'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

door
'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

Antwerp herpakte zich vorig weekend na de verrassende nederlaag tegen Charleroi door Zulte Waregem te kloppen. Daarmee liet de Great Old concurrenten Genk en Union niet verder weglopen, maar omdat zij ook hun wedstrijd wonnen blijft de achterstand acht en vijf punten. Zondag wacht opnieuw een lastige opdracht met de komst van Cercle Brugge, dat nog volop knokt voor een plaats in de play-offs.


Maar Antwerp krijgt wel zeer goed nieuws voor die wedstrijd, want het lijkt erop dat het opnieuw zal kunnen rekenen op Vincent Janssen. De Nederlandse prijsschutter moest door een blessure verstek laten gaan voor de laatste twee wedstrijden, maar is nu weer fit. Gazet van Antwerpen zag dat hij woensdag de open training helemaal kon afwerken en een goedgeluimde indruk maakte.

Dat betekent echter niet dat Mark van Bommel helemaal vrij van blessurezorgen is. De coach zag immers Arbnor Muja de training voortijdig staken, al leek hij net als Toby Alderweireld eerder uit voorzorg naar binnen te gaan. Daarnaast trainden Jurgen Ekkelenkamp, Pieter Gerkens en Anthony Valencia nog individueel, terwijl de revaliderende Koji Miyoshi slechts een deel van de groepstraining kon afwerken.

PLAY-OFFS
Antwerp verzekerde zich vorig weekend wel al van zijn plaats in de play-offs, want de voorsprong op nummer vijf Club Brugge bedraagt met drie speeldagen te gaan elf punten. Desondanks zal er geen verslapping geduld worden, want met het oog op de titelstrijd mag de kloof met Genk en Union niet vergroten, terwijl het vertrouwen ook hoog moet blijven voor de bekerfinale tegen KV Mechelen op 30 april.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Antwerp wint dit seizoen...

Meest recent

Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

0
0
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

40
40
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

57
57
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

81
81
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

248
248
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

156
156
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

66
66
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

130
130
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

42
42
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

30
30
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

114
114
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

115
115
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

190
190
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

110
110
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

159
159
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

146
146
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

500
500
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

183
183
‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense club hoopte het tij te keren met de ...

75
75
De Ketelaere in diep dal: zorgen nemen razendsnel toe

De zorgen rond Charles De Ketelaere nemen opnieuw toe. Na zijn blessure en moeilijke weken lijkt hij ...

91
91
Stassin heeft vleugels na selectie: “Het is ongelooflijk”

Lucas Stassin kreeg een mooie verrassing in de bus. De aanvaller werd geselecteerd door bondscoach ...

42
42
Taravel heeft erg opvallend plan met De Cat

Nathan De Cat is opgeroepen voor de Rode Duivels, maar de middenvelder moet eerst nog met RSC ...

154
154
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

239
239
Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

585
585

Meer sportnieuws