'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

464 stemmen
'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

Antwerp herpakte zich vorig weekend na de verrassende nederlaag tegen Charleroi door Zulte Waregem te kloppen. Daarmee liet de Great Old concurrenten Genk en Union niet verder weglopen, maar omdat zij ook hun wedstrijd wonnen blijft de achterstand acht en vijf punten. Zondag wacht opnieuw een lastige opdracht met de komst van Cercle Brugge, dat nog volop knokt voor een plaats in de play-offs.


Maar Antwerp krijgt wel zeer goed nieuws voor die wedstrijd, want het lijkt erop dat het opnieuw zal kunnen rekenen op Vincent Janssen. De Nederlandse prijsschutter moest door een blessure verstek laten gaan voor de laatste twee wedstrijden, maar is nu weer fit. Gazet van Antwerpen zag dat hij woensdag de open training helemaal kon afwerken en een goedgeluimde indruk maakte.

Dat betekent echter niet dat Mark van Bommel helemaal vrij van blessurezorgen is. De coach zag immers Arbnor Muja de training voortijdig staken, al leek hij net als Toby Alderweireld eerder uit voorzorg naar binnen te gaan. Daarnaast trainden Jurgen Ekkelenkamp, Pieter Gerkens en Anthony Valencia nog individueel, terwijl de revaliderende Koji Miyoshi slechts een deel van de groepstraining kon afwerken.

PLAY-OFFS
Antwerp verzekerde zich vorig weekend wel al van zijn plaats in de play-offs, want de voorsprong op nummer vijf Club Brugge bedraagt met drie speeldagen te gaan elf punten. Desondanks zal er geen verslapping geduld worden, want met het oog op de titelstrijd mag de kloof met Genk en Union niet vergroten, terwijl het vertrouwen ook hoog moet blijven voor de bekerfinale tegen KV Mechelen op 30 april.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Antwerp wint dit seizoen...

Meest recent

Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

5
5
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

156
156
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

160
160
Één Rode Duivel volledig afgeserveerd op WK?

De Rode Duivels speelden 1-1 gelijk tegen Egypte. Als vervanger van Romelu Lukaku koos bondscoach ...

183
183
Ngoy slaat op tafel na Egypte: “Tuurlijk ontgoocheling”

België kwam niet verder dan een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste wedstrijd op het WK ...

106
106
Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

44
44
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

192
192
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

228
228
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

385
385
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

213
213
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

1247
1247
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

514
514
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

237
237
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

149
149
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

302
302
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

317
317
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

935
935
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

373
373
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

134
134
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

452
452
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1367
1367
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

225
225
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

142
142
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

91
91
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

399
399

Meer sportnieuws