Pfaff velt duidelijk oordeel over Europese kansen Union

door
Pfaff velt duidelijk oordeel over Europese kansen Union

Union legde al een zeer knap parcours af in de Europa League, waarin ze donderdagavond aan de bak mogen in de kwartfinale. Daarin treffen ze opnieuw een Duitse tegenstander, want na Union Berlin in de vorige ronde kwam deze keer Bayer Leverkusen uit de trommel. Dat wordt geen evidente opdracht, want Leverkusen zit in een sterke periode.


Ze blikken immers terug op een reeks van maar liefst zeven overwinningen op rij. In de Bundesliga rukten ze dankzij een vijftien op vijftien op naar de zesde plaats, terwijl tussendoor Ferencvaros ook twee keer verslagen werd in de achtste finale van de Europa League. Desondanks schat Jean-Marie Pfaff de kansen van Union tegen Leverkusen goed in.

"Ik zou op dit moment zeggen dat het helemaal 50/50 is", stelt Pfaff immers in Sport BILD. "Union is een heel goed, intelligent bijeen gekocht team. Ze verbazen me elke week opnieuw. Het is een slimme ploeg met ervaren spelers die de fouten van de tegenstanders afstraffen. De teamgeest zit goed en ze vechten tot het laatste fluitsignaal. Zelfs bij een achterstand laten ze het kopje niet hangen. Ik kan Leverkusen alleen maar aanraden om Union niet te onderschatten, zelfs al hebben ze zeven keer op rij gewonnen."

GEEN KENNIS
Dat advies lijken ze bij Leverkusen niet helemaal ter harte genomen te hebben, getuige de woorden van sterspeler Moussa Diaby op zijn persconferentie woensdag. Het vertrouwen zal wel groot zijn na hun knappe reeks, waarin ze onder meer Bayern München wisten te verslaan. Hun 2-1-zege vlak voor de interlandbreak leidde het ontslag van Julian Nagelsmann bij de grootmacht in.

LEES OOK: 'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Wie is favoriet?

Meest recent

"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

64
64
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

32
32
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

70
70
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

183
183
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

131
131
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

40
40
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

231
231
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

336
336
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

337
337
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

113
113
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

212
212
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

132
132
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

331
331
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

114
114
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

47
47
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

94
94
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

410
410
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

365
365
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

36
36
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

202
202
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

294
294
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

477
477
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

381
381

Meer sportnieuws