Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

door
Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

Er vielen dinsdagavond geen verrassingen te noteren in de Champions League, want na hun zeges in de heenwedstrijden wisten AC Milan en Real Madrid hun kwalificatie voor de halve finales veilig te stellen. De Koninklijke rekende opnieuw af met Chelsea, dat net als in het Bernabeu nu ook in eigen stadion een 0-2-nederlaag moest incasseren.


Het rampseizoen van de Blues kent zo een nieuw dieptepunt. Het ontslag van Graham Potter heeft het verval niet kunnen stoppen, integendeel zelfs. Interimaris Bruno Saltor sleepte nog een 0-0 uit de brand tegen Liverpool, maar na de aanstelling van Frank Lampard ging het weer van kwaad naar erger. Het geliefde icoon debuteerde met een 1-0-nederlaag op Wolverhampton en tussen de twee nederlagen tegen Real door slikten ze ook nog een verliespartij tegen Brighton.

Lampard heeft zijn eerste vier wedstrijden dus allemaal verloren en vestigt daarmee een triest record. Nog nooit debuteerde een trainer van Chelsea immers zo slecht. Ondanks de investeringen van honderden miljoenen in nieuwe spelers dreigt het seizoen zo als een nachtkaars uit te doven. In de Premier League staat Chelsea er immers ook belabberd voor met een elfde plaats. In zeven wedstrijden zullen ze nog een kloof van elf punten moeten dichten als ze in de top zes willen eindigen.

BETERSCHAP
Enige troost voor Chelsea en Lampard is dat er in de eerste helft wel wat beterschap te zien was in het spel. Ondanks een op papier zeer defensieve opstelling met slechts één aanvallende speler, kwam Chelsea er immers wel een paar keer gevaarlijk uit. Een sterke Courtois verijdelde echter dat ze ook met een voorsprong de rust ingingen door in de slotminuut uit te pakken met een belangrijke redding op Cucurella.


LEES OOK: Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Zal Chelsea zich dit seizoen nog herpakken?

Meest recent

Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

3
3
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

17
17
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

140
140
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

32
32
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

141
141
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

192
192
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

108
108
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

176
176
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

480
480
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

176
176
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

440
440
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

178
178
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

412
412
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

80
80
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

283
283
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

274
274
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

124
124
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

585
585
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

389
389
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

466
466

Meer sportnieuws