'Club Brugge houdt grote schoonmaak'

door
'Club Brugge houdt grote schoonmaak'

Club Brugge kent een snertseizoen. Blauw-Zwart staat vijfde en het zou een enorme blamage zijn als het geen Champions’ play-offs haalt nadat het afgelopen zomer voor 50 miljoen euro investeerde in de spelersgroep. Het lijkt nu al vast te staan dat Club Brugge een schoonmaak gaat houden in de kern. Wie komt daarvoor in aanmerking?


In doel zijn Senne Lammens en Nick Shinton einde contract. Zij zullen de club verlaten. Daarnaast is de vraag of Club Brugge nog verder wil met Dedryck Boyata en Denis Odoi. Twee stevige dertigers die geen al te best seizoen kennen. Gaat Club daar jonge talenten laten doorstromen vanuit de jeugd? Iemand als Jorne Spileers doet het bijzonder goed. Voor Owen Otasowie zoekt Club Brugge nog steeds een nieuwe club. Is Cisse Sandra bovendien ook nog tevreden? Hij is duidelijk gezakt in de rangorde. Wat is bovendien de toekomst van Kamal Sowah? Die kon op geen enkel moment aantonen waarom hij 9 miljoen euro kostte. Ruud Vormer is einde contract en is definitief weg.

LARIN SCHITTERT

Club Brugge heeft ook enkele spelers die mogelijk een stap hogerop willen zetten. Tajon Buchanan en Andreas Skov Olsen spelen een matig seizoen, maar willen best de stap zetten. Gaat Club afscheid nemen van hen mits een goed bod? Noa Lang lijkt sowieso andere oorden te gaan opzoeken. Zeker door het ontbreken van Champions League-gelden lijkt Club toch zeker één grote uitgaande transfer te willen afronden. Misschien zelfs meer om de kern te kunnen verfrissen.

Iemand als Roman Yaremchuk lijkt te gaan blijven. Al zal hij zijn laatste kans krijgen, al zal Club niet twijfelen als iemand een bod doet maar die kans lijkt eerder klein na zo een snertseizoen. De uitgeleende spelers lijken ook klaar voor een definitieve transfer. Cyle Larin schittert bij Valladolid met 5 goals in 8 matchen. De Spanjaarden lijken de aankoopoptie van 2 miljoen euro te gaan lichten, al heeft de speler nog het laatste woord. Eder Balanta is vooral invaller bij Schalke 04 en de Colombiaan heeft ook geen toekomst meer in Brugge. Voor hem zal er ook een definitieve oplossing worden gezocht. Net als voor Faitout Maoussa (uitgeleend aan Montpellier), Youssouph Badji (uitgeleend aan Sporting Charleroi) en Daniel Perez (die bij Club NXT speelt).

LEES OOK: Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Verwacht jij een schoonmaak bij Club Brugge?

Meest recent

Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

0
0
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

38
38
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

48
48
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

18
18
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

55
55
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

89
89
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

48
48
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

278
278
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

564
564
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

501
501
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

357
357
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

337
337
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

237
237
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

581
581
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

244
244
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

287
287
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

84
84
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

442
442
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

197
197
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119

Meer sportnieuws