Duranville slikt nieuwe opdoffer bij Dortmund

406
Duranville slikt nieuwe opdoffer bij Dortmund

Julien Duranville zorgde eind januari voor één van de meest verrassende Belgische wintertransfers. De amper 16-jarige winger weigerde zijn in 2024 aflopende contract bij Anderlecht te verlengen, waardoor Paars-Wit zich genoodzaakt zag om mee te werken toen Borussia Dortmund met een bod van 8,5 miljoen euro kwam aandraven. Maar aan zijn overstap naar Duitsland heeft het toptalent nog niet veel plezier beleefd.


Dik twee maanden later is het nog altijd wachten tot we Duranville een eerste keer aan het werk zien in het shirt van Dortmund. De snelle flankaanvaller arriveerde immers geblesseerd bij zijn nieuwe club en het herstel verloopt zeer moeizaam. Nu moet hij een nieuwe domper slikken, want trainer Edin Terzic bevestigde dat hij een terugslag in zijn revalidatie gekend heeft.

Duranville heeft nu immers ook een spierscheur opgelopen. "Het zal nog een paar weken duren eer hij honderd procent is", vertelde Terzic op zijn persconferentie in de aanloop naar de bekermatch tegen RB Leipzig. "Hij had de laatste weken de trainingen deels hervat, maar helaas voelde hij plots weer iets. We zijn dan ook heel voorzichtig om hem niet te vroeg weer in de strijd te gooien."

VOLGEND SEIZOEN
In Duitsland vrezen ze dan ook meer en meer dat we tot volgend seizoen zullen moeten wachten om het debuut van Duranville bij Dortmund te zien. Zijn laatste wedstrijd dateert inmiddels al van 11 november, toen hij met RSCA Futures 52 minuten meespeelde tegen Club NXT in de Challenger Pro League. In het A-elftal van Anderlecht kwam hij dit seizoen tien keer in actie, waarin hij één keer scoorde.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Zal Duranville bij Dortmund doorbreken?

Meest recent

Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

60
60
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

121
121
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

81
81
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

93
93
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

82
82
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

148
148
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

144
144
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1317
1317
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

313
313
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

266
266
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

271
271
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

86
86
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

213
213
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

223
223
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

100
100
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

76
76
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

32
32
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

127
127
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

330
330
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

202
202
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

475
475
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

385
385
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

163
163

Meer sportnieuws