Giroud kent club voor volgend seizoen, Spanje zwaait icoon uit

83 stemmen
Giroud kent club voor volgend seizoen, Spanje zwaait icoon uit

Het einde van het seizoen 2022/23 komt stilaan in zicht en dat betekent dat de komende maanden ook weer enkele grote namen zullen afzwaaien. In Spanje nemen ze bijvoorbeeld afscheid van één van hun iconen. Olivier Giroud denkt dan weer nog lang niet aan stoppen en weet ook nu al waar hij volgend seizoen zal spelen.


De Franse spits zal in september al zijn 37ste verjaardag vieren, maar dat zal nog steeds als topvoetballer zijn. Woensdagavond eiste hij nog een hoofdrol op bij AC Milan in de kwartfinale van de Champions League tegen Napoli door eerst een strafschop te missen en even later toch te scoren. Die goal bleek bepalend om de Rossoneri naar de halve finale te loodsen. Een dag later wordt de Fransman beloond met een contractverlenging, zo maakte Milan bekend.

AFSCHEID ICOON

In Spanje nemen ze dan weer afscheid van een icoon. Real Betis maakte immers bekend dat op het einde van het seizoen Joaquin zijn schoenen aan de wilgen hangt. De flankaanvaller en aanvoerder is er al 41 en vindt het nu eindelijk welletjes geweest. Hij speelde meer dan 600 wedstrijden in La Liga, geen enkele veldspeler speelde er ooit meer. Hij kwam ook bijna 500 keer uit voor Betis, dat hij in totaal maar liefst veertien jaar vertegenwoordigde. Hij begon er zijn carrière tussen 2000 en 2006 en keerde in 2015 terug.

Tussendoor verdedigde Joaquin ook nog de kleuren van Valencia, Malaga en Fiorentina. Hij was ook jarenlang een vaste waarde in de Spaanse nationale ploeg, voor wie hij tussen 2002 en 2007 51 caps verzamelde. Hij was er ook bij op de WK's van 2002 en 2006 en het EK van 2004, maar viel uit de boot net voor La Roja de meest succesvolle periode uit zijn geschiedenis kende.


LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Zal Giroud volgend seizoen nog belangrijk zijn voor Milan?

Meest recent

Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

2
2
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

10
10
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

50
50
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

163
163
‘Kogel door de kerk: Lukaku en Napoli vinden akkoord’

Vrijdag zal Rudi Garcia bekendmaken welke 26 Rode Duivels mee mogen naar het WK. Daar zal normaal ...

207
207
'Keiharde conclusie Bayern: Kompany krijgt eerste aanwinst'

Voor Bayern München zit het seizoen er bijna op. Komend weekend staat nog een laatste wedstrijd ...

77
77
Anderlecht leeft toe naar bekerfinale: opvallende special guest

Voor iedereen bij Anderlecht staat donderdag om 15u met rood in de agenda aangestipt. Dan neemt ...

115
115
MLS-lonen verrassen: Cuypers verdient meer dan Suárez

Vrijdag maakt Rudi Garcia de WK-selectie van de Rode Duivels bekend en de kans lijkt reëel dat ...

73
73
'Geen Noa Lang: Galatasaray all-in bij Club Brugge'

Bij Club Brugge gaan ze weer een woelige transferzomer tegemoet. Daarin moeten ze wellicht opnieuw ...

396
396
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest toptalenten, transferbom PSG'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
De Cat klopt op tafel bij Anderlecht: “Te lang geleden”

RSC Anderlecht maakt dit seizoen weer kans op een prijs. De supporters snakken al acht jaar naar een ...

184
184
‘Grote verrassing: strijd om Union-revelatie barst los’

Union SG flikt het elk jaar opnieuw. De club brengt op basis van data onbekende spelers voor een ...

51
51
‘Monstertransfer Fernandez-Pardo: twee grootmachten’

Het gaat plots zeer snel voor Matias Fernandez-Pardo. De voormalige winger van KAA Gent maakt als ...

145
145
Guardiola gooit olie op het vuur: VAR krijgt volle laag

Sinds de intrede van de VAR is er al veel kritiek gekomen. Ook in Engeland is de discussie rond de ...

64
64
‘Pocognoli plots zwaar onder vuur: Monaco dreigt’

Sebastien Pocognoli maakte de overstap van Union SG naar AS Monaco en kwam er meteen zwaar onder ...

77
77
Nieuw stadion Union SG? Bormans meldt groot nieuws

Union SG wil een nieuw stadion op poten zetten. De Brusselse club speelt in Europa al in andere ...

184
184
‘Debast gaat Lukaku achterna na blessure: WK-vrees’

Zeno Debast incasseerde een mokerslag van jewelste. De verdediger annex middenvelder viel ...

90
90
Oosting compleet afgemaakt bij Antwerp: “Doe toch normaal!”

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging The Great Old ...

196
196
Union komt met statement over Burgess: ferme uithaal

Union SG staat voor belangrijke weken. De bekerfinale tegen RSC Anderlecht staat op het programma en ...

397
397
Joos waagt zich aan straffe Gouden Schoen-voorspelling

Het einde van het seizoen nadert en dus worden straks ook verschillende individuele prijzen ...

339
339
Albert dropt WK-selectie: opvallende afwezigen, 3 surprises

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het ...

269
269
'PSG straks onklopbaar? Transferbom van 150 miljoen'

Paris Saint-Germain is goed op weg om zichzelf op te volgen als Frans kampioen en eindlaureaat in de ...

119
119
Voetbalfan in de wolken: opnieuw grote doorbraak in DAZN-soap

De Belgische voetballiefhebber kreeg de voorbije weken goed nieuws. Zo raakte bekend dat ...

363
363
Imke Courtois jaagt volgers schrik aan met opvallende beelden

Er zijn ernstige zorgen ontstaan rond Imke Courtois. De voormalige Red Flame deed heel wat mensen ...

93
93
'Club Brugge choqueert Anderlecht met pijnlijke transfer'

Club Brugge kijkt naar Nederland voor een transfer en dat zorgt voor gefronste wenkbrauwen in ...

341
341

Meer sportnieuws