Buitenkans voor Antwerp: 'Ex-toptarget transfervrij'

door
Buitenkans voor Antwerp: 'Ex-toptarget transfervrij'

Royal Antwerp FC gaat komende zomer zich wellicht versterken met enkele stevige transfers. De Great Old kan mogelijk eens gaan polsen bij een voormalig target. Hij is immers einde contract, maar de interesse zal wellicht zeer groot zijn. Kan Marc Overmars zijn slag thuis weten te halen?


Branco van den Boomen is einde contract bij Toulouse, waar hij een geweldig seizoen kent met 6 goals en 11 assists in 31 wedstrijden. De 27-jarige dynamische middenvelder is klaar voor een volgende stap en mogelijk is dat Antwerp. Van den Boomen werd een jaar geleden gelinkt aan Antwerp, maar tot een overstap kwam het niet. De Nederlander sprak bij Voetbal International over een mogelijke volgende stap.

PSV?

"We zijn in gesprek met Toulouse, maar houden ook andere clubs en andere landen in de gaten. Ik ben 'in mijn prime', ik wil nu wel weten waar mijn plafond ligt. Ik denk dat iedere voetballer dat wil. Ik denk dat mijn plafond nog hoger ligt. Misschien bij Toulouse, want die willen ook omhoog, maar misschien ook bij een andere club", aldus Van den Boomen.

PSV zou ook wel eens een optie kunnen zijn. "Ik zou het wel mooi vinden, die club heb ik altijd een warm hart toegedragen. Maar Joey Veerman en ik zijn wel een beetje dezelfde type spelers, ik weet niet of het past. We gaan het zien. De top drie in Nederland, dat is denk ik een stap omhoog ten opzichte van Ligue 1. Ook voor wat Oranje betreft", aldus de speler.

LEES OOK: 'Transfervuurwerk bij Anderlecht, Standard en Antwerp'

Moet Antwerp hem een voorstel doen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

102
102
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

46
46
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

266
266
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

303
303
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

349
349
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

153
153
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

645
645
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

456
456
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

1010
1010
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

138
138
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

176
176
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

1906
1906
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

159
159
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

251
251
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

507
507
Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers wonnen afgelopen weekend met 3-2 van ...

263
263
Superster genaaid: Anderlecht speelt vuil spel

Mihajlo Cvetkovic, hét Servisch toptalent dat Manchester City kon kiezen, belandde bij ...

1366
1366
Waar op tv kan je naar Liechtenstein-België kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

544
544
Dit opvallend viertal moet Rode Duivels redden

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Liechtenstein. Enkele dagen later volgt Kazachstan. Dat mag ...

170
170
Albert slaat alarm: dit is het grote Anderlecht-probleem

RSC Anderlecht is slecht begonnen aan het seizoen. Sommigen halen aan dat het tegen Union SG best ...

279
279
"De grootste miskoop in de geschiedenis van Club Brugge"

Club Brugge haalde Carlos Forbs in huis. Daar waren veel twijfels over, ook de geluiden die wij ...

1658
1658
‘Paniek bij Anderlecht: drie transferdossiers lopen fout’

Olivier Renard heeft nog heel veel werk de komende dagen. Voorlopig is de zomermercato allerminst ...

623
623
'Basisploeg Duivels: zorgt Garcia voor deze verrassingen?'

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Liechtenstein. Dat moet een zeer vlotte zege opleveren, ...

211
211
Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

734
734
'Transferbommetje Mitrovic: jaarsalaris van 10 miljoen'

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

255
255

Meer sportnieuws