'Qatar wil Zidane op de bank zien'

117 stemmen
'Qatar wil Zidane op de bank zien'

Het zullen mogelijk drukke maanden worden voor Zinedine Zidane. De Franse coach zette een tijdje geleden de deur open voor een nieuwe uitdaging en hintte dat hij komende zomer opnieuw aan de slag zou kunnen gaan, twee jaar nadat hij de deur bij Real Madrid definitief achter zich dichttrok. Heel wat grote clubs zijn momenteel ook op zoek naar een nieuwe trainer.


Bij Real Madrid gingen er geruchten over een mogelijk vertrek van Carlo Ancelotti naar Brazilië, terwijl de voorbije weken Tottenham en Chelsea hun trainer op straat zetten. Daarnaast zou er ook bij Paris Saint-Germain een trainerswissel op komst kunnen zijn. PSG ging al vroeg uit de Champions League en in de Ligue 1 loopt het met een nul op zes ook al niet lekker.

Daardoor lijkt het lot van Christophe Galtier stilaan bezegeld. Bij RMC Sports weten ze zelfs dat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi intussen zelfs al van zijn bazen in Qatar de instructie gekregen heeft dat Zidane volgend seizoen op de bank moet zitten in het Parc des Princes. Als grootste naam van het Franse trainersgilde, gecombineerd met zijn status als speler, viel zijn naam de voorbije jaren al vaak bij sterrenensemble PSG.

STERREN
In Parijs geloven ze dat Zidane hun ideale coach zou zijn, omdat hij het uit zijn periode bij Real gewoon is om een kleedkamer vol sterren en ego's te managen. Coaches als Galtier, Pochettino en Tuchel bleken de voorbije jaren nooit in staat om alle grote namen in het gareel te laten lopen. Zidane moet met zijn reputatie wel respect afdwingen en PSG eindelijk de Champions League bezorgen, een trofee die hij als coach van Real al drie keer wist binnen te halen.

Zou Zidane PSG naar de Champions League kunnen leiden?

Meest recent

Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

1
1
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

1
1
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

40
40
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

66
66
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

182
182
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

308
308
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

42
42
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

139
139
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

240
240
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

736
736
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

105
105
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

277
277
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

156
156
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

577
577
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

522
522
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

157
157
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

331
331
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

209
209
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

504
504
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

658
658
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

64
64
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

153
153
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

411
411

Meer sportnieuws