Tedesco waarschuwt Duitsland voor Union: "Indrukwekkend"

door
Tedesco waarschuwt Duitsland voor Union:

Waar de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels eerder nog op de korrel werd genomen voor de niet-selectie van enkele spelers uit de Jupiler Pro League, liet Domenico Tedesco in 'zijn' Duitsland zich alvast positief uit over de Belgische tegenstander van Bayer Leverkusen.


Twee weken geleden won de nieuwe Tedesco (37) het prestigeduel tegen Duitsland met 3:2 in Keulen. Nu is het tijd voor de volgende Duits-Belgische topaffiche: de kwartfinale van de Europa League tussen Bayer Leverkusen en Union Saint-Gilloise. "Ik kijk erg uit naar de wedstrijd", vertelt de Italiaans-Duitse Tedesco aan BILD in aanloop naar de eerste confrontatie in de BayArena, deze donderdag om 21 uur.

"Leverkusen is momenteel echt in topvorm", prijst Tedesco de ploeg van zijn collega Xabi Alonso (41), die de laatste zeven competitieduels heeft gewonnen. Maar tegelijkertijd waarschuwt Tedesco Bayer voor het team dat in de achtste finales Union Berlin nog versloeg: "Een groot compliment ook voor Saint-Gilloise. De ploeg speelt tot nu toe een zeer sterk Europees seizoen en zal volop haar kans gaan. Als collectief zijn ze indrukwekkend."

FAN-OPROEP VOOR VURIG ONTVANGST
Union zal dit keer niet op de verrassing kunnen spelen. Bij de fans van Leverkusen is de euforie door de overwinningsreeks groot. Fangroep "Nordkurve12" roept daarom alle supporters op om donderdag de Bayer-bus op weg naar het stadion te verwelkomen. Het belooft dus een hete avond te worden voor de Brusselaars.

LEES OOK: 'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Zal Union nu ook Bayer Leverkusen kunnen uitschakelen in Europa?

Meest recent

‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

29
29
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

124
124
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

25
25
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

92
92
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

53
53
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

49
49
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

157
157
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

87
87
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

345
345
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

146
146
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

71
71
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

353
353
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

14
14
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

155
155
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

610
610
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

65
65
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

84
84
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

289
289
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

260
260
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

185
185
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

160
160
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

229
229
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

326
326
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

310
310

Meer sportnieuws