'Real Madrid moet Haaland-droom al opbergen'

door
'Real Madrid moet Haaland-droom al opbergen'

Het nieuw contract dat Erling Haaland normaal gezien wordt aangeboden bij Manchester City betekent slecht nieuws voor Real Madrid. Vooral het verdwijnen van één specifieke clausule in dat verlengde contract doet de ambities temperen bij de Koninklijke: de potentiële afkoopsom van 170 miljoen euro.


Haaland is bezig aan een historisch eerste seizoen bij Manchester City, met tot dusver 47 doelpunten over alle competities heen. De regerend kampioen van Engeland hoefde vorige zomer ‘slechts’ een slordige 70 miljoen euro te betalen voor de komst van de Noorse goalgetter: het gevolg van een sterk onderhandelde afkoopsom bij de overstap van RB Salzburg naar Borussia Dortmund. Ook in het contract bij de club van Kevin De Bruyne werd een speciale clausule opgenomen, namelijk dat Haaland in de zomer van 2024 voor een bedrag van omgerekend 170 miljoen euro mag vertrekken.

Maar die clausule is intussen verleden tijd. Dat weet The Athletic. Die afkoopsom zou gekoppeld zijn geweest aan de toekomst van Pep Guardiola. Nadat die eind vorig jaar zijn handtekening zette onder een nieuw contract, verdween de clausule in het contract van Haaland. Daarmee lijken de speculaties omtrent een transfer van Haaland naar Real Madrid voorlopig van de baan. The Athletic geeft nog mee dat Manchester City Haaland een nieuw contractvoorstel wil doen. De Noor tekende vorig jaar nog tot de zomer van 2027.

CLASH MET REAL IN DE CHAMPIONS LEAGUE
Op het moment van schrijven probeert Haaland zich met Manchester City te plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Dat mag na de 3-0 overwinning tegen Bayern München niet meer misgaan. Daar ontmoeten ze zonder ongelukken... jawel, Real Madrid.

LEES OOK: UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Moet Real Madrid diep in de buidel tasten voor Erling Haaland?

Meest recent

Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

4
4
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

42
42
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

31
31
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

68
68
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

50
50
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

61
61
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

193
193
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

31
31
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

332
332
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

239
239
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

91
91
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

130
130
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

225
225
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

92
92
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

67
67
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

144
144
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

39
39
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

100
100
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

339
339
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

135
135
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

450
450
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

135
135
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

237
237
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

327
327

Meer sportnieuws