'De Winter lokt aandacht van twee mooie clubs'

door
'De Winter lokt aandacht van twee mooie clubs'

Koni De Winter is eigendom van Juventus, maar de kans lijkt klein dat hij daar snel een basispion kan worden. De centrale verdediger wordt dit seizoen uitgeleend aan Empoli. Ondanks een wisselvallig seizoen kan de jonge Belg rekenen op interesse van twee clubs. Volgt er in de zomer een mooie transfer?


De Winter speelde tot op heden 12 wedstrijden voor Empoli. Hij schippert er tussen bank en basis, zo zat hij toch zes keer op de bank tijdens de laatste zeven competitiematchen. De 20-jarige Belg wordt er uitgespeeld als centrale verdediger en hij wordt aanzien als een toekomstige Rode Duivel. Dan moet hij de komende seizoen wel volop gaan spelen en verder progressie maken.

ZOALS LAVIA?

Volgens Tuttomercatoweb hebben Southampton en Stade Reims ondertussen hun oog laten vallen op hem. Southampton knokt voor het behoud in de Premier League en het is nog maar de vraag of De Winter daar veel zal spelen. Reims lijkt een betere optie te zijn, want met Will Still is er een Belgische coach. Bovendien zijn er nog een aantal Belgen actief met Thomas Foket en Maxime Busi.

De Winter zou er wellicht meer kans maken op speelminuten. De voormalige jeugdspeler van Lierse ligt nog tot medio 2026 onder contract bij Juventus. Zij zijn tevreden over zijn ontwikkeling, maar een basisplaats bij de Oude Dame ligt niet echt in het verschiet. Mogelijk kan Roméo Lavia een voorbeeld zijn. Hij verliet Manchester City definitief en zette een stap terug bij Southampton, om er weldra weer enkele voorwaarts te kunnen zetten.

LEES OOK: Rentree in mineur: Juventus verpest grote comeback Lukaku

Moeten de Belgische topclubs eens polsen?

Meest recent

Boskamp breekt bij immense woede: "Het klopt niet!"

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

10
10
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

31
31
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

238
238
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

150
150
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

113
113
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

113
113
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

113
113
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

85
85
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

349
349
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

78
78
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

317
317
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

121
121
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

748
748
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

428
428
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

117
117
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

531
531
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

665
665
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

982
982
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

167
167
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

143
143
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

178
178
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

211
211
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81

Meer sportnieuws