'Qatar wil Zidane op de bank zien'

door
'Qatar wil Zidane op de bank zien'

Het zullen mogelijk drukke maanden worden voor Zinedine Zidane. De Franse coach zette een tijdje geleden de deur open voor een nieuwe uitdaging en hintte dat hij komende zomer opnieuw aan de slag zou kunnen gaan, twee jaar nadat hij de deur bij Real Madrid definitief achter zich dichttrok. Heel wat grote clubs zijn momenteel ook op zoek naar een nieuwe trainer.


Bij Real Madrid gingen er geruchten over een mogelijk vertrek van Carlo Ancelotti naar Brazilië, terwijl de voorbije weken Tottenham en Chelsea hun trainer op straat zetten. Daarnaast zou er ook bij Paris Saint-Germain een trainerswissel op komst kunnen zijn. PSG ging al vroeg uit de Champions League en in de Ligue 1 loopt het met een nul op zes ook al niet lekker.

Daardoor lijkt het lot van Christophe Galtier stilaan bezegeld. Bij RMC Sports weten ze zelfs dat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi intussen zelfs al van zijn bazen in Qatar de instructie gekregen heeft dat Zidane volgend seizoen op de bank moet zitten in het Parc des Princes. Als grootste naam van het Franse trainersgilde, gecombineerd met zijn status als speler, viel zijn naam de voorbije jaren al vaak bij sterrenensemble PSG.

STERREN
In Parijs geloven ze dat Zidane hun ideale coach zou zijn, omdat hij het uit zijn periode bij Real gewoon is om een kleedkamer vol sterren en ego's te managen. Coaches als Galtier, Pochettino en Tuchel bleken de voorbije jaren nooit in staat om alle grote namen in het gareel te laten lopen. Zidane moet met zijn reputatie wel respect afdwingen en PSG eindelijk de Champions League bezorgen, een trofee die hij als coach van Real al drie keer wist binnen te halen.

LEES OOK: Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Zou Zidane PSG naar de Champions League kunnen leiden?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

38
38
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

22
22
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

46
46
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

53
53
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

47
47
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

84
84
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

96
96
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

269
269
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

108
108
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

284
284
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

401
401
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

89
89
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

283
283
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

140
140
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

418
418
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

124
124

Meer sportnieuws