Mignolet en De Mil misnoegd: "We kunnen niet meer volgen"

door
Mignolet en De Mil misnoegd:

Club Brugge speelde 0-0 tegen KVC Westerlo. Blauw-zwart had dat aan zichzelf te wijten, want het kreeg kansen genoeg om de match naar zijn hand te zetten. Simon Mignolet en Rik De Mil waren na de match echter ook streng over één fase. Zij vonden dat Club Brugge recht had op een penalty.


In de eerste helft claimde Club Brugge een penalty na hands, maar kreeg die niet. "Ik stond er te ver af om het te zien, maar ik hoor het wel van andere spelers. Kijk naar onze match in Mechelen, want daar krijgen we wel een penalty en nu niet. We kunnen soms zelf niet meer volgen", zei Mignolet daarover.

De Mil snapte er ook niet veel van. "Er wordt veel over gesproken en ik weet het gewoon soms niet meer als coach. In Mechelen bijvoorbeeld krijgen we wel een strafschop en hier geeft men geen penalty, waarbij de redenering is dat het om de steunarm gaat. Op de duur weet je het niet meer, maar dat zijn wel details die een wedstrijd kunnen bepalen. Langs de andere kant moeten wij niet kijken naar scheidsrechters of VAR's, maar gewoon naar onszelf en we moeten ons kansen afmaken."

LOF

Mignolet was lovend voor zijn coach. "We zien weer het normale Club Brugge: met strijd, goed voetbal. Alleen heb je niet het puntenaantal dat je had verdiend. Het spelniveau is positief sinds hij er is, maar zowel hier als op KV Kortrijk krijg je niet wat je verdient en dat is ontgoochelend, dan wordt het moeilijk." De coach bedankte Mignolet voor die lof. "Daar ben ik heel tevreden over, maar ik heb altijd gezegd dat dit een werk van 'samen' is. Ik vond het heel belangrijk om opnieuw bestuur, supporters, spelers allemaal op dezelfde lijn te krijgen. Als ik zie hoe mijn ploeg vandaag gespeeld heeft, dan is dat zo. Als je natuurlijk resultaten wilt halen, dan moet de efficiëntie omhoog. Dat zal dus een werk zijn van de komende weken, maar ik ben wel blij dat mijn team en de supporters weer op één lijn zitten", zei hij op de clubkanalen.

LEES OOK: Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Verdiende Club een penalty?

Meest recent

Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

28
28
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

124
124
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

254
254
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

192
192
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

159
159
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

186
186
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

47
47
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

167
167
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

94
94
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

240
240
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

438
438
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

277
277
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

244
244
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

208
208
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

326
326
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

309
309
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

127
127
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

377
377
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

88
88
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

320
320
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

124
124
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

83
83
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

209
209
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

236
236

Meer sportnieuws