'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

door
'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

Dries Mertens stapte afgelopen zomer over van Napoli naar Galatasaray. De ervaren Belgische aanvaller was graag in Napels gebleven, maar daar sloegen ze een nieuwe weg in. Mertens doet het niet onaardig bij Galatasaray. Hij zal er ook volgend seizoen nog voetballen.


De Rode Duivel, hij werd niet opgeroepen maar haakte ook nog niet af, gaat volgens Fanatik ook volgend seizoen de kleuren van Galatasaray verdedigen. Er zou immers een clausule geactiveerd worden. Mertens zijn contract zou bij het bereiken van 25 gespeelde wedstrijden nog een jaar verlengd worden.

De Belgische aanvaller werkte vanavond zijn 25ste wedstrijd van het seizoen af voor de Turken. De voormalige jeugdspeler van onder meer AA Gent en RSC Anderlecht gaat er dus nog een jaartje bij doen en Mertens hoopt volgend jaar met Galatasaray in de Champions League te spelen. De Turkse topclub staat momenteel eerste en heeft negen punten meer dan de eerste achtervolger.

GOED BEZIG

Mertens kende een aanpassingsperiode, maar groeide nadien uit tot een sterkhouder bij Galatasaray. De 35-jarige Mertens speelt als schaduwspits bij de Turken en hij mag tot op heden terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Voorlopig staat de teller op 6 goals en 3 assists in 25 gespeelde wedstrijden. Mertens hoopt wellicht de kaap van minstens 10 goals te halen. Volgend jaar is wellicht zijn laatste jaar bij Galatasaray. Misschien volgt er nadien nog een exotische bestemming, of hangt hij eventueel de schoenen aan de haak. Dat is echter nog toekomstmuziek.

LEES OOK: ‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

Zal Mertens nog worden opgeroepen door Tedesco?

Meest recent

Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

83
83
'De Bruyne zet Napoli op scherp met één telefoontje'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

48
48
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

337
337
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

29
29
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

62
62
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

435
435
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

53
53
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

350
350
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

180
180
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

296
296
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

230
230
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

381
381
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

385
385
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

313
313
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

233
233
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

112
112
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

203
203
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

156
156
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1158
1158
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

87
87
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

107
107
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

548
548
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

140
140

Meer sportnieuws