Guardiola over De Bruyne: "Niet de eerste keer dat dit gebeurt"

door
Guardiola over De Bruyne:

Kevin De Bruyne begint dit seizoen al wat vaker op de bank dan hem lief is, en vooral: hij wordt steeds vaker gewisseld. Dat zint de Belg uiteraard niet. Pep Guardiola kreeg er vandaag op zijn persbabbel de nodige vragen over. Voor de Catalaan is er momenteel zeker geen probleem met de Rode Duivel.


De Bruyne werd iets na het uur gewisseld tegen Bayern München en de ex-speler van KRC Genk negeerde zijn coach compleet. Hij was duidelijk misnoegd. "Als er gesproken moet worden, dan spreek ik. Maar ik heb hem de voorbije dagen niet gezien. Het is niet de eerste keer dat zoiets gebeurt in de voetbalwereld en het zal ook niet de laatste keer zijn. Het gebeurt bij alle ploegen", liet Guardiola weten.

WISSEL

Hij had begrip voor de onvrede van KDB. "Ik begrijp het volledig, maar tegelijkertijd waren er veel spelers die zelfs niet gespeeld hebben: Riyad Mahrez, Kalvin Phillips, Aymeric Laporte en Sergio Gomez kwamen niet van de bank. Iedereen wil spelen en zijn best doen. Maar ik begrijp dus wel dat Kevin op het veld wil staan en het team wil helpen."

Guardiola had nadien lof voor de middenvelder. "Kan je de voorbije zeven jaar voorstellen zonder Kevin De Bruyne? Dat is onmogelijk. Kijk maar naar de wedstrijden tegen Liverpool, Burnley, Southampton. Elke wedstrijd is echter anders en op dat moment voelde ik dat een wissel met Julian nodig was. Daarom ben ik hier. De spelers mogen dan wel denken dat het persoonlijk is, maar dat is het zeker niet. Op dat moment doe ik er gewoon alles aan om de wedstrijd te winnen. Als dat lukt, doe ik het geweldig en als het mislukt, laat het zien hoe slecht ik er in ben."

LEES OOK: De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

🚀

Komt het nog goed tussen KDB en Guardiola?

Meest recent

Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

26
26
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

44
44
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

30
30
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

17
17
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

34
34
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

29
29
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

186
186
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

92
92
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

217
217
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

185
185
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

221
221
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

507
507
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

269
269
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

131
131
Analisten pakken Tzolis aan: "Stamp hem overhoop"

Club Brugge was afgelopen maandag vooral voor de pauze een paar maatjes te groot voor RSC ...

461
461
RSCA-fan Eddy Merckx incasseert enorm grote klap

Wielerlegende Eddy Merckx is opnieuw opgenomen in het ziekenhuis. Het 80 jarige icoon kampt al ...

127
127
Antwerp met handen in het haar: nieuwe domper rond Kerk

Antwerp zal in de komende weken nog serieus uit zijn pijp moeten komen als het nog een Europees ...

92
92
Sonck onthult hét probleem van KRC Genk

KRC Genk heeft vorig weekend zijn start in de Europe Play-Off niet gemist met een zege op Antwerp. ...

191
191
'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Voor Arthur Vermeeren is het alweer een moeilijk seizoen. De 21-jarige middenvelder wordt dit ...

456
456
Zware kritiek op AA Gent: "Ze zijn snel tevreden"

De Champions' Play-Off begon vorig weekend met zeges voor Union en Club Brugge, die zo verder ...

88
88
'Nieuwe leegloop Union: 5 sterkhouders spelen voor transfer'

Vorig seizoen bekroonde Union al zijn bijzondere prestaties sinds de terugkeer op het hoogste niveau ...

96
96
AA Gent pakt weer uit met jeugdinternational

Traditioneel hinkte AA Gent stevig achterop ten opzichte van concurrenten als Anderlecht, Genk, ...

24
24
Genk ontdekt nieuwe parel: "Zegen van Courtois"

Bij KRC Genk dient de Europe Play-Off niet alleen om het seizoen nog een beetje te redden en alsnog ...

81
81
Jonge Duivels kennen loodzware opdracht op EK U17

Komende zomer zien we de Rode Duivels aan het werk op het WK, maar zij worden niet het enige ...

107
107
'KV Mechelen schrap: miljoenenaanbiedingen stromen binnen'

Bij KV Mechelen hopen ze in de Champions' Play-Off nog een Europees ticket af te kunnen dwingen. Of ...

176
176

Meer sportnieuws