'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

door
'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

Antwerp herpakte zich vorig weekend na de verrassende nederlaag tegen Charleroi door Zulte Waregem te kloppen. Daarmee liet de Great Old concurrenten Genk en Union niet verder weglopen, maar omdat zij ook hun wedstrijd wonnen blijft de achterstand acht en vijf punten. Zondag wacht opnieuw een lastige opdracht met de komst van Cercle Brugge, dat nog volop knokt voor een plaats in de play-offs.


Maar Antwerp krijgt wel zeer goed nieuws voor die wedstrijd, want het lijkt erop dat het opnieuw zal kunnen rekenen op Vincent Janssen. De Nederlandse prijsschutter moest door een blessure verstek laten gaan voor de laatste twee wedstrijden, maar is nu weer fit. Gazet van Antwerpen zag dat hij woensdag de open training helemaal kon afwerken en een goedgeluimde indruk maakte.

Dat betekent echter niet dat Mark van Bommel helemaal vrij van blessurezorgen is. De coach zag immers Arbnor Muja de training voortijdig staken, al leek hij net als Toby Alderweireld eerder uit voorzorg naar binnen te gaan. Daarnaast trainden Jurgen Ekkelenkamp, Pieter Gerkens en Anthony Valencia nog individueel, terwijl de revaliderende Koji Miyoshi slechts een deel van de groepstraining kon afwerken.

PLAY-OFFS
Antwerp verzekerde zich vorig weekend wel al van zijn plaats in de play-offs, want de voorsprong op nummer vijf Club Brugge bedraagt met drie speeldagen te gaan elf punten. Desondanks zal er geen verslapping geduld worden, want met het oog op de titelstrijd mag de kloof met Genk en Union niet vergroten, terwijl het vertrouwen ook hoog moet blijven voor de bekerfinale tegen KV Mechelen op 30 april.

LEES OOK: Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Antwerp wint dit seizoen...

Meest recent

"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

18
18
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

57
57
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

65
65
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

42
42
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

462
462
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

75
75
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

65
65
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

150
150
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

177
177
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

103
103
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

107
107
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

406
406
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

105
105
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

276
276
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

425
425
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

350
350
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

216
216
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

348
348
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

163
163
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

106
106
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

102
102
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

76
76
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

39
39
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

315
315

Meer sportnieuws