Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

door
Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

Paris Saint-Germain stevent af op een nieuwe titel in de Ligue 1, maar toch heeft het de voorbije maanden zwaar gestormd in het Parc des Princes. Trainer Christophe Galtier kon niet overtuigen en lijkt komende zomer vervangen te gaan worden. Daarnaast is er ook grote onzekerheid over de Parijse sterspelers.


Lionel Messi is einde contract en met de dag lijkt het minder waarschijnlijk dat hij nog bij zal tekenen. Daarnaast gonst het ook van de geruchten over een mogelijk vertrek van Kylian Mbappé, al dan niet in de zomer van 2024, of Neymar. Het enige alternatief voor die drie is de 20-jarige Hugo Ekitike, maar die wordt slechts gehuurd en moest ook veel kritiek slikken.

Er zal in de zomer dus geïnvesteerd moeten worden in een nieuwe coach én in de aanval. Daarvoor zou PSG twee bommetjes plannen. RMC Sports stelt immers dat sportief adviseur Luis Campos niemand minder dan zijn landgenoot José Mourinho wil binnenhalen. De Special One is momenteel nog aan de slag bij AS Roma, maar lijkt open te staan voor een vertrek. Zijn naam viel de voorbije weken ook al bij Chelsea en hij zou een zeer lucratief aanbod uit Saudi-Arabië gekregen hebben.

HARRY KANE
Daarnaast zou volgens Le Parisien Harry Kane volgend seizoen de nieuwe nummer negen moeten worden. De ervaren Engelsman gaat zijn laatste contractjaar in bij Tottenham en tekende nog niet bij. De voorbije jaren maakte Kane er geen geheim van dat hij prijzen wil winnen en bij Tottenham lijkt de kans daarop kleiner dan ooit. In Parijs zou hij op zijn minst enkele landstitels op zijn vooralsnog maagdelijke palmares kunnen zetten. Als alternatieven zouden ook Victor Osimhen en Randal Kolo Muani in beeld zijn.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Zou Mourinho een goede keuze zijn voor PSG?

Meest recent

Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

7
7
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

70
70
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

3
3
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

38
38
Smaakmaker geeft STVV nog sprankeltje hoop

STVV heeft in de voorbije week een geweldige zaak gedaan in de strijd om Europees voetbal. De ...

24
24
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

306
306
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

41
41
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

67
67
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

189
189
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

154
154
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

119
119
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

147
147
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

273
273
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

280
280
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

74
74
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

31
31
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

171
171
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

443
443
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

351
351
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

245
245
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

288
288
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

86
86
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

250
250

Meer sportnieuws