Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

831 stemmen
Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

Lior Refaelov heeft een aflopend contract bij RSC Anderlecht en zijn toekomst is nog onduidelijk. De bijna 37-jarige aanvallende middenvelder zal weldra uitsluitsel krijgen over een al dan niet verlengd verblijf in het Lotto Park. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC sprak met media in Israël.


Refaelov is na het uitvallen van Yari Verschaeren weer een basisspeler bij Anderlecht, maar tot op heden kan hij de ploeg niet bij de hand nemen. Aan inzet geen gebrek bij de sympathieke Refaelov, maar op zijn 37ste lijkt een dragende rol bij een Belgische topclub stilaan toch moeilijk te worden. Refaelov kan sowieso niet bijtekenen aan dezelfde voorwaarden, want hij is één van de grootverdieners in de selectie. Voorlopig is het koffiedik kijken wat zijn toekomst brengt.

HALVE FINALE

Refaelov heeft echter één beslissing genomen: hij zal in België blijven. Refaelov woont al ruim 10 jaar in ons land en heeft er ook naast het voetbal verschillende projecten lopen. Daarnaast is zijn gezin hier ook zeer goed thuis, dus een terugkeer naar Israël zit er zeker niet in. "Stoppen na dit seizoen is helemaal geen optie. Ik voel me fysiek geweldig en ik geniet van elk moment op het veld. Terug naar een club in Israël? Gal en ik zijn getrouwd toen ik in België was, de kinderen zijn in België geboren. Gal heeft het erg druk met haar bedrijf, ik heb het erg druk met voetbal en zaken in België", is hij duidelijk over zijn nabije toekomst.

"Met Anderlecht kennen we een minder seizoen in België dan vorig jaar, maar in Europa draait het geweldig." De Europese campagne is het enige wat wellicht nog rest. "Er zijn maar weinig spelers die een Europese halve finale kunnen spelen en dit leeft dan ook heel erg in onze groep. We weten dat het ondanks de 2-0-zege tegen AZ nog zeer moeilijk zal worden in Alkmaar", aldus Refaelov.

LEES OOK: 'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Moet RSCA het contract van Refaelov verlengen?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

64
64
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

220
220
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

236
236
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

74
74
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

64
64
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

516
516
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

275
275
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

128
128
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

125
125
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

296
296
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

120
120
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

421
421
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

103
103
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

574
574
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

370
370
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

280
280
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

149
149
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws