'Onhoudbare Saudi's doen ook Mourinho duizelingwekkend voorstel'

130
'Onhoudbare Saudi's doen ook Mourinho duizelingwekkend voorstel'

In Saudi-Arabië sparen ze de laatste maanden geen enkele moeite om te proberen om de grootste namen uit de voetbalwereld te lokken. Cristiano Ronaldo werd al verleid met een contract van 200 miljoen euro per jaar bij Al-Nassr, terwijl onlangs Lionel Messi een voorstel van maar liefst 400 miljoen per jaar gekregen zou hebben. Ook spelers als Sergio Ramos en Sergio Busquets zouden al lucratieve aanbiedingen gekregen hebben en daar blijft het niet bij.


Nu willen ze in de oliestaat immers ook grote namen uit het trainersgilde binnenhalen en het eerste doelwit zou niemand minder dan José Mourinho zijn. Volgens Corriere dello Sport heeft de Special One een aanbieding gekregen die hem serieus doet twijfelen, want hij zou in Saudi-Arabië maar liefst 120 miljoen euro op twee jaar tijd kunnen gaan verdienen.

Momenteel is Mourinho nog aan de slag bij AS Roma, dat hij vorig seizoen met de Conference League de eerste Europese trofee uit de clubgeschiedenis bezorgde. Dit seizoen loodste hij de Romeinen tot dusver naar een vijfde plaats in de Serie A en de kwartfinale van de Europa League, waarin ze het opnieuw opnemen tegen Feyenoord.

BONDSCOACH
Welke job Mourinho in Saudi-Arabië zou moeten opnemen, is overigens nog niet duidelijk. Dat zou de Portugees zelf mogen beslissen. Er is een vacature als bondscoach, want Hervé Renard stapte onlangs op om aan de slag te gaan bij het Franse dameselftal. Ook een job bij één van de topclubs zou echter tot de mogelijkheden behoren, met Al-Nassr en Al-Ahli als kandidaten.

LEES OOK: Jackpot Club Brugge? 'Forbs in beeld bij Europese topclub'

Zal Mourinho ingaan op het aanbod?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Real praat met Liverpool, Brys niet naar JPL'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

8
8
Bom in Engeland: Aston Villa sleept Carragher voor rechter

Een bom is ontploft in Engeland. Terwijl het rommelt bij Manchester United schoof analist Jamie ...

17
17
Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Mika Godts begint volledig boven water te komen bij PSG. Na een aarzelende start wist hij te scoren ...

18
18
Carrasco doet monden openvallen: hattrick in topper

Yannick Carrasco speelt al een tijdje op de achtergrond in Saudi-Arabië, maar daar laat de ...

20
20
Tresoldi wijst naar Leko: Club-wisselwerking valt op

Club Brugge zette Zulte Waregem met 2-4 opzij op speeldag 10 van de Jupiler Pro League. Vooral de ...

159
159
Boskamp verwoest RSCA: “Ik zie maar één huilend kind en dat is…”

RSC Anderlecht staat zwaar onder druk. Vooral coach Vitor Bruno voelt de grond wegzakken onder zijn ...

216
216
Compper hakt bikkelharde knopen door bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag met 3-0 van Sporting Charleroi en The Great Old wil die vorm ...

61
61
Mechele ziet één minpunt bij vlotte zege Club Brugge

AA Gent en Union SG maken Club Brugge voorlopig nog het leven zuur, maar Blauw-Zwart raast doorheen ...

91
91
Zulte Waregem onder druk: "Dat is teleurstellend"

Zulte Waregem heeft een nul op vijftien geboekt. Club Brugge was veel te sterk aan de Gaverbeek. Het ...

64
64
Degryse: "Bruno en Sibiersi in 2028 niét meer bij RSCA"

CEO Kenneth Bornauw en eigenaar Marc Coucke hebben de club RSC Anderlecht niet bepaald geholpen met ...

290
290
Leko baalt: "Zullen hem missen tegen Anderlecht"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 2-4 op het veld van Zulte Waregem. Blauw-Zwart moest nog ...

141
141
Vitor Bruno ziet een énorm manco bij Anderlecht

RSC Anderlecht had volgens de data al zes keer meer moeten scoren dit seizoen. Aanvallend is er een ...

142
142
‘Yamal krijgt mes in de rug: einde Barça nu al in zicht’

Lamine Yamal hoort bij Barcelona, zo klinkt het al jaren. Maar Hansi Flick heeft nu een beslissing ...

122
122
De Meyer voert de druk op: "Er zijn geen excuses"

STVV staat voor een belangrijke novembermaand. De Kanaries krijgen de komende weken drie kansen om ...

22
22
Thorup hint op opvallende zet bij KRC Genk: "Het werkte"

KRC Genk-coach Jess Thorup houdt de kaarten nog even tegen de borst, maar liet vrijdag wel verstaan ...

57
57
Keuzestress bij Bruno: speelt dit trio tegen Westerlo?

RSC Anderlecht neemt het op tegen KVC Westerlo. Een partij die de Brusselaars moeten winnen. Vitor ...

118
118
Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

70
70
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

40
40
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

104
104
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

146
146
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

350
350
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

130
130
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

89
89
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

225
225
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

55
55

Meer sportnieuws