Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

831
Refaelov hakt knoop door over zijn toekomst

Lior Refaelov heeft een aflopend contract bij RSC Anderlecht en zijn toekomst is nog onduidelijk. De bijna 37-jarige aanvallende middenvelder zal weldra uitsluitsel krijgen over een al dan niet verlengd verblijf in het Lotto Park. De ex-speler van Club Brugge en Royal Antwerp FC sprak met media in Israël.


Refaelov is na het uitvallen van Yari Verschaeren weer een basisspeler bij Anderlecht, maar tot op heden kan hij de ploeg niet bij de hand nemen. Aan inzet geen gebrek bij de sympathieke Refaelov, maar op zijn 37ste lijkt een dragende rol bij een Belgische topclub stilaan toch moeilijk te worden. Refaelov kan sowieso niet bijtekenen aan dezelfde voorwaarden, want hij is één van de grootverdieners in de selectie. Voorlopig is het koffiedik kijken wat zijn toekomst brengt.

HALVE FINALE

Refaelov heeft echter één beslissing genomen: hij zal in België blijven. Refaelov woont al ruim 10 jaar in ons land en heeft er ook naast het voetbal verschillende projecten lopen. Daarnaast is zijn gezin hier ook zeer goed thuis, dus een terugkeer naar Israël zit er zeker niet in. "Stoppen na dit seizoen is helemaal geen optie. Ik voel me fysiek geweldig en ik geniet van elk moment op het veld. Terug naar een club in Israël? Gal en ik zijn getrouwd toen ik in België was, de kinderen zijn in België geboren. Gal heeft het erg druk met haar bedrijf, ik heb het erg druk met voetbal en zaken in België", is hij duidelijk over zijn nabije toekomst.

"Met Anderlecht kennen we een minder seizoen in België dan vorig jaar, maar in Europa draait het geweldig." De Europese campagne is het enige wat wellicht nog rest. "Er zijn maar weinig spelers die een Europese halve finale kunnen spelen en dit leeft dan ook heel erg in onze groep. We weten dat het ondanks de 2-0-zege tegen AZ nog zeer moeilijk zal worden in Alkmaar", aldus Refaelov.

LEES OOK: Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Moet RSCA het contract van Refaelov verlengen?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

95
95
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

25
25
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

27
27
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

44
44
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

60
60
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

116
116
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

53
53
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

283
283
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

603
603
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

75
75
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

23
23
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

149
149
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

153
153
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

182
182
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

335
335
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

649
649
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

243
243
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

198
198
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

587
587
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

101
101

Meer sportnieuws