Mignolet en De Mil misnoegd: "We kunnen niet meer volgen"

stemmen
Mignolet en De Mil misnoegd:

Club Brugge speelde 0-0 tegen KVC Westerlo. Blauw-zwart had dat aan zichzelf te wijten, want het kreeg kansen genoeg om de match naar zijn hand te zetten. Simon Mignolet en Rik De Mil waren na de match echter ook streng over één fase. Zij vonden dat Club Brugge recht had op een penalty.


In de eerste helft claimde Club Brugge een penalty na hands, maar kreeg die niet. "Ik stond er te ver af om het te zien, maar ik hoor het wel van andere spelers. Kijk naar onze match in Mechelen, want daar krijgen we wel een penalty en nu niet. We kunnen soms zelf niet meer volgen", zei Mignolet daarover.

De Mil snapte er ook niet veel van. "Er wordt veel over gesproken en ik weet het gewoon soms niet meer als coach. In Mechelen bijvoorbeeld krijgen we wel een strafschop en hier geeft men geen penalty, waarbij de redenering is dat het om de steunarm gaat. Op de duur weet je het niet meer, maar dat zijn wel details die een wedstrijd kunnen bepalen. Langs de andere kant moeten wij niet kijken naar scheidsrechters of VAR's, maar gewoon naar onszelf en we moeten ons kansen afmaken."

LOF

Mignolet was lovend voor zijn coach. "We zien weer het normale Club Brugge: met strijd, goed voetbal. Alleen heb je niet het puntenaantal dat je had verdiend. Het spelniveau is positief sinds hij er is, maar zowel hier als op KV Kortrijk krijg je niet wat je verdient en dat is ontgoochelend, dan wordt het moeilijk." De coach bedankte Mignolet voor die lof. "Daar ben ik heel tevreden over, maar ik heb altijd gezegd dat dit een werk van 'samen' is. Ik vond het heel belangrijk om opnieuw bestuur, supporters, spelers allemaal op dezelfde lijn te krijgen. Als ik zie hoe mijn ploeg vandaag gespeeld heeft, dan is dat zo. Als je natuurlijk resultaten wilt halen, dan moet de efficiëntie omhoog. Dat zal dus een werk zijn van de komende weken, maar ik ben wel blij dat mijn team en de supporters weer op één lijn zitten", zei hij op de clubkanalen.

LEES OOK: 'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Verdiende Club een penalty?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

25
25
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

64
64
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

431
431
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

96
96
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

377
377
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

33
33
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

399
399
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

219
219
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

223
223
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

118
118
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1191
1191
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

99
99
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

50
50
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

305
305
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

239
239
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

189
189
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

211
211
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

493
493
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

874
874
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

49
49
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

693
693
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws