Guardiola over De Bruyne: "Niet de eerste keer dat dit gebeurt"

695 stemmen
Guardiola over De Bruyne:

Kevin De Bruyne begint dit seizoen al wat vaker op de bank dan hem lief is, en vooral: hij wordt steeds vaker gewisseld. Dat zint de Belg uiteraard niet. Pep Guardiola kreeg er vandaag op zijn persbabbel de nodige vragen over. Voor de Catalaan is er momenteel zeker geen probleem met de Rode Duivel.


De Bruyne werd iets na het uur gewisseld tegen Bayern München en de ex-speler van KRC Genk negeerde zijn coach compleet. Hij was duidelijk misnoegd. "Als er gesproken moet worden, dan spreek ik. Maar ik heb hem de voorbije dagen niet gezien. Het is niet de eerste keer dat zoiets gebeurt in de voetbalwereld en het zal ook niet de laatste keer zijn. Het gebeurt bij alle ploegen", liet Guardiola weten.

WISSEL

Hij had begrip voor de onvrede van KDB. "Ik begrijp het volledig, maar tegelijkertijd waren er veel spelers die zelfs niet gespeeld hebben: Riyad Mahrez, Kalvin Phillips, Aymeric Laporte en Sergio Gomez kwamen niet van de bank. Iedereen wil spelen en zijn best doen. Maar ik begrijp dus wel dat Kevin op het veld wil staan en het team wil helpen."

Guardiola had nadien lof voor de middenvelder. "Kan je de voorbije zeven jaar voorstellen zonder Kevin De Bruyne? Dat is onmogelijk. Kijk maar naar de wedstrijden tegen Liverpool, Burnley, Southampton. Elke wedstrijd is echter anders en op dat moment voelde ik dat een wissel met Julian nodig was. Daarom ben ik hier. De spelers mogen dan wel denken dat het persoonlijk is, maar dat is het zeker niet. Op dat moment doe ik er gewoon alles aan om de wedstrijd te winnen. Als dat lukt, doe ik het geweldig en als het mislukt, laat het zien hoe slecht ik er in ben."

LEES OOK: Transfergevecht Bayern: 'Kompany wil hém er wanhopig bij'

Komt het nog goed tussen KDB en Guardiola?

Meest recent

Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

35
35
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

67
67
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

38
38
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

59
59
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

172
172
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

25
25
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

114
114
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

67
67
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

318
318
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

268
268
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

497
497
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

501
501
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

247
247
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

350
350
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

228
228
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

273
273
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

554
554
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

223
223
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

352
352
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

406
406
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

298
298
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

340
340
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

102
102
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

194
194

Meer sportnieuws