Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

door
Nachtmerrie Chelsea zonder einde: Lampard zet triest record

Er vielen dinsdagavond geen verrassingen te noteren in de Champions League, want na hun zeges in de heenwedstrijden wisten AC Milan en Real Madrid hun kwalificatie voor de halve finales veilig te stellen. De Koninklijke rekende opnieuw af met Chelsea, dat net als in het Bernabeu nu ook in eigen stadion een 0-2-nederlaag moest incasseren.


Het rampseizoen van de Blues kent zo een nieuw dieptepunt. Het ontslag van Graham Potter heeft het verval niet kunnen stoppen, integendeel zelfs. Interimaris Bruno Saltor sleepte nog een 0-0 uit de brand tegen Liverpool, maar na de aanstelling van Frank Lampard ging het weer van kwaad naar erger. Het geliefde icoon debuteerde met een 1-0-nederlaag op Wolverhampton en tussen de twee nederlagen tegen Real door slikten ze ook nog een verliespartij tegen Brighton.

Lampard heeft zijn eerste vier wedstrijden dus allemaal verloren en vestigt daarmee een triest record. Nog nooit debuteerde een trainer van Chelsea immers zo slecht. Ondanks de investeringen van honderden miljoenen in nieuwe spelers dreigt het seizoen zo als een nachtkaars uit te doven. In de Premier League staat Chelsea er immers ook belabberd voor met een elfde plaats. In zeven wedstrijden zullen ze nog een kloof van elf punten moeten dichten als ze in de top zes willen eindigen.

BETERSCHAP
Enige troost voor Chelsea en Lampard is dat er in de eerste helft wel wat beterschap te zien was in het spel. Ondanks een op papier zeer defensieve opstelling met slechts één aanvallende speler, kwam Chelsea er immers wel een paar keer gevaarlijk uit. Een sterke Courtois verijdelde echter dat ze ook met een voorsprong de rust ingingen door in de slotminuut uit te pakken met een belangrijke redding op Cucurella.


LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Zal Chelsea zich dit seizoen nog herpakken?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

22
22
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

46
46
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

36
36
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

211
211
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

127
127
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

325
325
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

318
318
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

316
316
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

205
205
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

163
163
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

176
176
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

660
660
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

682
682
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

316
316
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

167
167
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

291
291

Meer sportnieuws