven Kums. Spelen zij ook volgend seizoen nog in de Ghelamco Arena?


Vadis en Kums spraken zich onlangs nog uit over hun toekomst en maakten zich toch wat zorgen, aangezien er nog niet werd gesproken met het bestuur. Louwagie laat weten dat AA Gent eerst moet weten of het volgend jaar ook in Europa zal spelen. Eén zaak is zeker: de twee zullen niet aan dezelfde voorwaarden kunnen blijven. Dat verklaarde hij in Het Laatste Nieuws.

BLIJVEN OF NIET?

"Ze weten hoe goed het hier is, maar wij moeten eerst weten waar we staan. Dit weekend wordt in dat opzicht belangrijk. De bekerfinale ook, want als Antwerp die wint én wij halen play-off 1, dan zijn we volgend jaar zeker van Europees voetbal. Dus tot dan gaan we niet veel bewegen. Er zijn inderdaad nieuwe normen bij ons. Bovendien zullen zij ook wel weten dat hun prestatievermogen aan het afnemen is. Dus ja, het zal aan lagere voorwaarden zijn als ze willen blijven. Ze beseffen dat ook, denk ik", aldus Louwagie.

De vraag is dus of Vadis en Kums dat zien zitten en uiteraard is er ook de contractduur. Wil AA Gent voor één jaar gaan of kiezen de twee ervaren pionnen voor een meerjarig contract bij een andere club? Dat zal de toekomst moeten uitwijzen.

Zullen beiden blijven?

Meest recent

'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

27
27
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

94
94
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

193
193
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

97
97
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

83
83
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

424
424
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

224
224
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

114
114
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

491
491
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

400
400
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

596
596
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

237
237
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

455
455
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

334
334
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

91
91
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

533
533
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

354
354
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

106
106
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

222
222
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

574
574
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

305
305
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

77
77
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

47
47
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

489
489

Meer sportnieuws