Giroud kent club voor volgend seizoen, Spanje zwaait icoon uit

83
Giroud kent club voor volgend seizoen, Spanje zwaait icoon uit

Het einde van het seizoen 2022/23 komt stilaan in zicht en dat betekent dat de komende maanden ook weer enkele grote namen zullen afzwaaien. In Spanje nemen ze bijvoorbeeld afscheid van één van hun iconen. Olivier Giroud denkt dan weer nog lang niet aan stoppen en weet ook nu al waar hij volgend seizoen zal spelen.


De Franse spits zal in september al zijn 37ste verjaardag vieren, maar dat zal nog steeds als topvoetballer zijn. Woensdagavond eiste hij nog een hoofdrol op bij AC Milan in de kwartfinale van de Champions League tegen Napoli door eerst een strafschop te missen en even later toch te scoren. Die goal bleek bepalend om de Rossoneri naar de halve finale te loodsen. Een dag later wordt de Fransman beloond met een contractverlenging, zo maakte Milan bekend.

AFSCHEID ICOON

In Spanje nemen ze dan weer afscheid van een icoon. Real Betis maakte immers bekend dat op het einde van het seizoen Joaquin zijn schoenen aan de wilgen hangt. De flankaanvaller en aanvoerder is er al 41 en vindt het nu eindelijk welletjes geweest. Hij speelde meer dan 600 wedstrijden in La Liga, geen enkele veldspeler speelde er ooit meer. Hij kwam ook bijna 500 keer uit voor Betis, dat hij in totaal maar liefst veertien jaar vertegenwoordigde. Hij begon er zijn carrière tussen 2000 en 2006 en keerde in 2015 terug.

Tussendoor verdedigde Joaquin ook nog de kleuren van Valencia, Malaga en Fiorentina. Hij was ook jarenlang een vaste waarde in de Spaanse nationale ploeg, voor wie hij tussen 2002 en 2007 51 caps verzamelde. Hij was er ook bij op de WK's van 2002 en 2006 en het EK van 2004, maar viel uit de boot net voor La Roja de meest succesvolle periode uit zijn geschiedenis kende.


LEES OOK: UEL/UECL: Sadiki voorkomt megastunt, Kroatische blamage Ajax

Zal Giroud volgend seizoen nog belangrijk zijn voor Milan?

Meest recent

Carrick bijt van zich af: "Ik spreek de waarheid"

Michael Carrick heeft geprobeerd de storm rond Luis Martínez snel te laten liggen. De ...

2
2
Terugkeer naar Antwerp? "Kijken na het seizoen"

Gerard Vandeplas heeft toegelicht waarom hij Antwerp deze zomer tijdelijk achter zich liet voor ...

9
9
Toch vertrek bij Club: "Leko vond mij een goede speler"

Cisse Sandra kijkt met een goed gevoel terug op zijn beslissing om Club Brugge achter zich te laten. ...

46
46
Standard houdt weerbarstige Kadavers af in Croky Cup

Na een moeilijke wedstrijd heeft Standard de volgende ronde van de Croky Cup bereikt. De Rouches ...

19
19
Croky Cup: Cercle overleeft Hasseltse storm, Westerlo op roze wolk

Voorlopig is er nog geen sprake van stuntwerk in de Croky Cup. Sporting Hasselt greep zijn momenten ...

7
7
Luis Enrique zet Enzo Maresca stevig op zijn plaats

De spectaculaire Champions League-clash tussen Manchester City en Paris Saint-Germain zorgde niet ...

19
19
KRC Genk mag dromen: "Ik blijf zo lang het moet"

Bij KRC Genk hebben ze heel veel kapitaal op het veld staan. Eén van de parels van de club ...

66
66
Albert "Met hem speelde Lukaku misschien al voor RSCA"

RSC Anderlecht lijkt weer de weg naar boven te hebben ingezet. De Brusselaars waren onder Vincent ...

145
145
Thorup kondigt basiswissel aan: "Hij verdient die kans"

KRC Genk moet in de Beker van België aan de bak in en tegen Virton. Trainer Jess Thorup wil na ...

88
88
Monstertransfer Liverpool overtuigt niet: "Geen 140 miljoen waard"

Bradley Barcola heeft zijn start bij Liverpool nog niet helemaal gemist, maar overtuigen doet de ...

30
30
De Meyer krijgt steun: "Zij staan nog achter hem"

STVV win met 2-0 van Iberia in de Conference League. In de Jupiler Pro League begonnen ze goed, maar ...

15
15
KV Kortrijk grijpt in: volgend ontslag is een feit

KV Kortrijk is slecht begonnen aan het seizoen. Dramatisch in de Jupiler Pro League en ook al uit de ...

136
136
Schande in Istanbul: beerput rond Lukaku gaat open

Romelu Lukaku wilde op Villa Park in de basis starten. Hij kreeg 21 minuten, toen het al 4-0 stond. ...

341
341
Druk neemt toe bij Standard: "Van levensbelang"

Standard staat onder druk. De Rouches moéten zich vanavond kwalificeren in de Croky Cup tegen ...

28
28
Friis looft Hasselt: "Uitzonderlijke kwaliteiten"

Cercle Brugge lijkt om het behoud te moeten vechten. Lars Friis moet ook stilaan gaan winnen, anders ...

29
29
Standard onder druk: eerste cruciale match al een feit

Standard begon aardig aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant. De Rouches moeten ...

44
44
Compper speelt open kaart: vijf voor twaalf bij Antwerp

Na de schamele een op 18 hangen er alsmaar meer donkere wolken boven de Bosuil, waar het stilaan ...

50
50
Bruno trekt conclusies: Anderlecht-trio valt door de mand

RSC Anderlecht moet de knop snel omdraaien na de late opdoffer in Zagreb, want zondag is het terug ...

338
338
Leko roteert: Club Brugge onthult Croky Cup-selectie

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de stunt in San Siro, want in de Croky Cup ...

629
629
Antwerp stelt ultimatum: Compper stevent af op C4

Het gaat van kwaad naar erger met Antwerp, dat in de voorbije zes competitiematchen amper ...

127
127
Jackpot bij Ruben Van Gucht: 'Geldgeheimen bloot op tafel'

Een avondje aan tafel schuiven op televisie kan meer opleveren dan je zou denken. Zeker als je ...

62
62
Croky Cup: uitzendschema en aanduidingen refs bekend

Dit weekend ruimt het competitievoetbal eventjes plaats voor de Croky Cup. In de zestiende finales ...

718
718
Leko houdt adem in: drie twijfelgevallen bij Club Brugge

Club Brugge zit op een roze wolk na de stunt tegen Inter, al kwam die er uiteraard niet zonder slag ...

297
297
Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Soms zegt een blik meer dan duizend woorden. Dat werd nogmaals duidelijk bij een opvallend moment ...

87
87
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

244
244

Meer sportnieuws