Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

door
Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

Lior Refaelov heeft een aflopend contract bij RSC Anderlecht en zijn toekomst is nog onduidelijk. De bijna 37-jarige aanvallende middenvelder zal weldra uitsluitsel krijgen over een al dan niet verlengd verblijf in het Lotto Park. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC sprak met media in Israël.


Refaelov is na het uitvallen van Yari Verschaeren weer een basisspeler bij Anderlecht, maar tot op heden kan hij de ploeg niet bij de hand nemen. Aan inzet geen gebrek bij de sympathieke Refaelov, maar op zijn 37ste lijkt een dragende rol bij een Belgische topclub stilaan toch moeilijk te worden. Refaelov kan sowieso niet bijtekenen aan dezelfde voorwaarden, want hij is één van de grootverdieners in de selectie. Voorlopig is het koffiedik kijken wat zijn toekomst brengt.

HALVE FINALE

Refaelov heeft echter één beslissing genomen: hij zal in België blijven. Refaelov woont al ruim 10 jaar in ons land en heeft er ook naast het voetbal verschillende projecten lopen. Daarnaast is zijn gezin hier ook zeer goed thuis, dus een terugkeer naar Israël zit er zeker niet in. "Stoppen na dit seizoen is helemaal geen optie. Ik voel me fysiek geweldig en ik geniet van elk moment op het veld. Terug naar een club in Israël? Gal en ik zijn getrouwd toen ik in België was, de kinderen zijn in België geboren. Gal heeft het erg druk met haar bedrijf, ik heb het erg druk met voetbal en zaken in België", is hij duidelijk over zijn nabije toekomst.

"Met Anderlecht kennen we een minder seizoen in België dan vorig jaar, maar in Europa draait het geweldig." De Europese campagne is het enige wat wellicht nog rest. "Er zijn maar weinig spelers die een Europese halve finale kunnen spelen en dit leeft dan ook heel erg in onze groep. We weten dat het ondanks de 2-0-zege tegen AZ nog zeer moeilijk zal worden in Alkmaar", aldus Refaelov.

LEES OOK: Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Moet RSCA het contract van Refaelov verlengen?

Meest recent

'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

2
2
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

37
37
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

91
91
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

69
69
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

195
195
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

101
101
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

242
242
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

54
54
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

21
21
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

143
143
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

267
267
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

222
222
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

84
84
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

660
660
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

129
129
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

418
418
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

94
94
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

444
444
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

449
449
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

134
134
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

494
494
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

346
346
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

533
533
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

628
628
'Genk-Club Brugge: Hayen & Leko hakken knopen door'

Op tweede kerstdag wordt de laatste speeldag van het jaar ingezet. De opvallendste affiche is ...

455
455

Meer sportnieuws