"Ik genoot ervan om Cristiano Ronaldo te zien huilen"

door

Soufian Boufal deelde zijn ervaringen over het buitengewone Marokkaanse avontuur op het Wereldkampioenschap in Qatar. Marokko versloeg toen onder meer de Portugese nationale ploeg van Cristiano Ronaldo en dat vond Boufal duidelijk niet erg.


Boufal sprak met het Qatarese sportkanaal Alkass over de opmerkelijke prestaties van zijn team tijdens de halve finales van het WK en gaf ondubbelzinnig aan wie het eeuwige debat tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo wint. “Met alle respect voor hem, maar ik vond het leuker om hem te zien huilen dan dat wij zouden huilen. Ik geef de voorkeur aan Messi boven Ronaldo en de club waar ik graag voor zou spelen is Barcelona."

De Atlas Leeuwen verrasten de wereld met hun energieke verdediging en snelle tegenaanvallen in Qatar. Hun overwinning in de kwartfinales tegen Portugal van Ronaldo maakte hen de eerste Afrikaanse ploeg ooit die de halve finales van het WK bereikte. Ronaldo speelt sinds januari bij Al-Nassr, maar een onverdeeld succes is dat nog niet geweest. Ronaldo wordt oregelmatig onder vuur genomen door de lokale supporters, die telkens de naam van aartsrivaal 'Lionel Messi' scanderen.

DRAMA BIJ AL-NASSR
Maar mogelijk kan een nieuwe trainer daar verandering in brengen. De relatie van Rudi Garcia, de huidige coach van Al-Nassr, zou helemaal verzuurd geraakt zijn met Ronaldo en met andere topspelers. Daarvoor zou Garcia, in combinatie met de wisselvallige resultaten, dus de volle pot voor betalen. Wie zijn vervanger wordt is voorlopig niet bekend, José Mourinho staat alvast hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Moet Ronaldo bij Al-Nassr blijven?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

36
36
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

15
15
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

40
40
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

28
28
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

112
112
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

21
21
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

98
98
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

412
412
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

228
228
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

257
257
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

223
223
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

44
44
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

236
236
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

70
70
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

412
412
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

247
247
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

98
98
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

91
91
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

409
409
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

81
81
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

198
198
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

72
72
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

416
416

Meer sportnieuws