Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

door
Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

Lior Refaelov heeft een aflopend contract bij RSC Anderlecht en zijn toekomst is nog onduidelijk. De bijna 37-jarige aanvallende middenvelder zal weldra uitsluitsel krijgen over een al dan niet verlengd verblijf in het Lotto Park. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC sprak met media in Israël.


Refaelov is na het uitvallen van Yari Verschaeren weer een basisspeler bij Anderlecht, maar tot op heden kan hij de ploeg niet bij de hand nemen. Aan inzet geen gebrek bij de sympathieke Refaelov, maar op zijn 37ste lijkt een dragende rol bij een Belgische topclub stilaan toch moeilijk te worden. Refaelov kan sowieso niet bijtekenen aan dezelfde voorwaarden, want hij is één van de grootverdieners in de selectie. Voorlopig is het koffiedik kijken wat zijn toekomst brengt.

HALVE FINALE

Refaelov heeft echter één beslissing genomen: hij zal in België blijven. Refaelov woont al ruim 10 jaar in ons land en heeft er ook naast het voetbal verschillende projecten lopen. Daarnaast is zijn gezin hier ook zeer goed thuis, dus een terugkeer naar Israël zit er zeker niet in. "Stoppen na dit seizoen is helemaal geen optie. Ik voel me fysiek geweldig en ik geniet van elk moment op het veld. Terug naar een club in Israël? Gal en ik zijn getrouwd toen ik in België was, de kinderen zijn in België geboren. Gal heeft het erg druk met haar bedrijf, ik heb het erg druk met voetbal en zaken in België", is hij duidelijk over zijn nabije toekomst.

"Met Anderlecht kennen we een minder seizoen in België dan vorig jaar, maar in Europa draait het geweldig." De Europese campagne is het enige wat wellicht nog rest. "Er zijn maar weinig spelers die een Europese halve finale kunnen spelen en dit leeft dan ook heel erg in onze groep. We weten dat het ondanks de 2-0-zege tegen AZ nog zeer moeilijk zal worden in Alkmaar", aldus Refaelov.

LEES OOK: 'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Moet RSCA het contract van Refaelov verlengen?

Meest recent

Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

0
0
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

9
9
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

34
34
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

26
26
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

44
44
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

263
263
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

70
70
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

203
203
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

24
24
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

412
412
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

212
212
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

59
59
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

113
113
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

331
331
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

295
295
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

103
103
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

202
202
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

224
224
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

223
223
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

197
197
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

94
94
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175

Meer sportnieuws