'Twee grootmachten leggen eerste bod neer voor Mac Allistar'

55 stemmen
'Twee grootmachten leggen eerste bod neer voor Mac Allistar'

Alexis Mac Allistar (24) was een van de uitblinkers bij Argentinië op het WK in Qatar. De middenvelder van Brighton & Hove Albion speelde zich in de kijker van de hele wereld en staat voor een toptransfer. Verschillende ploegen dingen naar de diensten van de middenvelder.


Op clubniveau zet Mac Allister de lijnen uit op het middenveld van Brighton & Hove Albion. Met een voorlopige zevende plaats in de Premier League doen de Seagulls het meer dan goed. De transferstrijd om Mac Allister zou nu volgens Ekrem Konur wel eens helemaal kunnen losbarsten. Volgens de transferspecialist maken Manchester United en Liverpool zich immers op om een eerste bod neer te leggen bij Brighton.

Vanuit Engeland zou er daarnaast ook nog interesse zijn van Chelsea en Manchester City. Vanuit Spanje zou Real Madrid dan weer lonken naar de Argentijnse international. Kortom: de speler lijkt de ploegen momenteel voor het uitkiezen hebben. Afwachten wie zijn voorkeur wegdraagt en waar hij zijn handtekening zal zetten. Dat zal dan meer dan waarschijnlijk komende zomer gaan gebeuren.

42 MILJOEN
Mac Allistar heeft nog een contract tot midden 2025 bij Brighton en moet volgens Transfermarkt momenteel 42 miljoen euro kosten. Maar het is niet ondenkbaar dat hij meer zal moeten kosten in de huidige markt, waarin de bedragen soms de pan uitswingen. Na de transfer van Leandro Trossard lijkt Brighton binnenkort alvast opnieuw langs de kassa te gaan passeren.

LEES OOK: PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Wie maakt het meeste kans?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

41
41
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

15
15
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

286
286
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

307
307
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

392
392
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1060
1060
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

420
420
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws