Refaelov doet realistische uitspraak over Play-Off II

door
Refaelov doet realistische uitspraak over Play-Off II

Anderlecht zat op een wolk na de knappe zege tegen AZ in de Conference League, maar donderde daar zondagnamiddag hard van. Het kreeg een 5-2 om de oren van KRC Genk en deed daarmee een zeer slechte zaak in de strijd om de play-offs. Het zakt immers weg naar de tiende plaats, op één punt van Charleroi en Cercle Brugge. Het zal beide tegenstanders nog moeten passeren op de slotspeeldag.


Dat zal een zeer moeilijke opdracht worden, beseft ook Lior Refaelov. "De kans dat we Play-Off II nog halen, is zéér klein", geeft de Israëliër immers toe aan VTM Nieuws. Anderlecht zal zelf volgende week moeten winnen van KV Mechelen en tegelijk hopen dat Charleroi (tegen Genk) én Cercle (tegen Zulte Waregem) punten laten liggen. Er zijn dus veel factoren in het spel.

Alle hoop is dus gericht op de terugmatch tegen AZ, want anders zit het seizoen van Anderlecht er binnen een week mogelijk al op. "Ik hoop echt dat we de halve finale kunnen halen. Dat is nu onze prioriteit. Dat zou geweldig zijn voor de club. Niet veel spelers kunnen zeggen dat ze ooit een Europese halve finale spelen", beseft Refaelov.

VOORBEREIDING
Maar ook als Anderlecht AZ zou uitschakelen en de halve finale in de Conference League zou halen, moet het hopen dat het de play-offs toch nog haalt. Anders dreigt de voorbereiding op die dubbele Europese kraker immers allesbehalve ideaal te worden. Als Paars-Wit geen play-offs speelt, moet het immers een periode van bijna drie weken zonder officiële matchen overbruggen voor de heenwedstrijd.

LEES OOK: Taravel doet boekje open over Hazard en Sikan

Zal Anderlecht nog de play-offs halen?

Meest recent

Taravel doet boekje open over Hazard en Sikan

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

2
2
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

15
15
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

371
371
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

56
56
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

47
47
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

118
118
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

130
130
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

82
82
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

98
98
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

379
379
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

95
95
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

268
268
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

399
399
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

330
330
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

212
212
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

330
330
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

152
152
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

101
101
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

101
101
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

72
72
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

298
298
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

279
279
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

115
115

Meer sportnieuws