TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Haaland, uittocht bij Club Brugge'

790
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Haaland, uittocht bij Club Brugge'

De ontknoping van het seizoen in het clubvoetbal komt steeds dichterbij. Maar heel wat ploegen zijn ook al druk in de weer met hun transferplannen voor komende zomer. VoetbalNieuws verzamelt dagelijks om 12u dat belangrijkste transfernieuws in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Club Brugge lijkt er in de zomer een aardverschuiving op komst. Niet alleen lijkt CEO Vincent Mannaert aan te sturen op een vertrek, ook de spelersgroep lijkt grondig onder handen genomen te zullen worden. Sterkhouders als Noa Lang, Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan en Ferran Jutgla lijken een transfer te gaan versieren. Bij een vertrek van die laatste zal Club wel 10 procent van de transfersom af moeten staan aan FC Barcelona. Daarnaast zouden ook overbodige spelers als Dedryck Boyata en Kamal Sowah weg mogen.



Al die vertrekkers zullen natuurlijk vervangen moeten worden. Voorlopig ligt er al één inkomende transfer vast, want nogmaals wordt bevestigd dat Victor Barbera straks in het Jan Breydelstadion zal neerstrijken. De 18-jarige spits maakt transfervrij de overstap van FC Barcelona. Daarnaast zouden ze in Brugge ook nog een oogje laten vallen hebben op Carl Gustafsson, een 23-jarige middenvelder van Kalmar. De Zweedse international wordt echter ook gevolgd door Ajax, AZ, Fiorentina en Eintracht Frankfurt.

Voor Anderlecht zal één van de prioriteiten voor komende zomer dan weer het vinden van een extra linksachter worden. Daarvoor zouden ze denken aan de komst van Abel Bretones, een 22-jarige Spanjaard van Real Oviedo. Paars-Wit ging hem vorig weekend al scouten, maar dat deden ook FC Nantes en Sporting Braga. Ook Watford toonde al interesse in zijn diensten.

BUITENLAND



Het lijkt er alsmaar meer op dat het verblijf van Erling Haaland bij Manchester City weleens van korte duur zou kunnen zijn. Er gaan alsmaar meer geruchten dat de Noorse goalgetter in 2024 alweer een transfer zou kunnen gaan maken. Real Madrid blijft op zijn komst azen en wil gebruik maken van een clausule in het contract van Haaland, waardoor hij binnen een jaar voor 220 miljoen euro zou kunnen vertrekken uit Engeland.

Voor Romelu Lukaku zou de kogel dan weer door de kerk zijn: hij speelt volgend seizoen niet meer voor Internazionale. Na een moeilijk seizoen zijn de Nerazzurri niet bereid om nog eens 20 miljoen euro te investeren in een huursom en zijn jaarloon om hem ook volgend jaar ter beschikking te hebben. In principe keert de Rode Duivel dus terug naar Chelsea, waar zijn toekomst vooral zal afhangen van wie de nieuwe trainer wordt.

LEES OOK: Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Is een grote kuis nodig bij Club Brugge?

Meest recent

Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

6
6
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

18
18
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

50
50
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

118
118
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

42
42
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

69
69
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

44
44
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

98
98
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

12
12
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

184
184
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

100
100
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

90
90
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

782
782
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

142
142
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

96
96
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

37
37
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

377
377
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

411
411
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

395
395
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

394
394
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

88
88

Meer sportnieuws