'Real Madrid moet Haaland-droom al opbergen'

425 stemmen
'Real Madrid moet Haaland-droom al opbergen'

Het nieuw contract dat Erling Haaland normaal gezien wordt aangeboden bij Manchester City betekent slecht nieuws voor Real Madrid. Vooral het verdwijnen van één specifieke clausule in dat verlengde contract doet de ambities temperen bij de Koninklijke: de potentiële afkoopsom van 170 miljoen euro.


Haaland is bezig aan een historisch eerste seizoen bij Manchester City, met tot dusver 47 doelpunten over alle competities heen. De regerend kampioen van Engeland hoefde vorige zomer ‘slechts’ een slordige 70 miljoen euro te betalen voor de komst van de Noorse goalgetter: het gevolg van een sterk onderhandelde afkoopsom bij de overstap van RB Salzburg naar Borussia Dortmund. Ook in het contract bij de club van Kevin De Bruyne werd een speciale clausule opgenomen, namelijk dat Haaland in de zomer van 2024 voor een bedrag van omgerekend 170 miljoen euro mag vertrekken.

Maar die clausule is intussen verleden tijd. Dat weet The Athletic. Die afkoopsom zou gekoppeld zijn geweest aan de toekomst van Pep Guardiola. Nadat die eind vorig jaar zijn handtekening zette onder een nieuw contract, verdween de clausule in het contract van Haaland. Daarmee lijken de speculaties omtrent een transfer van Haaland naar Real Madrid voorlopig van de baan. The Athletic geeft nog mee dat Manchester City Haaland een nieuw contractvoorstel wil doen. De Noor tekende vorig jaar nog tot de zomer van 2027.

CLASH MET REAL IN DE CHAMPIONS LEAGUE
Op het moment van schrijven probeert Haaland zich met Manchester City te plaatsen voor de halve finales van de Champions League. Dat mag na de 3-0 overwinning tegen Bayern München niet meer misgaan. Daar ontmoeten ze zonder ongelukken... jawel, Real Madrid.

LEES OOK: Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

🚀

Moet Real Madrid diep in de buidel tasten voor Erling Haaland?

Meest recent

‘Dan toch jackpot: Khalaili op zucht van recordtransfer’

Anan Khalaili leek eerder deze zomermercato al op weg naar Internazionale, maar een afgekeurde ...

8
8
‘OHL wrijft in de handen: strijd om toptalent barst los’

Oud-Heverlee Leuven hoopt dit seizoen hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De afgelopen ...

18
18
Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Club Brugge heeft een nieuwe publiekslieveling in de naam Hanbeom Lee, of is het Lee Hanbeom of ...

107
107
FIFA haalt verschroeiend uit na Infantino-geruchten

Gianni Infantino kwam weer negatief in de media. The Telegraph bracht een verhaal naar buiten over ...

47
47
Messi en Ronaldo doelwit van terreurdreigingen tijdens WK

Lionel Messi en Cristiano Ronaldo zijn tijdens het voorbije WK voetbal doelwit geweest van ernstige ...

0
0
'Belgische eersteklasser grijpt naast Vanderbiest'

Fred Vanderbiest neemt het met KV Mechelen vandaag op tegen AA Gent. De trainer van de Maneblussers ...

147
147
Charai geeft oorzaak voor pandoering tegen Union

KVC Westerlo moest na negentig minuten voetballen toch even slikken: 1-5 stond er op het scorebord. ...

121
121
Familie Verhulst stunt: comeback Alderweireld is een feit

Toby Alderweireld maakte zaterdag plots zijn comeback op het voetbalveld, en dat in een setting die ...

196
196
Lommel SK 'stunt' bij STVV: "Afzien is geen schande"

STVV en Lommel SK hielden elkaar in bedwang op Stayen. Het werd 1-1 in de Limburgse derby. Wat ...

89
89
'KRC Genk zet zinnen op ‘nieuwe Karetsas''

KRC Genk blijft speuren naar jong talent en heeft zijn oog laten vallen op de 15-jarige ...

167
167
Courtois-soap escaleert meteen onder Van Bommel

De eerste grote soap onder Mark van Bommel lijkt meteen te escaleren. Thibaut Courtois stelde na het ...

610
610
Wilmots geeft héél open inkijk in financiën van Standard

Sportief directeur Marc Wilmots heeft bij La Capitale een inkijk gegeven in de financiën van ...

224
224
Einde verhaal bij Club Brugge: Union SG baalt stevig

Bij Club Brugge is er na de doorbraak van Joaquin Seys even een leegte inzake doorstroming van eigen ...

1129
1129
Vanhaezebrouck zéér gecharmeerd door Anderlecht-aanwinst

Hein Vanhaezebrouck kijkt met de nodige interesse naar de nieuwe spelers in de Jupiler Pro League. ...

215
215
Hubert waarschuwt ondanks monsterzege voor dinsdag

Union heeft zijn start in het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League zeker niet gemist. De ...

83
83
Bisiwu maakt debuut voor Barça (een beetje in mineur)

FC Barcelona haalde deze zomer voor de derde keer ooit een Belgische speler. Na in het verleden al ...

221
221
Meunier geeft verklaring voor transfer: "Niet mijn keuze"

Een aantal Rode Duivels maakten na het WK snel een transfer. Thomas Meunier was daar ...

350
350
Meteen hommeles bij Standard: Euvrard haalt keihard uit

Standard droomt dit seizoen stiekem van een Europees ticket, maar de Rouches hebben in hun ...

317
317
Pittige Limburgse derby bezorgt Lommel meteen primeur

Na een pittige Limburgse derby hebben STVV en Lommel de punten onder mekaar verdeeld. De promovendus ...

91
91
Vamos a la playa: swingend Union bezorgt Westerlo bolwassing

Op basis van een sterke tweede helft heeft ook Union overtuigend zijn eerste overwinning van het ...

71
71
Noah Mbamba heeft nieuwe club beet

Enkele jaren geleden stond Noah Mbamba nog te boek als één van de allergrootste ...

88
88
Crisis lonkt voor PSV ondanks glansrol 18-jarige Belg

Het seizoen is in Nederland nog maar net begonnen of bij PSV lijkt er al een crisis om de hoek te ...

87
87
'AA Gent schrikt: Franse grootmacht klopt plots aan'

Voor AA Gent begint het seizoen in de Jupiler Pro League pas op zondag, wanneer het bezoek krijgt ...

168
168
Twee opvallende afwezigen bij Union: toptransfer op komst?

Voor Union is de competitie zaterdagavond begonnen met een trip naar Westerlo. David Hubert voerde ...

104
104
'Verrassende knaltransfer op komst voor Genk'

Het is bij KRC Genk al een zeer bewogen zomer geweest, met de soap rond de mogelijke transfer van ...

307
307

Meer sportnieuws