Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

door
Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

Er vielen dinsdagavond geen verrassingen te noteren in de Champions League, want na hun zeges in de heenwedstrijden wisten AC Milan en Real Madrid hun kwalificatie voor de halve finales veilig te stellen. De Koninklijke rekende opnieuw af met Chelsea, dat net als in het Bernabeu nu ook in eigen stadion een 0-2-nederlaag moest incasseren.


Het rampseizoen van de Blues kent zo een nieuw dieptepunt. Het ontslag van Graham Potter heeft het verval niet kunnen stoppen, integendeel zelfs. Interimaris Bruno Saltor sleepte nog een 0-0 uit de brand tegen Liverpool, maar na de aanstelling van Frank Lampard ging het weer van kwaad naar erger. Het geliefde icoon debuteerde met een 1-0-nederlaag op Wolverhampton en tussen de twee nederlagen tegen Real door slikten ze ook nog een verliespartij tegen Brighton.

Lampard heeft zijn eerste vier wedstrijden dus allemaal verloren en vestigt daarmee een triest record. Nog nooit debuteerde een trainer van Chelsea immers zo slecht. Ondanks de investeringen van honderden miljoenen in nieuwe spelers dreigt het seizoen zo als een nachtkaars uit te doven. In de Premier League staat Chelsea er immers ook belabberd voor met een elfde plaats. In zeven wedstrijden zullen ze nog een kloof van elf punten moeten dichten als ze in de top zes willen eindigen.

BETERSCHAP
Enige troost voor Chelsea en Lampard is dat er in de eerste helft wel wat beterschap te zien was in het spel. Ondanks een op papier zeer defensieve opstelling met slechts één aanvallende speler, kwam Chelsea er immers wel een paar keer gevaarlijk uit. Een sterke Courtois verijdelde echter dat ze ook met een voorsprong de rust ingingen door in de slotminuut uit te pakken met een belangrijke redding op Cucurella.


LEES OOK: Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

Zal Chelsea zich dit seizoen nog herpakken?

Meest recent

Atletico kent goede generale repetitie, Godts weer bepalend

Atletico Madrid heeft zaterdag een goede generale repetitie gekend voor de terugmatch tegen Club ...

15
15
Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Union heeft zondag zijn koppositie in de Jupiler Pro League kunnen behouden. Tegen Antwerp moest het ...

38
38
'Man Utd zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United lijkt de laatste weken weer stappen gezet te hebben. Sinds de aanstelling van ...

43
43
Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Voor Union werd het een avond met héél veel emoties. De landskampioen zag ...

80
80
Lemaréchal velt oordeel na basisdebuut bij Club

Club Brugge heeft zaterdagavond zijn opdracht in de Jupiler Pro League tot een goed einde gebracht. ...

191
191
Lammens uit straffe ambitie: "Hopelijk kom ik op dat punt"

Velen in Engeland fronsten de wenkbrauwen toen Manchester United in de zomer meer dan 20 miljoen ...

64
64
Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Het werd een 'aparte' dag in de Challenger Pro League vandaag. Deze namiddag gooide een opvallend ...

72
72
OHL baalt: "Spijtig dat we geen punt pakken"

OH Leuven had zaterdagavond een geweldige zaak kunnen doen in de strijd om het behoud. Het liet ...

44
44
Leko komt met verrassende reactie na moeizame zege

Club Brugge heeft na het knappe gelijkspel in de Champions League tegen Atletico Madrid in de ...

190
190
Thomas Meunier haalt zeer belangrijke slag bij de FIFA

Thomas Meunier is dezer dagen gelukkig bij Lille, maar daarvoor beleefde de Rode Duivel een woelige ...

44
44
Courtois en co beleven bijzonder pijnlijke avond

Na alle ophef rond de wedstrijd op Benfica in de Champions League heeft Real Madrid zaterdag een ...

38
38
Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

67
67
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

103
103
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

296
296
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

135
135
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

185
185
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

141
141
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

105
105
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

526
526
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

94
94
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

18
18
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

48
48
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

20
20
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

162
162
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

167
167

Meer sportnieuws