'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

912 stemmen
'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

Dries Mertens stapte afgelopen zomer over van Napoli naar Galatasaray. De ervaren Belgische aanvaller was graag in Napels gebleven, maar daar sloegen ze een nieuwe weg in. Mertens doet het niet onaardig bij Galatasaray. Hij zal er ook volgend seizoen nog voetballen.


De Rode Duivel, hij werd niet opgeroepen maar haakte ook nog niet af, gaat volgens Fanatik ook volgend seizoen de kleuren van Galatasaray verdedigen. Er zou immers een clausule geactiveerd worden. Mertens zijn contract zou bij het bereiken van 25 gespeelde wedstrijden nog een jaar verlengd worden.

De Belgische aanvaller werkte vanavond zijn 25ste wedstrijd van het seizoen af voor de Turken. De voormalige jeugdspeler van onder meer AA Gent en RSC Anderlecht gaat er dus nog een jaartje bij doen en Mertens hoopt volgend jaar met Galatasaray in de Champions League te spelen. De Turkse topclub staat momenteel eerste en heeft negen punten meer dan de eerste achtervolger.

GOED BEZIG

Mertens kende een aanpassingsperiode, maar groeide nadien uit tot een sterkhouder bij Galatasaray. De 35-jarige Mertens speelt als schaduwspits bij de Turken en hij mag tot op heden terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Voorlopig staat de teller op 6 goals en 3 assists in 25 gespeelde wedstrijden. Mertens hoopt wellicht de kaap van minstens 10 goals te halen. Volgend jaar is wellicht zijn laatste jaar bij Galatasaray. Misschien volgt er nadien nog een exotische bestemming, of hangt hij eventueel de schoenen aan de haak. Dat is echter nog toekomstmuziek.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Zal Mertens nog worden opgeroepen door Tedesco?

Meest recent

Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

73
73
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

41
41
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

670
670
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

72
72
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

133
133
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

119
119
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

38
38
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

268
268
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

291
291
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

121
121
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

141
141
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

175
175
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

159
159
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

43
43
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

365
365
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

359
359
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

123
123
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

340
340
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

138
138
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

257
257
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

202
202
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

131
131
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

46
46
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

115
115

Meer sportnieuws