Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

1188 stemmen
Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

Paris Saint-Germain stevent af op een nieuwe titel in de Ligue 1, maar toch heeft het de voorbije maanden zwaar gestormd in het Parc des Princes. Trainer Christophe Galtier kon niet overtuigen en lijkt komende zomer vervangen te gaan worden. Daarnaast is er ook grote onzekerheid over de Parijse sterspelers.


Lionel Messi is einde contract en met de dag lijkt het minder waarschijnlijk dat hij nog bij zal tekenen. Daarnaast gonst het ook van de geruchten over een mogelijk vertrek van Kylian Mbappé, al dan niet in de zomer van 2024, of Neymar. Het enige alternatief voor die drie is de 20-jarige Hugo Ekitike, maar die wordt slechts gehuurd en moest ook veel kritiek slikken.

Er zal in de zomer dus geïnvesteerd moeten worden in een nieuwe coach én in de aanval. Daarvoor zou PSG twee bommetjes plannen. RMC Sports stelt immers dat sportief adviseur Luis Campos niemand minder dan zijn landgenoot José Mourinho wil binnenhalen. De Special One is momenteel nog aan de slag bij AS Roma, maar lijkt open te staan voor een vertrek. Zijn naam viel de voorbije weken ook al bij Chelsea en hij zou een zeer lucratief aanbod uit Saudi-Arabië gekregen hebben.

HARRY KANE
Daarnaast zou volgens Le Parisien Harry Kane volgend seizoen de nieuwe nummer negen moeten worden. De ervaren Engelsman gaat zijn laatste contractjaar in bij Tottenham en tekende nog niet bij. De voorbije jaren maakte Kane er geen geheim van dat hij prijzen wil winnen en bij Tottenham lijkt de kans daarop kleiner dan ooit. In Parijs zou hij op zijn minst enkele landstitels op zijn vooralsnog maagdelijke palmares kunnen zetten. Als alternatieven zouden ook Victor Osimhen en Randal Kolo Muani in beeld zijn.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Zou Mourinho een goede keuze zijn voor PSG?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

32
32
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

28
28
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

66
66
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

157
157
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

67
67
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

155
155
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

412
412
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

98
98
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

509
509
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

300
300
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

637
637
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

158
158
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

400
400
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

180
180
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

74
74
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

117
117
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

112
112
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

294
294
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

318
318
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

445
445
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

485
485
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

502
502
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

178
178
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

216
216
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws