'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

464 stemmen
'Antwerp krijgt flinke opsteker voor zondag'

Antwerp herpakte zich vorig weekend na de verrassende nederlaag tegen Charleroi door Zulte Waregem te kloppen. Daarmee liet de Great Old concurrenten Genk en Union niet verder weglopen, maar omdat zij ook hun wedstrijd wonnen blijft de achterstand acht en vijf punten. Zondag wacht opnieuw een lastige opdracht met de komst van Cercle Brugge, dat nog volop knokt voor een plaats in de play-offs.


Maar Antwerp krijgt wel zeer goed nieuws voor die wedstrijd, want het lijkt erop dat het opnieuw zal kunnen rekenen op Vincent Janssen. De Nederlandse prijsschutter moest door een blessure verstek laten gaan voor de laatste twee wedstrijden, maar is nu weer fit. Gazet van Antwerpen zag dat hij woensdag de open training helemaal kon afwerken en een goedgeluimde indruk maakte.

Dat betekent echter niet dat Mark van Bommel helemaal vrij van blessurezorgen is. De coach zag immers Arbnor Muja de training voortijdig staken, al leek hij net als Toby Alderweireld eerder uit voorzorg naar binnen te gaan. Daarnaast trainden Jurgen Ekkelenkamp, Pieter Gerkens en Anthony Valencia nog individueel, terwijl de revaliderende Koji Miyoshi slechts een deel van de groepstraining kon afwerken.

PLAY-OFFS
Antwerp verzekerde zich vorig weekend wel al van zijn plaats in de play-offs, want de voorsprong op nummer vijf Club Brugge bedraagt met drie speeldagen te gaan elf punten. Desondanks zal er geen verslapping geduld worden, want met het oog op de titelstrijd mag de kloof met Genk en Union niet vergroten, terwijl het vertrouwen ook hoog moet blijven voor de bekerfinale tegen KV Mechelen op 30 april.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Antwerp wint dit seizoen...

Meest recent

Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

12
12
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

210
210
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

67
67
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

37
37
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

75
75
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

27
27
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

103
103
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

104
104
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

77
77
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

399
399
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

355
355
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

393
393
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

235
235
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

363
363
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

671
671
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

492
492
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

42
42
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

273
273
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

806
806
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

72
72
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

348
348
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

450
450
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

290
290
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

239
239
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

292
292

Meer sportnieuws