Guardiola over De Bruyne: "Niet de eerste keer dat dit gebeurt"

door
Guardiola over De Bruyne:

Kevin De Bruyne begint dit seizoen al wat vaker op de bank dan hem lief is, en vooral: hij wordt steeds vaker gewisseld. Dat zint de Belg uiteraard niet. Pep Guardiola kreeg er vandaag op zijn persbabbel de nodige vragen over. Voor de Catalaan is er momenteel zeker geen probleem met de Rode Duivel.


De Bruyne werd iets na het uur gewisseld tegen Bayern München en de ex-speler van KRC Genk negeerde zijn coach compleet. Hij was duidelijk misnoegd. "Als er gesproken moet worden, dan spreek ik. Maar ik heb hem de voorbije dagen niet gezien. Het is niet de eerste keer dat zoiets gebeurt in de voetbalwereld en het zal ook niet de laatste keer zijn. Het gebeurt bij alle ploegen", liet Guardiola weten.

WISSEL

Hij had begrip voor de onvrede van KDB. "Ik begrijp het volledig, maar tegelijkertijd waren er veel spelers die zelfs niet gespeeld hebben: Riyad Mahrez, Kalvin Phillips, Aymeric Laporte en Sergio Gomez kwamen niet van de bank. Iedereen wil spelen en zijn best doen. Maar ik begrijp dus wel dat Kevin op het veld wil staan en het team wil helpen."

Guardiola had nadien lof voor de middenvelder. "Kan je de voorbije zeven jaar voorstellen zonder Kevin De Bruyne? Dat is onmogelijk. Kijk maar naar de wedstrijden tegen Liverpool, Burnley, Southampton. Elke wedstrijd is echter anders en op dat moment voelde ik dat een wissel met Julian nodig was. Daarom ben ik hier. De spelers mogen dan wel denken dat het persoonlijk is, maar dat is het zeker niet. Op dat moment doe ik er gewoon alles aan om de wedstrijd te winnen. Als dat lukt, doe ik het geweldig en als het mislukt, laat het zien hoe slecht ik er in ben."

LEES OOK: 'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

🚀

Komt het nog goed tussen KDB en Guardiola?

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

58
58
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

15
15
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

159
159
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

92
92
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

381
381
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

199
199
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

315
315
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

266
266
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

599
599
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

227
227
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

95
95
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

325
325
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

392
392

Meer sportnieuws