Duranville slikt nieuwe opdoffer bij Dortmund

406
Duranville slikt nieuwe opdoffer bij Dortmund

Julien Duranville zorgde eind januari voor één van de meest verrassende Belgische wintertransfers. De amper 16-jarige winger weigerde zijn in 2024 aflopende contract bij Anderlecht te verlengen, waardoor Paars-Wit zich genoodzaakt zag om mee te werken toen Borussia Dortmund met een bod van 8,5 miljoen euro kwam aandraven. Maar aan zijn overstap naar Duitsland heeft het toptalent nog niet veel plezier beleefd.


Dik twee maanden later is het nog altijd wachten tot we Duranville een eerste keer aan het werk zien in het shirt van Dortmund. De snelle flankaanvaller arriveerde immers geblesseerd bij zijn nieuwe club en het herstel verloopt zeer moeizaam. Nu moet hij een nieuwe domper slikken, want trainer Edin Terzic bevestigde dat hij een terugslag in zijn revalidatie gekend heeft.

Duranville heeft nu immers ook een spierscheur opgelopen. "Het zal nog een paar weken duren eer hij honderd procent is", vertelde Terzic op zijn persconferentie in de aanloop naar de bekermatch tegen RB Leipzig. "Hij had de laatste weken de trainingen deels hervat, maar helaas voelde hij plots weer iets. We zijn dan ook heel voorzichtig om hem niet te vroeg weer in de strijd te gooien."

VOLGEND SEIZOEN
In Duitsland vrezen ze dan ook meer en meer dat we tot volgend seizoen zullen moeten wachten om het debuut van Duranville bij Dortmund te zien. Zijn laatste wedstrijd dateert inmiddels al van 11 november, toen hij met RSCA Futures 52 minuten meespeelde tegen Club NXT in de Challenger Pro League. In het A-elftal van Anderlecht kwam hij dit seizoen tien keer in actie, waarin hij één keer scoorde.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Zal Duranville bij Dortmund doorbreken?

Meest recent

Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

1
1
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

4
4
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

32
32
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

14
14
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

29
29
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

23
23
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

121
121
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

31
31
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

57
57
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

174
174
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

106
106
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

65
65
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

195
195
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

176
176
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

244
244
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

136
136
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

222
222
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

235
235
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

294
294
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

245
245
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

324
324
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

493
493
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

228
228
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

212
212

Meer sportnieuws