'Club Brugge houdt grote schoonmaak'

door
'Club Brugge houdt grote schoonmaak'

Club Brugge kent een snertseizoen. Blauw-Zwart staat vijfde en het zou een enorme blamage zijn als het geen Champions’ play-offs haalt nadat het afgelopen zomer voor 50 miljoen euro investeerde in de spelersgroep. Het lijkt nu al vast te staan dat Club Brugge een schoonmaak gaat houden in de kern. Wie komt daarvoor in aanmerking?


In doel zijn Senne Lammens en Nick Shinton einde contract. Zij zullen de club verlaten. Daarnaast is de vraag of Club Brugge nog verder wil met Dedryck Boyata en Denis Odoi. Twee stevige dertigers die geen al te best seizoen kennen. Gaat Club daar jonge talenten laten doorstromen vanuit de jeugd? Iemand als Jorne Spileers doet het bijzonder goed. Voor Owen Otasowie zoekt Club Brugge nog steeds een nieuwe club. Is Cisse Sandra bovendien ook nog tevreden? Hij is duidelijk gezakt in de rangorde. Wat is bovendien de toekomst van Kamal Sowah? Die kon op geen enkel moment aantonen waarom hij 9 miljoen euro kostte. Ruud Vormer is einde contract en is definitief weg.

LARIN SCHITTERT

Club Brugge heeft ook enkele spelers die mogelijk een stap hogerop willen zetten. Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen spelen een matig seizoen, maar willen best de stap zetten. Gaat Club afscheid nemen van hen mits een goed bod? Noa Lang lijkt sowieso andere oorden te gaan opzoeken. Zeker door het ontbreken van Champions League-gelden lijkt Club toch zeker één grote uitgaande transfer te willen afronden. Misschien zelfs meer om de kern te kunnen verfrissen.

Iemand als Roman Yaremchuk lijkt te gaan blijven. Al zal hij zijn laatste kans krijgen, al zal Club niet twijfelen als iemand een bod doet maar die kans lijkt eerder klein na zo een snertseizoen. De uitgeleende spelers lijken ook klaar voor een definitieve transfer. Cyle Larin schittert bij Valladolid met 5 goals in 8 matchen. De Spanjaarden lijken de aankoopoptie van 2 miljoen euro te gaan lichten, al heeft de speler nog het laatste woord. Eder Balanta is vooral invaller bij Schalke 04 en de Colombiaan heeft ook geen toekomst meer in Brugge. Voor hem zal er ook een definitieve oplossing worden gezocht. Net als voor Faitout Maoussa (uitgeleend aan Montpellier), Youssouph Badji (uitgeleend aan Sporting Charleroi) en Daniel Perez (die bij Club NXT speelt).

LEES OOK: Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

Verwacht jij een schoonmaak bij Club Brugge?

Meest recent

Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

24
24
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

25
25
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

120
120
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

57
57
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

109
109
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

101
101
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

200
200
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

445
445
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

95
95
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

197
197
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

52
52
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

171
171
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

83
83
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

138
138
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

291
291
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

268
268
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

137
137
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

306
306
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

225
225
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

245
245
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

846
846
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

263
263
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

687
687
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

138
138
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

89
89

Meer sportnieuws