Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

92 stemmen
Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

Er vielen dinsdagavond geen verrassingen te noteren in de Champions League, want na hun zeges in de heenwedstrijden wisten AC Milan en Real Madrid hun kwalificatie voor de halve finales veilig te stellen. De Koninklijke rekende opnieuw af met Chelsea, dat net als in het Bernabeu nu ook in eigen stadion een 0-2-nederlaag moest incasseren.


Het rampseizoen van de Blues kent zo een nieuw dieptepunt. Het ontslag van Graham Potter heeft het verval niet kunnen stoppen, integendeel zelfs. Interimaris Bruno Saltor sleepte nog een 0-0 uit de brand tegen Liverpool, maar na de aanstelling van Frank Lampard ging het weer van kwaad naar erger. Het geliefde icoon debuteerde met een 1-0-nederlaag op Wolverhampton en tussen de twee nederlagen tegen Real door slikten ze ook nog een verliespartij tegen Brighton.

Lampard heeft zijn eerste vier wedstrijden dus allemaal verloren en vestigt daarmee een triest record. Nog nooit debuteerde een trainer van Chelsea immers zo slecht. Ondanks de investeringen van honderden miljoenen in nieuwe spelers dreigt het seizoen zo als een nachtkaars uit te doven. In de Premier League staat Chelsea er immers ook belabberd voor met een elfde plaats. In zeven wedstrijden zullen ze nog een kloof van elf punten moeten dichten als ze in de top zes willen eindigen.

BETERSCHAP
Enige troost voor Chelsea en Lampard is dat er in de eerste helft wel wat beterschap te zien was in het spel. Ondanks een op papier zeer defensieve opstelling met slechts één aanvallende speler, kwam Chelsea er immers wel een paar keer gevaarlijk uit. Een sterke Courtois verijdelde echter dat ze ook met een voorsprong de rust ingingen door in de slotminuut uit te pakken met een belangrijke redding op Cucurella.


LEES OOK: 'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

Zal Chelsea zich dit seizoen nog herpakken?

Meest recent

'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

44
44
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

163
163
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

443
443
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

99
99
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

268
268
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

304
304
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

34
34
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

33
33
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

41
41
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

93
93
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

122
122
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

98
98
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

134
134
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

521
521
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

334
334
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

85
85
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

50
50
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

405
405
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

141
141
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

832
832
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

136
136
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

51
51
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

117
117
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

97
97
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

224
224

Meer sportnieuws