Duranville slikt nieuwe opdoffer bij Dortmund

door
Duranville slikt nieuwe opdoffer bij Dortmund

Julien Duranville zorgde eind januari voor één van de meest verrassende Belgische wintertransfers. De amper 16-jarige winger weigerde zijn in 2024 aflopende contract bij Anderlecht te verlengen, waardoor Paars-Wit zich genoodzaakt zag om mee te werken toen Borussia Dortmund met een bod van 8,5 miljoen euro kwam aandraven. Maar aan zijn overstap naar Duitsland heeft het toptalent nog niet veel plezier beleefd.


Dik twee maanden later is het nog altijd wachten tot we Duranville een eerste keer aan het werk zien in het shirt van Dortmund. De snelle flankaanvaller arriveerde immers geblesseerd bij zijn nieuwe club en het herstel verloopt zeer moeizaam. Nu moet hij een nieuwe domper slikken, want trainer Edin Terzic bevestigde dat hij een terugslag in zijn revalidatie gekend heeft.

Duranville heeft nu immers ook een spierscheur opgelopen. "Het zal nog een paar weken duren eer hij honderd procent is", vertelde Terzic op zijn persconferentie in de aanloop naar de bekermatch tegen RB Leipzig. "Hij had de laatste weken de trainingen deels hervat, maar helaas voelde hij plots weer iets. We zijn dan ook heel voorzichtig om hem niet te vroeg weer in de strijd te gooien."

VOLGEND SEIZOEN
In Duitsland vrezen ze dan ook meer en meer dat we tot volgend seizoen zullen moeten wachten om het debuut van Duranville bij Dortmund te zien. Zijn laatste wedstrijd dateert inmiddels al van 11 november, toen hij met RSCA Futures 52 minuten meespeelde tegen Club NXT in de Challenger Pro League. In het A-elftal van Anderlecht kwam hij dit seizoen tien keer in actie, waarin hij één keer scoorde.

LEES OOK: 'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Zal Duranville bij Dortmund doorbreken?

Meest recent

Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

0
0
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

39
39
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

25
25
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

56
56
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

60
60
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

76
76
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

42
42
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

337
337
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

61
61
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

159
159
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

98
98
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

421
421
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

183
183
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

109
109
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

261
261
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

174
174
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

312
312
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

530
530
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

261
261
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

132
132
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

362
362
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

182
182
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

101
101
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

67
67
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

327
327

Meer sportnieuws