'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

door
'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

Dries Mertens stapte afgelopen zomer over van Napoli naar Galatasaray. De ervaren Belgische aanvaller was graag in Napels gebleven, maar daar sloegen ze een nieuwe weg in. Mertens doet het niet onaardig bij Galatasaray. Hij zal er ook volgend seizoen nog voetballen.


De Rode Duivel, hij werd niet opgeroepen maar haakte ook nog niet af, gaat volgens Fanatik ook volgend seizoen de kleuren van Galatasaray verdedigen. Er zou immers een clausule geactiveerd worden. Mertens zijn contract zou bij het bereiken van 25 gespeelde wedstrijden nog een jaar verlengd worden.

De Belgische aanvaller werkte vanavond zijn 25ste wedstrijd van het seizoen af voor de Turken. De voormalige jeugdspeler van onder meer AA Gent en RSC Anderlecht gaat er dus nog een jaartje bij doen en Mertens hoopt volgend jaar met Galatasaray in de Champions League te spelen. De Turkse topclub staat momenteel eerste en heeft negen punten meer dan de eerste achtervolger.

GOED BEZIG

Mertens kende een aanpassingsperiode, maar groeide nadien uit tot een sterkhouder bij Galatasaray. De 35-jarige Mertens speelt als schaduwspits bij de Turken en hij mag tot op heden terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Voorlopig staat de teller op 6 goals en 3 assists in 25 gespeelde wedstrijden. Mertens hoopt wellicht de kaap van minstens 10 goals te halen. Volgend jaar is wellicht zijn laatste jaar bij Galatasaray. Misschien volgt er nadien nog een exotische bestemming, of hangt hij eventueel de schoenen aan de haak. Dat is echter nog toekomstmuziek.

Zal Mertens nog worden opgeroepen door Tedesco?

Meest recent

Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

11
11
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

73
73
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

59
59
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

501
501
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

245
245
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

44
44
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

60
60
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

286
286
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

105
105
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

1289
1289
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

403
403
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

324
324
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

124
124
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

183
183
Zware uithaal: emotionele Roef maakt korte metten met Leko

Het zijn harde tijden voor KAA Gent. Ivan Leko verliet de club plots voor Club Brugge en ook onder ...

428
428
Volgend JPL-ontslag aanstaande? Vandenbempt legt uit

Union SG, Club Brugge, AA Gent, Standard en Royal Antwerp FC wisselden allemaal al van trainer. ...

348
348
Tranen en gif: WK-darts breekt Antwerp-fan Van den Bergh

Het is voorlopig een absoluut horror-WK voor de Belgen in Ally Pally. Gisteren ging met Antwerp-fan ...

87
87
Neerpede-talent geeft héél duidelijk signaal aan Hasi

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 van STVV. Een verdiende zege, maar voetballend was het niet ...

392
392
Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Het niveau in de Belgische eerste klasse is niet bepaald indrukwekkend te noemen dit jaar. Royal ...

251
251
Van Crombrugge velt oordeel over positie van Fink

KRC Genk speelde alweer geen goede match tegen KVC Westerlo. De Kemphanen pakten een punt tegen een ...

173
173
Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

401
401
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

373
373
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

289
289
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

827
827

Meer sportnieuws