Giroud kent club voor volgend seizoen, Spanje zwaait icoon uit

door
Giroud kent club voor volgend seizoen, Spanje zwaait icoon uit

Het einde van het seizoen 2022/23 komt stilaan in zicht en dat betekent dat de komende maanden ook weer enkele grote namen zullen afzwaaien. In Spanje nemen ze bijvoorbeeld afscheid van één van hun iconen. Olivier Giroud denkt dan weer nog lang niet aan stoppen en weet ook nu al waar hij volgend seizoen zal spelen.


De Franse spits zal in september al zijn 37ste verjaardag vieren, maar dat zal nog steeds als topvoetballer zijn. Woensdagavond eiste hij nog een hoofdrol op bij AC Milan in de kwartfinale van de Champions League tegen Napoli door eerst een strafschop te missen en even later toch te scoren. Die goal bleek bepalend om de Rossoneri naar de halve finale te loodsen. Een dag later wordt de Fransman beloond met een contractverlenging, zo maakte Milan bekend.

AFSCHEID ICOON

In Spanje nemen ze dan weer afscheid van een icoon. Real Betis maakte immers bekend dat op het einde van het seizoen Joaquin zijn schoenen aan de wilgen hangt. De flankaanvaller en aanvoerder is er al 41 en vindt het nu eindelijk welletjes geweest. Hij speelde meer dan 600 wedstrijden in La Liga, geen enkele veldspeler speelde er ooit meer. Hij kwam ook bijna 500 keer uit voor Betis, dat hij in totaal maar liefst veertien jaar vertegenwoordigde. Hij begon er zijn carrière tussen 2000 en 2006 en keerde in 2015 terug.

Tussendoor verdedigde Joaquin ook nog de kleuren van Valencia, Malaga en Fiorentina. Hij was ook jarenlang een vaste waarde in de Spaanse nationale ploeg, voor wie hij tussen 2002 en 2007 51 caps verzamelde. Hij was er ook bij op de WK's van 2002 en 2006 en het EK van 2004, maar viel uit de boot net voor La Roja de meest succesvolle periode uit zijn geschiedenis kende.


LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Zal Giroud volgend seizoen nog belangrijk zijn voor Milan?

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

21
21
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

141
141
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

515
515
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

125
125
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

373
373
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

108
108
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

281
281
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

405
405
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

424
424
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

47
47
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

233
233
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

325
325
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

457
457
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

122
122
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

295
295
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

366
366
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

711
711
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

233
233
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

285
285
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

505
505

Meer sportnieuws