Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

1188 stemmen
Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

Paris Saint-Germain stevent af op een nieuwe titel in de Ligue 1, maar toch heeft het de voorbije maanden zwaar gestormd in het Parc des Princes. Trainer Christophe Galtier kon niet overtuigen en lijkt komende zomer vervangen te gaan worden. Daarnaast is er ook grote onzekerheid over de Parijse sterspelers.


Lionel Messi is einde contract en met de dag lijkt het minder waarschijnlijk dat hij nog bij zal tekenen. Daarnaast gonst het ook van de geruchten over een mogelijk vertrek van Kylian Mbappé, al dan niet in de zomer van 2024, of Neymar. Het enige alternatief voor die drie is de 20-jarige Hugo Ekitike, maar die wordt slechts gehuurd en moest ook veel kritiek slikken.

Er zal in de zomer dus geïnvesteerd moeten worden in een nieuwe coach én in de aanval. Daarvoor zou PSG twee bommetjes plannen. RMC Sports stelt immers dat sportief adviseur Luis Campos niemand minder dan zijn landgenoot José Mourinho wil binnenhalen. De Special One is momenteel nog aan de slag bij AS Roma, maar lijkt open te staan voor een vertrek. Zijn naam viel de voorbije weken ook al bij Chelsea en hij zou een zeer lucratief aanbod uit Saudi-Arabië gekregen hebben.

HARRY KANE
Daarnaast zou volgens Le Parisien Harry Kane volgend seizoen de nieuwe nummer negen moeten worden. De ervaren Engelsman gaat zijn laatste contractjaar in bij Tottenham en tekende nog niet bij. De voorbije jaren maakte Kane er geen geheim van dat hij prijzen wil winnen en bij Tottenham lijkt de kans daarop kleiner dan ooit. In Parijs zou hij op zijn minst enkele landstitels op zijn vooralsnog maagdelijke palmares kunnen zetten. Als alternatieven zouden ook Victor Osimhen en Randal Kolo Muani in beeld zijn.

LEES OOK: 'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zou Mourinho een goede keuze zijn voor PSG?

Meest recent

Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

0
0
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

18
18
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

13
13
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

10
10
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

75
75
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

112
112
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

134
134
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

89
89
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

27
27
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

92
92
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

100
100
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

91
91
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

115
115
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

207
207
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

40
40
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

150
150
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

329
329
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

379
379
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

355
355
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

66
66
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

65
65
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

114
114
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

130
130

Meer sportnieuws