Lukaku en Inter gaan alweer met de billen bloot in Serie A

door
Lukaku en Inter gaan alweer met de billen bloot in Serie A

In de Champions League mag Internazionale dan wel afstevenen op een plaats in de halve finale, in de Serie A vergaat het de Nerazzurri een pak minder. Ze blijven immers achter met een schamele één op vijftien nadat ze zaterdagavond alweer een pijnlijke nederlaag moesten incasseren. Monza kwam met 0-1 winnen in San Siro.


Wie gedacht had dat Inter weer vertrokken zou zijn na de knappe 0-2-zege op Benfica enkele dagen geleden, ontdekte vrij snel dat hij eraan was voor de moeite. De Milanezen maakten amper iets klaar tegen Monza, dat vrij comfortabel de nul kon houden. De grootste kans was voor Romelu Lukaku, die nog eens aan de aftrap mocht komen. Doelman Di Gregorio kon zijn kopbal echter nog knap redden.

Trainer Simone Inzaghi bracht in de slotfase nog Lautaro Martinez en Calhanoglu in om alsnog op zoek te gaan naar een doelpunt, maar de goal viel aan de overkant. Twaalf minuten voor tijd maakte Caldirola San Siro heel stil door een hoekschop tegen de touwen te koppen. Inter had geen antwoord in huis en deed zo opnieuw een slechte zaak in de strijd om de top vier.

NIET GEPROFITEERD
Eerder op de avond hadden Napoli en AC Milan al punten laten liggen, maar daar kon Inter niet van profiteren. Het blijft daardoor hangen op de vijfde plaats en raakt weer een beetje verder verwijderd van een ticket voor de Champions League. Het volgt op twee punten van de stadsgenoot en AS Roma.

LEES OOK: ‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Zal Inter nog in de top vier eindigen?

Meest recent

‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

3
3
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

18
18
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

37
37
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

40
40
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

205
205
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

52
52
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

212
212
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

89
89
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

537
537
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

360
360
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

96
96
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

468
468
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

526
526
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

835
835
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

153
153
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

111
111
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

133
133
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

169
169
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

198
198
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

73
73
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

253
253
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

90
90
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

101
101
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

558
558
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

477
477

Meer sportnieuws