Dramatische zet Riemer: "Hij maakte de match zo dood"

door
Dramatische zet Riemer:

De kansen van Anderlecht op de play-offs kregen zondagnamiddag een stevige knauw. Paars-Wit kreeg immers een pak voor de broek van leider Genk, dat met 5-2 te sterk bleek. Daardoor zakte het weg naar de tiende plaats en moet het hopen dat Charleroi én Cercle Brugge volgende week nog een steek laten vallen om de achtste plaats te kunnen claimen.


De nederlaag kwam hard aan bij Anderlecht, niet in het minst bij Brian Riemer. De Deense trainer was na afloop bijzonder hard voor zijn spelers. "Ik ben erg teleurgesteld in het team. Wat we vandaag hebben laten zien is niet onze identiteit", klonk het onder meer. Maar volgens analist Alexandre Teklak kan Riemer maar beter ook eens in eigen boezem kijken.

Teklak vond het onder meer een dramatische beslissing om Islam Slimani naar de kant te halen. De Algerijnse spits werd na 67 minuten vervangen door Benito Raman, enkele minuten nadat Anderlecht met een goal van Dreyer teruggekomen was tot 4-2. Daarna kon Anderlecht geen vuist meer maken en in de slotfase slikte het nog een vijfde goal.

MATCH DOOD
"Wanneer Slimani naar de kant gaat, kan je op zijn lippen lezen: 'We need to score'. Waarom wordt hij eruit gehaald? Anderlecht had momentum kunnen halen uit de 4-2 van Dreyer, maar dat heeft Riemer met die wissel helemaal dood gemaakt", stelt Teklak in La Dernière Heure. "De trainer geeft het signaal dat de match verloren is. Ondanks zijn onbegrip blijft Slimani wel kalm. Wellicht zullen de data de reden geweest zijn voor de wissel, maar waarom laat je hem niet nog tien of vijftien minuten staan? Je weet nooit wat er gebeurt. Genk had kunnen beginnen twijfelen."

LEES OOK: 'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Trending:

Wils vloekt: Antwerp incasseert mokerslag uit ziekenboeg
Wils vloekt: Antwerp incasseert mokerslag uit ziekenboeg

Had Riemer Slimani moeten laten staan?

Meest recent

Witsel weg bij Atlético: zijn volgende stap lekt uit

Eerder werd al bevestigd dat Atlético Madrid niet meer door zal gaan met Axel Witsel. ...

21
21
Solden begonnen: 'Anderlecht op zucht van toptransfer'

RSC Anderlecht blijft gaan op de zomermercato. Na Cedric Hatenboer, Zoumana Keita, Mihajlo Cvetkovic ...

124
124
RWDM next? Lyon grijpt in, Textor onverbiddelijk weg

John Textor is er een boeltje van aan het maken. In Frankrijk werd Olympique Lyon gedegradeerd door ...

43
43
Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Terwijl Lokeren samen met Seraing en Franc-Borains een bommetje onder de competitiehervorming heeft ...

59
59
Opstand bij fans Anderlecht: "Hij moet nu weg!"

Wouter Vandenhaute blijft kop van jut bij RSC Anderlecht. De Paars-Witte fans hopen dat er nog zal ...

365
365
OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

55
55
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

103
103
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

326
326
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

569
569
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

208
208
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

161
161
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

545
545
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

94
94
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

153
153
'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Met het vertrek van Kasper Dolberg in het achterhoofd, werkt Anderlecht achter de schermen aan een ...

421
421
'Antwerp gaat voor uiterste in Lammens-dossier: twee pistes'

Bij gebrek aan extra inkomsten uit Europees voetbal, zal Antwerp FC tijdens de zomermercato enkele ...

405
405
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

AC Milan weigert voorlopig om de transfer van Ardon Jashari op te geven. Club Brugge KV hield het ...

602
602
WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

226
226
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde ...

761
761
'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

966
966
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

466
466
Fiasco voor Futures: Anderlecht zoekt nieuwe thuishaven

Olivier Renard is niet alleen druk in de weer met de A-kern van RSC Anderlecht, ook voor de RSCA ...

259
259
Wils vloekt: Antwerp incasseert mokerslag uit ziekenboeg

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Niet met Rik De Mil of Ivan Leko, maar wel met Stef ...

899
899
'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis al twee aanwinsten in huis, maar daarmee ...

657
657
'De Condé laat centen rollen: toptargets Genk bekend'

De doelstelling om iedereen aan boord te houden dreigt ijdele hoop te worden voor KRC Genk, dat ...

692
692

Meer sportnieuws