"Ik genoot ervan om Cristiano Ronaldo te zien huilen"

door

Soufian Boufal deelde zijn ervaringen over het buitengewone Marokkaanse avontuur op het Wereldkampioenschap in Qatar. Marokko versloeg toen onder meer de Portugese nationale ploeg van Cristiano Ronaldo en dat vond Boufal duidelijk niet erg.


Boufal sprak met het Qatarese sportkanaal Alkass over de opmerkelijke prestaties van zijn team tijdens de halve finales van het WK en gaf ondubbelzinnig aan wie het eeuwige debat tussen Lionel Messi en Cristiano Ronaldo wint. “Met alle respect voor hem, maar ik vond het leuker om hem te zien huilen dan dat wij zouden huilen. Ik geef de voorkeur aan Messi boven Ronaldo en de club waar ik graag voor zou spelen is Barcelona."

De Atlas Leeuwen verrasten de wereld met hun energieke verdediging en snelle tegenaanvallen in Qatar. Hun overwinning in de kwartfinales tegen Portugal van Ronaldo maakte hen de eerste Afrikaanse ploeg ooit die de halve finales van het WK bereikte. Ronaldo speelt sinds januari bij Al-Nassr, maar een onverdeeld succes is dat nog niet geweest. Ronaldo wordt oregelmatig onder vuur genomen door de lokale supporters, die telkens de naam van aartsrivaal 'Lionel Messi' scanderen.

DRAMA BIJ AL-NASSR
Maar mogelijk kan een nieuwe trainer daar verandering in brengen. De relatie van Rudi Garcia, de huidige coach van Al-Nassr, zou helemaal verzuurd geraakt zijn met Ronaldo en met andere topspelers. Daarvoor zou Garcia, in combinatie met de wisselvallige resultaten, dus de volle pot voor betalen. Wie zijn vervanger wordt is voorlopig niet bekend, José Mourinho staat alvast hoog op de verlanglijst.

LEES OOK: 'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

Moet Ronaldo bij Al-Nassr blijven?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

42
42
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

7
7
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

54
54
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

124
124
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

12
12
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

32
32
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

12
12
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

268
268
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

136
136
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

176
176
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

55
55
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

216
216
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

100
100
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

96
96
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

119
119
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

353
353
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

461
461
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

271
271
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

54
54
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

72
72
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

216
216
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

488
488
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

582
582

Meer sportnieuws