El Hadj kiest tussen België en Marokko

1123
El Hadj kiest tussen België en Marokko

Anouar Ait El Hadj verliet deze winter RSC Anderlecht, de club waar hij groot werd, voor een avontuur bij competitieleider KRC Genk. De Belgisch/Marokkaanse dribbelkont kon zich echter nog niet in de basis spelen bij de Limburgers en werd al drie keer buiten de selectie gelaten. 


Daarbuiten komt ook nog eens de aartsmoeilijke keuze kijken voor welke nationale ploeg El Hadj zou willen uitkomen. De aanvaller van Genk heeft namelijk zowel de Belgische als de Marokkaanse nationaliteit en werd al eerder aangesproken door de voormalige bondscoach van het Noord-Afrikaanse land. "Ik ben er nog niet uit. Toen ik 18 was, heeft de Marokkaanse bondscoach Halilhodzic mij ooit benaderd. Ook met Roberto Martinez heb ik gebabbeld", vertelde hij aan Het Nieuwsblad. 

El Hadj, nog steeds maar amper 20-jaar oud, wil de knoop niet overhaast doorhakken. “Maar ik heb die boot afgehouden. Spelen voor Marokko zou mij fier maken. Maar België heeft mij en mijn familie alles gegeven. Ik zal wel kiezen, als het zo ver is. Een keuze van het hart. Maar eerst zorgen dat ik me bij Genk in de ploeg knok”, klinkt het vastberaden. 

SPEELMINUTEN
De aanvallende middenvelder werd afgelopen winter door Genk voor twee miljoen euro overgenomen van de Brusselse traditieclub. El Hadj wist zijn stempel echter nog niet te drukken bij Genk en krijgt onder coach Wouter Vrancken amper speelminuten. Het is dus nog maar de vraag of hij zal opgeroepen worden door één van beide landen. 

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Past El Hadj bij de Rode Duivels voor jou?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

76
76
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

35
35
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

29
29
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

142
142
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

40
40
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

65
65
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

40
40
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

198
198
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

46
46
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

196
196
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

126
126
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

74
74
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

216
216
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

200
200
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

258
258
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

147
147
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

235
235
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

299
299
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

315
315
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

264
264
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

345
345
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

523
523
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

239
239

Meer sportnieuws