'Qatar wil Zidane op de bank zien'

door
'Qatar wil Zidane op de bank zien'

Het zullen mogelijk drukke maanden worden voor Zinedine Zidane. De Franse coach zette een tijdje geleden de deur open voor een nieuwe uitdaging en hintte dat hij komende zomer opnieuw aan de slag zou kunnen gaan, twee jaar nadat hij de deur bij Real Madrid definitief achter zich dichttrok. Heel wat grote clubs zijn momenteel ook op zoek naar een nieuwe trainer.


Bij Real Madrid gingen er geruchten over een mogelijk vertrek van Carlo Ancelotti naar Brazilië, terwijl de voorbije weken Tottenham en Chelsea hun trainer op straat zetten. Daarnaast zou er ook bij Paris Saint-Germain een trainerswissel op komst kunnen zijn. PSG ging al vroeg uit de Champions League en in de Ligue 1 loopt het met een nul op zes ook al niet lekker.

Daardoor lijkt het lot van Christophe Galtier stilaan bezegeld. Bij RMC Sports weten ze zelfs dat voorzitter Nasser Al-Khelaïfi intussen zelfs al van zijn bazen in Qatar de instructie gekregen heeft dat Zidane volgend seizoen op de bank moet zitten in het Parc des Princes. Als grootste naam van het Franse trainersgilde, gecombineerd met zijn status als speler, viel zijn naam de voorbije jaren al vaak bij sterrenensemble PSG.

STERREN
In Parijs geloven ze dat Zidane hun ideale coach zou zijn, omdat hij het uit zijn periode bij Real gewoon is om een kleedkamer vol sterren en ego's te managen. Coaches als Galtier, Pochettino en Tuchel bleken de voorbije jaren nooit in staat om alle grote namen in het gareel te laten lopen. Zidane moet met zijn reputatie wel respect afdwingen en PSG eindelijk de Champions League bezorgen, een trofee die hij als coach van Real al drie keer wist binnen te halen.

LEES OOK: Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Zou Zidane PSG naar de Champions League kunnen leiden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Anderlecht-fans uiten ongenoegen: bestuur reageert

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

19
19
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

114
114
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

304
304
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

171
171
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

293
293
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

352
352
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

109
109
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

112
112
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

41
41
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

24
24
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

43
43
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

63
63
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

145
145
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

101
101
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

235
235
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

39
39
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

240
240
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

65
65
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

217
217
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

330
330
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

96
96
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

387
387

Meer sportnieuws