'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

912
'Dries Mertens heeft volgend contract nu al beet'

Dries Mertens stapte afgelopen zomer over van Napoli naar Galatasaray. De ervaren Belgische aanvaller was graag in Napels gebleven, maar daar sloegen ze een nieuwe weg in. Mertens doet het niet onaardig bij Galatasaray. Hij zal er ook volgend seizoen nog voetballen.


De Rode Duivel, hij werd niet opgeroepen maar haakte ook nog niet af, gaat volgens Fanatik ook volgend seizoen de kleuren van Galatasaray verdedigen. Er zou immers een clausule geactiveerd worden. Mertens zijn contract zou bij het bereiken van 25 gespeelde wedstrijden nog een jaar verlengd worden.

De Belgische aanvaller werkte vanavond zijn 25ste wedstrijd van het seizoen af voor de Turken. De voormalige jeugdspeler van onder meer AA Gent en RSC Anderlecht gaat er dus nog een jaartje bij doen en Mertens hoopt volgend jaar met Galatasaray in de Champions League te spelen. De Turkse topclub staat momenteel eerste en heeft negen punten meer dan de eerste achtervolger.

GOED BEZIG

Mertens kende een aanpassingsperiode, maar groeide nadien uit tot een sterkhouder bij Galatasaray. De 35-jarige Mertens speelt als schaduwspits bij de Turken en hij mag tot op heden terugblikken op een meer dan degelijk seizoen. Voorlopig staat de teller op 6 goals en 3 assists in 25 gespeelde wedstrijden. Mertens hoopt wellicht de kaap van minstens 10 goals te halen. Volgend jaar is wellicht zijn laatste jaar bij Galatasaray. Misschien volgt er nadien nog een exotische bestemming, of hangt hij eventueel de schoenen aan de haak. Dat is echter nog toekomstmuziek.

LEES OOK: Lukaku beleeft horroravond en zorgt na 10 (!) seconden voor rel

Zal Mertens nog worden opgeroepen door Tedesco?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

5
5
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

15
15
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

16
16
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

18
18
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

155
155
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

211
211
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

60
60
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

90
90
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

62
62
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

289
289
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

141
141
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

139
139
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

120
120
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

22
22
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

56
56
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

118
118
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

70
70
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

40
40
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

103
103
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

146
146
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

348
348
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

130
130
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

225
225
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

55
55

Meer sportnieuws