'De Winter lokt aandacht van twee mooie clubs'

door
'De Winter lokt aandacht van twee mooie clubs'

Koni De Winter is eigendom van Juventus, maar de kans lijkt klein dat hij daar snel een basispion kan worden. De centrale verdediger wordt dit seizoen uitgeleend aan Empoli. Ondanks een wisselvallig seizoen kan de jonge Belg rekenen op interesse van twee clubs. Volgt er in de zomer een mooie transfer?


De Winter speelde tot op heden 12 wedstrijden voor Empoli. Hij schippert er tussen bank en basis, zo zat hij toch zes keer op de bank tijdens de laatste zeven competitiematchen. De 20-jarige Belg wordt er uitgespeeld als centrale verdediger en hij wordt aanzien als een toekomstige Rode Duivel. Dan moet hij de komende seizoen wel volop gaan spelen en verder progressie maken.

ZOALS LAVIA?

Volgens Tuttomercatoweb hebben Southampton en Stade Reims ondertussen hun oog laten vallen op hem. Southampton knokt voor het behoud in de Premier League en het is nog maar de vraag of De Winter daar veel zal spelen. Reims lijkt een betere optie te zijn, want met Will Still is er een Belgische coach. Bovendien zijn er nog een aantal Belgen actief met Thomas Foket en Maxime Busi.

De Winter zou er wellicht meer kans maken op speelminuten. De voormalige jeugdspeler van Lierse ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Juventus. Zij zijn tevreden over zijn ontwikkeling, maar een basisplaats bij de Oude Dame ligt niet echt in het verschiet. Mogelijk kan Roméo Lavia een voorbeeld zijn. Hij verliet Manchester City definitief en zette een stap terug bij Southampton, om er weldra weer enkele voorwaarts te kunnen zetten.

LEES OOK: ‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

32
32
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

62
62
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

42
42
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

163
163
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

202
202
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

35
35
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

109
109
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

59
59
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

180
180
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

185
185
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

184
184
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

23
23
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

187
187
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

261
261
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

275
275
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

145
145
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

105
105
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

274
274
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

60
60
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

99
99
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

41
41
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

73
73
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

320
320

Meer sportnieuws