'Twee grootmachten leggen eerste bod neer voor Mac Allistar'

door
'Twee grootmachten leggen eerste bod neer voor Mac Allistar'

Alexis Mac Allistar (24) was een van de uitblinkers bij Argentinië op het WK in Qatar. De middenvelder van Brighton & Hove Albion speelde zich in de kijker van de hele wereld en staat voor een toptransfer. Verschillende ploegen dingen naar de diensten van de middenvelder.


Op clubniveau zet Mac Allister de lijnen uit op het middenveld van Brighton & Hove Albion. Met een voorlopige zevende plaats in de Premier League doen de Seagulls het meer dan goed. De transferstrijd om Mac Allister zou nu volgens Ekrem Konur wel eens helemaal kunnen losbarsten. Volgens de transferspecialist maken Manchester United en Liverpool zich immers op om een eerste bod neer te leggen bij Brighton.

Vanuit Engeland zou er daarnaast ook nog interesse zijn van Chelsea en Manchester City. Vanuit Spanje zou Real Madrid dan weer lonken naar de Argentijnse international. Kortom: de speler lijkt de ploegen momenteel voor het uitkiezen hebben. Afwachten wie zijn voorkeur wegdraagt en waar hij zijn handtekening zal zetten. Dat zal dan meer dan waarschijnlijk komende zomer gaan gebeuren.

42 MILJOEN
Mac Allistar heeft nog een contract tot midden 2025 bij Brighton en moet volgens Transfermarkt momenteel 42 miljoen euro kosten. Maar het is niet ondenkbaar dat hij meer zal moeten kosten in de huidige markt, waarin de bedragen soms de pan uitswingen. Na de transfer van Leandro Trossard lijkt Brighton binnenkort alvast opnieuw langs de kassa te gaan passeren.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

Wie maakt het meeste kans?

Meest recent

Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

86
86
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

169
169
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

15
15
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

38
38
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

62
62
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

626
626
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

67
67
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

79
79
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

297
297
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

79
79
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

790
790
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

242
242
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

376
376
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

43
43
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

154
154
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

230
230
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

63
63
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

122
122
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

553
553
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

94
94
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

37
37
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

222
222
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

58
58
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

168
168
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

203
203

Meer sportnieuws