'FC Barcelona en Atlético knokken om ex-Bruggeling'

door
'FC Barcelona en Atlético knokken om ex-Bruggeling'

FC Barcelona en Atlético Madrid zijn uiteraard op zoek naar versterking voor komende zomer. De twee Spaanse clubs willen onder meer hun middenveld versterken en beide teams hebben dezelfde speler op het oog. Volgens Spaanse media lijkt Barça momenteel het minste kans te maken.


Het gonst al sinds het WK van de geruchten omtrent Marokkaanse spelers. Dat is geen toeval aangezien Marokko dé sensatie was in Qatar en één van de smaakmakers was Sofyan Amrabat. De middenvelder kende een zeer sterk WK, maar in januari volgde er geen toptransfer. Nochtans werd hij aan tal van clubs gelinkt, maar de interesse is zeker niet gaan liggen.

TYPE VOOR SIMEONE

Spaanse media maken nu melding van concrete interesse van FC Barcelona en Atlético Madrid. Amrabat heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 25 miljoen euro en ligt er nog tot medio 2024 onder contract, al kan Fiorentina die verbintenis met nog een seizoen openbreken. De Italiaanse club zou 40 miljoen euro willen voor de ex-speler van Club Brugge en Feyenoord en door de huidige financiële situatie lijkt FC Barcelona daardoor toch zeer moeilijk te worden.

Amrabat past bovendien veel meer in de spelopvatting van Atlético Madrid. De middenvelder is fysiek heel erg aanwezig en een echte bijter. Dat bewees hij afgelopen weekend ook nog eens tijdens zijn invalbeurt tegen Inter. Bij FC Barcelona is het voor dergelijk type voetballers toch niet al te makkelijk. Een transfer naar Atlético Madrid lijkt daardoor toch beter bij de energieke middenvelder te passen.

LEES OOK: Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Wie gaat met Amrabat aan de haal?

Meest recent

Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

18
18
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

229
229
Club Brugge slikt: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

40
40
Anderlecht leeft weer! Dramatisch Antwerp geeft finale weg

In wat hier en daar wordt omschreven als een grote 'institutionele crisis', heeft RSC Anderlecht een ...

285
285
Sfeer wordt grimmig: Antwerp-aanhang over de schreef

Het Bosuil-stadion was donderdagavond aardig vol gelopen voor de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC ...

308
308
'Gigantische bom barst open in huwelijk Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

135
135
Heerlijk beeld: Bayern-ster doet Kompany rot schrikken

Bayern München blijft voorlopig op koers om met de treble aan de haal te gaan. Woensdag ...

43
43
"Hallucinant" - Anderlecht-fans maken gehakt van arbitrage

Donderdagavond werd de tweede terugmatch in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. RSC ...

368
368
Exit Mannaert en Garcia na WK? TD doet boekje open

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

161
161
'Nieuwe coach Tottenham: drie topkandidaten al gelekt'

Olympique Marseille nam deze week afscheid van coach Roberto De Zerbi. Een gevolg van de slechte ...

90
90
Anderlecht stevent af op 'enorme fout': "Zou heel dom zijn"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

276
276
Revanche tegen Antwerp of derby in finale? Hubert duidelijk

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

159
159
'Brute exit bij Club: chouchou aan laatste maanden bezig'

Club Brugge liet tijdens de voorbije wintermercato een pak miljoenen liggen om zijn huidige ...

373
373
Antwerp mét Kerk, Taravel wisselt vijf keer bij Anderlecht

Donderdagavond komt Union SG te weten welke ploeg het zal treffen in de finale van de beker. Kan ...

225
225
Grote schuldige Anderlecht-malaise: "Hij is niet serieus"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

446
446
Loting Nations League: Rode Duivels in loodzware poule

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de volgende editie van de Nations League. In ...

392
392
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

50
50
Grote zorgen Garcia: belangrijke Duivel onder het mes

Nog exact 123 dagen te gaan alvorens de Rode Duivels hun eerste groepswedstrijd afwerken op het WK. ...

67
67
‘Anderlecht geschokt: Tomasson eist enorme XXL-topdeal’

Anderlecht kreeg donderdag een koude douche: Jon Dahl Tomasson bedankte alsnog voor de job. In de ...

294
294
Feyenoord verrast vriend & vijand met stunt van jewelste

De afgelopen jaren streefden we onze noorderburen dan wel op zowat alle vlakken voorbij, aan de ...

116
116
Anderlecht-icoon geeft toe: "Refs werden beïnvloed"

Terwijl de rechtbank zich buigt over de verkoop aan Marc Coucke verkeert RSC Anderlecht zowel op als ...

448
448
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

106
106
Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

241
241
'Overmars onder druk: sterkhouder weg bij Antwerp?'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

255
255
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

1064
1064

Meer sportnieuws