Mignolet en De Mil misnoegd: "We kunnen niet meer volgen"

door
Mignolet en De Mil misnoegd:

Club Brugge speelde 0-0 tegen KVC Westerlo. Blauw-zwart had dat aan zichzelf te wijten, want het kreeg kansen genoeg om de match naar zijn hand te zetten. Simon Mignolet en Rik De Mil waren na de match echter ook streng over één fase. Zij vonden dat Club Brugge recht had op een penalty.


In de eerste helft claimde Club Brugge een penalty na hands, maar kreeg die niet. "Ik stond er te ver af om het te zien, maar ik hoor het wel van andere spelers. Kijk naar onze match in Mechelen, want daar krijgen we wel een penalty en nu niet. We kunnen soms zelf niet meer volgen", zei Mignolet daarover.

De Mil snapte er ook niet veel van. "Er wordt veel over gesproken en ik weet het gewoon soms niet meer als coach. In Mechelen bijvoorbeeld krijgen we wel een strafschop en hier geeft men geen penalty, waarbij de redenering is dat het om de steunarm gaat. Op de duur weet je het niet meer, maar dat zijn wel details die een wedstrijd kunnen bepalen. Langs de andere kant moeten wij niet kijken naar scheidsrechters of VAR's, maar gewoon naar onszelf en we moeten ons kansen afmaken."

LOF

Mignolet was lovend voor zijn coach. "We zien weer het normale Club Brugge: met strijd, goed voetbal. Alleen heb je niet het puntenaantal dat je had verdiend. Het spelniveau is positief sinds hij er is, maar zowel hier als op KV Kortrijk krijg je niet wat je verdient en dat is ontgoochelend, dan wordt het moeilijk." De coach bedankte Mignolet voor die lof. "Daar ben ik heel tevreden over, maar ik heb altijd gezegd dat dit een werk van 'samen' is. Ik vond het heel belangrijk om opnieuw bestuur, supporters, spelers allemaal op dezelfde lijn te krijgen. Als ik zie hoe mijn ploeg vandaag gespeeld heeft, dan is dat zo. Als je natuurlijk resultaten wilt halen, dan moet de efficiëntie omhoog. Dat zal dus een werk zijn van de komende weken, maar ik ben wel blij dat mijn team en de supporters weer op één lijn zitten", zei hij op de clubkanalen.

LEES OOK: 'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Verdiende Club een penalty?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

96
96
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

46
46
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

248
248
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

93
93
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

196
196
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

130
130
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

155
155
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

355
355
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

240
240
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

123
123
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

275
275
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

62
62
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

152
152
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

143
143
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

269
269
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

268
268
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

422
422
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

98
98
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

338
338
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

555
555

Meer sportnieuws