'Competitieflop' Mechelen met twijfels naar bekerfinale

241
'Competitieflop' Mechelen met twijfels naar bekerfinale

Op zondag 30 april staan KV Mechelen en Royal Antwerp FC tegenover mekaar in het Koning Boudewijnstadion met als inzet de Beker van België. 'The Great Old' draait al heel het seizoen mee aan de top van het klassement, met de ploeg van coach Steven Defour gaat het minder goed. De 'Kakkers' konden maar één van hun laatste vijf wedstrijden winnen. 


Bij Mechelen willen ze koste wat het kost de Beker binnenhalen om hun miserabel seizoen toch wat kleur te geven. De manschappen van trainer Defour staan op de 13de plaats in het klassement en verloren vier van hun vijf laatste wedstrijden. Geen goede uitgangspositie voor een match als de bekerfinale, al kan er in zo'n wedstrijd altijd gehoopt worden op een mirakel. 

Franky Van der Elst twijfelt echter aan de capaciteiten van KV Mechelen. "Het wordt moeilijk. Je moet voordien toch even een echt goeie prestatie neerzetten. Het lijkt alsof de spelers denken dat ze dat ineens zouden kunnen omdraaien", vertelde hij bij Extra Time. Mechelen neemt het nog op tegen Gent (16/4) en Anderlecht (23/4) vooraleer partij te geven aan Antwerp. 

BLUFPOKER?
Wat er aan de basis ligt van de afgelopen verlieswedstrijden van Mechelen, hebben de analisten het raden naar. Al denkt Peter Vandenbempt wel dat een stunt mogelijk is. "Wat is de oorzaak van al die nederlagen? Houden ze zich in? Zijn ze uit vorm? Speelt er iets anders? Als ze zich alleen maar inhouden en dan voluit gaan, dan kan het."

LEES OOK: Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Wint KV Mechelen de Beker van België?

Meest recent

Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

10
10
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

13
13
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

69
69
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

60
60
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

91
91
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

60
60
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

64
64
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

166
166
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

106
106
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

257
257
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

78
78
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

416
416
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

484
484
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

193
193
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

131
131
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

127
127
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

203
203
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

196
196
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1730
1730
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

407
407
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

313
313

Meer sportnieuws