Guardiola over De Bruyne: "Niet de eerste keer dat dit gebeurt"

door
Guardiola over De Bruyne:

Kevin De Bruyne begint dit seizoen al wat vaker op de bank dan hem lief is, en vooral: hij wordt steeds vaker gewisseld. Dat zint de Belg uiteraard niet. Pep Guardiola kreeg er vandaag op zijn persbabbel de nodige vragen over. Voor de Catalaan is er momenteel zeker geen probleem met de Rode Duivel.


De Bruyne werd iets na het uur gewisseld tegen Bayern München en de ex-speler van KRC Genk negeerde zijn coach compleet. Hij was duidelijk misnoegd. "Als er gesproken moet worden, dan spreek ik. Maar ik heb hem de voorbije dagen niet gezien. Het is niet de eerste keer dat zoiets gebeurt in de voetbalwereld en het zal ook niet de laatste keer zijn. Het gebeurt bij alle ploegen", liet Guardiola weten.

WISSEL

Hij had begrip voor de onvrede van KDB. "Ik begrijp het volledig, maar tegelijkertijd waren er veel spelers die zelfs niet gespeeld hebben: Riyad Mahrez, Kalvin Phillips, Aymeric Laporte en Sergio Gomez kwamen niet van de bank. Iedereen wil spelen en zijn best doen. Maar ik begrijp dus wel dat Kevin op het veld wil staan en het team wil helpen."

Guardiola had nadien lof voor de middenvelder. "Kan je de voorbije zeven jaar voorstellen zonder Kevin De Bruyne? Dat is onmogelijk. Kijk maar naar de wedstrijden tegen Liverpool, Burnley, Southampton. Elke wedstrijd is echter anders en op dat moment voelde ik dat een wissel met Julian nodig was. Daarom ben ik hier. De spelers mogen dan wel denken dat het persoonlijk is, maar dat is het zeker niet. Op dat moment doe ik er gewoon alles aan om de wedstrijd te winnen. Als dat lukt, doe ik het geweldig en als het mislukt, laat het zien hoe slecht ik er in ben."

LEES OOK: 'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Komt het nog goed tussen KDB en Guardiola?

Meest recent

Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

0
0
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

41
41
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

81
81
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

157
157
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

72
72
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

99
99
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

147
147
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

235
235
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

61
61
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

375
375
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

230
230
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

386
386
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

439
439
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

342
342
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

110
110
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

513
513
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

233
233
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

701
701
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

410
410
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

148
148
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

635
635
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

68
68
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

172
172
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

855
855
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

53
53

Meer sportnieuws