Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

door
Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

Er vielen dinsdagavond geen verrassingen te noteren in de Champions League, want na hun zeges in de heenwedstrijden wisten AC Milan en Real Madrid hun kwalificatie voor de halve finales veilig te stellen. De Koninklijke rekende opnieuw af met Chelsea, dat net als in het Bernabeu nu ook in eigen stadion een 0-2-nederlaag moest incasseren.


Het rampseizoen van de Blues kent zo een nieuw dieptepunt. Het ontslag van Graham Potter heeft het verval niet kunnen stoppen, integendeel zelfs. Interimaris Bruno Saltor sleepte nog een 0-0 uit de brand tegen Liverpool, maar na de aanstelling van Frank Lampard ging het weer van kwaad naar erger. Het geliefde icoon debuteerde met een 1-0-nederlaag op Wolverhampton en tussen de twee nederlagen tegen Real door slikten ze ook nog een verliespartij tegen Brighton.

Lampard heeft zijn eerste vier wedstrijden dus allemaal verloren en vestigt daarmee een triest record. Nog nooit debuteerde een trainer van Chelsea immers zo slecht. Ondanks de investeringen van honderden miljoenen in nieuwe spelers dreigt het seizoen zo als een nachtkaars uit te doven. In de Premier League staat Chelsea er immers ook belabberd voor met een elfde plaats. In zeven wedstrijden zullen ze nog een kloof van elf punten moeten dichten als ze in de top zes willen eindigen.

BETERSCHAP
Enige troost voor Chelsea en Lampard is dat er in de eerste helft wel wat beterschap te zien was in het spel. Ondanks een op papier zeer defensieve opstelling met slechts één aanvallende speler, kwam Chelsea er immers wel een paar keer gevaarlijk uit. Een sterke Courtois verijdelde echter dat ze ook met een voorsprong de rust ingingen door in de slotminuut uit te pakken met een belangrijke redding op Cucurella.


Zal Chelsea zich dit seizoen nog herpakken?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

168
168
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

67
67
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

9
9
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

65
65
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

66
66
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

251
251
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

31
31
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

398
398
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

262
262
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

351
351
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

25
25
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

117
117
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

71
71
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

443
443
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

338
338
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

295
295
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

182
182

Meer sportnieuws