El Hadj over Anderlecht-vertrek: "Hij was vriendelijke man maar..."

door
El Hadj over Anderlecht-vertrek:

Anderlecht krijgt de komende weken een pittig parcours voorgeschoteld. Het krijgt zondag met Westerlo een rechtstreekse concurrent in de strijd om de play-offs voor de kiezen en daarna volgt de dubbele confrontatie met AZ in de kwartfinale van de Conference League. Tussendoor speelt het in de competitie ook nog een topper tegen leider KRC Genk.


Die laatste wedstrijd zal vooral voor Anouar Ait El Hadj een speciale gelegenheid worden. De aanvallende middenvelder stapte in januari nog over van Paars-Wit naar Genk, waar hij echter maar zeer sporadisch in actie komt. Dat was voor Nieuwjaar ook het geval bij Anderlecht, waar El Hadj ook even naar de B-kern verwezen werd nadat hij geweigerd had om met RSCA Futures te spelen.

"Dat was mijn manier om te zeggen dat ik weg wou", blikt de 20-jarige op die periode terug in Het Belang van Limburg. "Daarna heb ik aanvaard om met de Futures te spelen, dat was geen straf voor mij. Maar ik was toch blij toen Genk op de proppen kwam."

MAZZU
Bij Anderlecht was El Hadj immers niet meer gelukkig. "Felice Mazzu was een vriendelijke man, maar er was voor mij geen plaats in zijn filosofie. Hij zette me altijd in de tribune. Ik heb dit seizoen nochtans hard gewerkt. Ik kreeg complimenten van ervaren mannen als Hoedt en Van Crombrugge. Vincent Kompany feliciteerde me ook voor mijn harde werk."

LEES OOK: Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Zal El Hadj nog een basisplaats afdwingen bij Genk?

Meest recent

UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

12
12
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

42
42
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

119
119
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

32
32
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

97
97
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

48
48
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

380
380
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

224
224
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

250
250
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

224
224
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

435
435
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

262
262
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

49
49
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

165
165
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

84
84
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

546
546
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

166
166
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

97
97
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

174
174
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

59
59
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

421
421
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

505
505
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

148
148
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

235
235
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

105
105

Meer sportnieuws