Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

door
Ongelooflijk nieuw project PSG: 'Mourinho en deze nummer 9'

Paris Saint-Germain stevent af op een nieuwe titel in de Ligue 1, maar toch heeft het de voorbije maanden zwaar gestormd in het Parc des Princes. Trainer Christophe Galtier kon niet overtuigen en lijkt komende zomer vervangen te gaan worden. Daarnaast is er ook grote onzekerheid over de Parijse sterspelers.


Lionel Messi is einde contract en met de dag lijkt het minder waarschijnlijk dat hij nog bij zal tekenen. Daarnaast gonst het ook van de geruchten over een mogelijk vertrek van Kylian Mbappé, al dan niet in de zomer van 2024, of Neymar. Het enige alternatief voor die drie is de 20-jarige Hugo Ekitike, maar die wordt slechts gehuurd en moest ook veel kritiek slikken.

Er zal in de zomer dus geïnvesteerd moeten worden in een nieuwe coach én in de aanval. Daarvoor zou PSG twee bommetjes plannen. RMC Sports stelt immers dat sportief adviseur Luis Campos niemand minder dan zijn landgenoot José Mourinho wil binnenhalen. De Special One is momenteel nog aan de slag bij AS Roma, maar lijkt open te staan voor een vertrek. Zijn naam viel de voorbije weken ook al bij Chelsea en hij zou een zeer lucratief aanbod uit Saudi-Arabië gekregen hebben.

HARRY KANE
Daarnaast zou volgens Le Parisien Harry Kane volgend seizoen de nieuwe nummer negen moeten worden. De ervaren Engelsman gaat zijn laatste contractjaar in bij Tottenham en tekende nog niet bij. De voorbije jaren maakte Kane er geen geheim van dat hij prijzen wil winnen en bij Tottenham lijkt de kans daarop kleiner dan ooit. In Parijs zou hij op zijn minst enkele landstitels op zijn vooralsnog maagdelijke palmares kunnen zetten. Als alternatieven zouden ook Victor Osimhen en Randal Kolo Muani in beeld zijn.

LEES OOK: 'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Zou Mourinho een goede keuze zijn voor PSG?

Meest recent

Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

0
0
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

63
63
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

65
65
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

26
26
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

90
90
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

96
96
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

165
165
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

941
941
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

62
62
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

213
213
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

266
266
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

63
63
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

177
177
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

319
319
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

75
75
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

184
184
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

96
96
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

599
599
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

370
370
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

293
293
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

322
322
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

614
614
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

278
278
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

69
69
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

191
191

Meer sportnieuws