Mignolet en De Mil misnoegd: "We kunnen niet meer volgen"

door
Mignolet en De Mil misnoegd:

Club Brugge speelde 0-0 tegen KVC Westerlo. Blauw-zwart had dat aan zichzelf te wijten, want het kreeg kansen genoeg om de match naar zijn hand te zetten. Simon Mignolet en Rik De Mil waren na de match echter ook streng over één fase. Zij vonden dat Club Brugge recht had op een penalty.


In de eerste helft claimde Club Brugge een penalty na hands, maar kreeg die niet. "Ik stond er te ver af om het te zien, maar ik hoor het wel van andere spelers. Kijk naar onze match in Mechelen, want daar krijgen we wel een penalty en nu niet. We kunnen soms zelf niet meer volgen", zei Mignolet daarover.

De Mil snapte er ook niet veel van. "Er wordt veel over gesproken en ik weet het gewoon soms niet meer als coach. In Mechelen bijvoorbeeld krijgen we wel een strafschop en hier geeft men geen penalty, waarbij de redenering is dat het om de steunarm gaat. Op de duur weet je het niet meer, maar dat zijn wel details die een wedstrijd kunnen bepalen. Langs de andere kant moeten wij niet kijken naar scheidsrechters of VAR's, maar gewoon naar onszelf en we moeten ons kansen afmaken."

LOF

Mignolet was lovend voor zijn coach. "We zien weer het normale Club Brugge: met strijd, goed voetbal. Alleen heb je niet het puntenaantal dat je had verdiend. Het spelniveau is positief sinds hij er is, maar zowel hier als op KV Kortrijk krijg je niet wat je verdient en dat is ontgoochelend, dan wordt het moeilijk." De coach bedankte Mignolet voor die lof. "Daar ben ik heel tevreden over, maar ik heb altijd gezegd dat dit een werk van 'samen' is. Ik vond het heel belangrijk om opnieuw bestuur, supporters, spelers allemaal op dezelfde lijn te krijgen. Als ik zie hoe mijn ploeg vandaag gespeeld heeft, dan is dat zo. Als je natuurlijk resultaten wilt halen, dan moet de efficiëntie omhoog. Dat zal dus een werk zijn van de komende weken, maar ik ben wel blij dat mijn team en de supporters weer op één lijn zitten", zei hij op de clubkanalen.

LEES OOK: 'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Verdiende Club een penalty?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

58
58
FIlip Joos slaat nieuwe weg in: "Hebben het ver geschopt"

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

23
23
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

24
24
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

51
51
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

177
177
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

68
68
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

325
325
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

155
155
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

42
42
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

50
50
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

167
167
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

359
359
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

495
495
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

64
64
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

71
71
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1009
1009
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

260
260
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

840
840
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

228
228
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

449
449
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

45
45
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

161
161
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

55
55
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

59
59
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

83
83

Meer sportnieuws