'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

door
'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

Antwerp herpakte zich vorig weekend na de verrassende nederlaag tegen Charleroi door Zulte Waregem te kloppen. Daarmee liet de Great Old concurrenten Genk en Union niet verder weglopen, maar omdat zij ook hun wedstrijd wonnen blijft de achterstand acht en vijf punten. Zondag wacht opnieuw een lastige opdracht met de komst van Cercle Brugge, dat nog volop knokt voor een plaats in de play-offs.


Maar Antwerp krijgt wel zeer goed nieuws voor die wedstrijd, want het lijkt erop dat het opnieuw zal kunnen rekenen op Vincent Janssen. De Nederlandse prijsschutter moest door een blessure verstek laten gaan voor de laatste twee wedstrijden, maar is nu weer fit. Gazet van Antwerpen zag dat hij woensdag de open training helemaal kon afwerken en een goedgeluimde indruk maakte.

Dat betekent echter niet dat Mark van Bommel helemaal vrij van blessurezorgen is. De coach zag immers Arbnor Muja de training voortijdig staken, al leek hij net als Toby Alderweireld eerder uit voorzorg naar binnen te gaan. Daarnaast trainden Jurgen Ekkelenkamp, Pieter Gerkens en Anthony Valencia nog individueel, terwijl de revaliderende Koji Miyoshi slechts een deel van de groepstraining kon afwerken.

PLAY-OFFS
Antwerp verzekerde zich vorig weekend wel al van zijn plaats in de play-offs, want de voorsprong op nummer vijf Club Brugge bedraagt met drie speeldagen te gaan elf punten. Desondanks zal er geen verslapping geduld worden, want met het oog op de titelstrijd mag de kloof met Genk en Union niet vergroten, terwijl het vertrouwen ook hoog moet blijven voor de bekerfinale tegen KV Mechelen op 30 april.

LEES OOK: Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Antwerp wint dit seizoen...

Meest recent

Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

49
49
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

31
31
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

57
57
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

123
123
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

40
40
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

695
695
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

47
47
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

21
21
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

74
74
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

439
439
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

110
110
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

41
41
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

390
390
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

139
139
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

177
177
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

316
316
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

95
95
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

126
126
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

171
171
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

206
206
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

237
237
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1247
1247
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

151
151

Meer sportnieuws