Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

831 stemmen
Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

Lior Refaelov heeft een aflopend contract bij RSC Anderlecht en zijn toekomst is nog onduidelijk. De bijna 37-jarige aanvallende middenvelder zal weldra uitsluitsel krijgen over een al dan niet verlengd verblijf in het Lotto Park. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC sprak met media in Israël.


Refaelov is na het uitvallen van Yari Verschaeren weer een basisspeler bij Anderlecht, maar tot op heden kan hij de ploeg niet bij de hand nemen. Aan inzet geen gebrek bij de sympathieke Refaelov, maar op zijn 37ste lijkt een dragende rol bij een Belgische topclub stilaan toch moeilijk te worden. Refaelov kan sowieso niet bijtekenen aan dezelfde voorwaarden, want hij is één van de grootverdieners in de selectie. Voorlopig is het koffiedik kijken wat zijn toekomst brengt.

HALVE FINALE

Refaelov heeft echter één beslissing genomen: hij zal in België blijven. Refaelov woont al ruim 10 jaar in ons land en heeft er ook naast het voetbal verschillende projecten lopen. Daarnaast is zijn gezin hier ook zeer goed thuis, dus een terugkeer naar Israël zit er zeker niet in. "Stoppen na dit seizoen is helemaal geen optie. Ik voel me fysiek geweldig en ik geniet van elk moment op het veld. Terug naar een club in Israël? Gal en ik zijn getrouwd toen ik in België was, de kinderen zijn in België geboren. Gal heeft het erg druk met haar bedrijf, ik heb het erg druk met voetbal en zaken in België", is hij duidelijk over zijn nabije toekomst.

"Met Anderlecht kennen we een minder seizoen in België dan vorig jaar, maar in Europa draait het geweldig." De Europese campagne is het enige wat wellicht nog rest. "Er zijn maar weinig spelers die een Europese halve finale kunnen spelen en dit leeft dan ook heel erg in onze groep. We weten dat het ondanks de 2-0-zege tegen AZ nog zeer moeilijk zal worden in Alkmaar", aldus Refaelov.

LEES OOK: Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Moet RSCA het contract van Refaelov verlengen?

Meest recent

'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

21
21
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

23
23
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

7
7
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

31
31
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

54
54
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

193
193
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

44
44
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

25
25
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

44
44
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

339
339
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

36
36
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

157
157
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

110
110
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

596
596
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

129
129
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

110
110
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

402
402
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

637
637
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

473
473
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

409
409
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

488
488
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

219
219
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

251
251

Meer sportnieuws