Mignolet en De Mil misnoegd: "We kunnen niet meer volgen"

door
Mignolet en De Mil misnoegd:

Club Brugge speelde 0-0 tegen KVC Westerlo. Blauw-zwart had dat aan zichzelf te wijten, want het kreeg kansen genoeg om de match naar zijn hand te zetten. Simon Mignolet en Rik De Mil waren na de match echter ook streng over één fase. Zij vonden dat Club Brugge recht had op een penalty.


In de eerste helft claimde Club Brugge een penalty na hands, maar kreeg die niet. "Ik stond er te ver af om het te zien, maar ik hoor het wel van andere spelers. Kijk naar onze match in Mechelen, want daar krijgen we wel een penalty en nu niet. We kunnen soms zelf niet meer volgen", zei Mignolet daarover.

De Mil snapte er ook niet veel van. "Er wordt veel over gesproken en ik weet het gewoon soms niet meer als coach. In Mechelen bijvoorbeeld krijgen we wel een strafschop en hier geeft men geen penalty, waarbij de redenering is dat het om de steunarm gaat. Op de duur weet je het niet meer, maar dat zijn wel details die een wedstrijd kunnen bepalen. Langs de andere kant moeten wij niet kijken naar scheidsrechters of VAR's, maar gewoon naar onszelf en we moeten ons kansen afmaken."

LOF

Mignolet was lovend voor zijn coach. "We zien weer het normale Club Brugge: met strijd, goed voetbal. Alleen heb je niet het puntenaantal dat je had verdiend. Het spelniveau is positief sinds hij er is, maar zowel hier als op KV Kortrijk krijg je niet wat je verdient en dat is ontgoochelend, dan wordt het moeilijk." De coach bedankte Mignolet voor die lof. "Daar ben ik heel tevreden over, maar ik heb altijd gezegd dat dit een werk van 'samen' is. Ik vond het heel belangrijk om opnieuw bestuur, supporters, spelers allemaal op dezelfde lijn te krijgen. Als ik zie hoe mijn ploeg vandaag gespeeld heeft, dan is dat zo. Als je natuurlijk resultaten wilt halen, dan moet de efficiëntie omhoog. Dat zal dus een werk zijn van de komende weken, maar ik ben wel blij dat mijn team en de supporters weer op één lijn zitten", zei hij op de clubkanalen.

LEES OOK: 'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Verdiende Club een penalty?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

80
80
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

9
9
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

65
65
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

24
24
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

36
36
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

236
236
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

78
78
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

131
131
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

110
110
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

483
483
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

355
355
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

520
520
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

226
226
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

220
220
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

221
221
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

227
227
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

62
62
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

79
79
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

437
437
'Club Brugge kaalgeplukt: ook Forbs richting exit?'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

658
658
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

502
502
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

297
297
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

499
499
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

736
736
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

438
438
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

444
444

Meer sportnieuws