Tedesco waarschuwt Duitsland voor Union: "Indrukwekkend"

door
Tedesco waarschuwt Duitsland voor Union:

Waar de nieuwe bondscoach van de Rode Duivels eerder nog op de korrel werd genomen voor de niet-selectie van enkele spelers uit de Jupiler Pro League, liet Domenico Tedesco in 'zijn' Duitsland zich alvast positief uit over de Belgische tegenstander van Bayer Leverkusen.


Twee weken geleden won de nieuwe Tedesco (37) het prestigeduel tegen Duitsland met 3:2 in Keulen. Nu is het tijd voor de volgende Duits-Belgische topaffiche: de kwartfinale van de Europa League tussen Bayer Leverkusen en Union Saint-Gilloise. "Ik kijk erg uit naar de wedstrijd", vertelt de Italiaans-Duitse Tedesco aan BILD in aanloop naar de eerste confrontatie in de BayArena, deze donderdag om 21 uur.

"Leverkusen is momenteel echt in topvorm", prijst Tedesco de ploeg van zijn collega Xabi Alonso (41), die de laatste zeven competitieduels heeft gewonnen. Maar tegelijkertijd waarschuwt Tedesco Bayer voor het team dat in de achtste finales Union Berlin nog versloeg: "Een groot compliment ook voor Saint-Gilloise. De ploeg speelt tot nu toe een zeer sterk Europees seizoen en zal volop haar kans gaan. Als collectief zijn ze indrukwekkend."

FAN-OPROEP VOOR VURIG ONTVANGST
Union zal dit keer niet op de verrassing kunnen spelen. Bij de fans van Leverkusen is de euforie door de overwinningsreeks groot. Fangroep "Nordkurve12" roept daarom alle supporters op om donderdag de Bayer-bus op weg naar het stadion te verwelkomen. Het belooft dus een hete avond te worden voor de Brusselaars.

LEES OOK: Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Zal Union nu ook Bayer Leverkusen kunnen uitschakelen in Europa?

Meest recent

Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

19
19
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

47
47
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

15
15
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

99
99
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

176
176
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

163
163
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

103
103
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

66
66
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

557
557
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

87
87
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

84
84
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

166
166
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

217
217
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

127
127
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

120
120
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

436
436
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

120
120
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

286
286
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

465
465
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

370
370
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

224
224
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

377
377
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

170
170
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

112
112
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

104
104

Meer sportnieuws