'FC Barcelona en Atlético knokken om ex-Bruggeling'

222 stemmen
'FC Barcelona en Atlético knokken om ex-Bruggeling'

FC Barcelona en Atlético Madrid zijn uiteraard op zoek naar versterking voor komende zomer. De twee Spaanse clubs willen onder meer hun middenveld versterken en beide teams hebben dezelfde speler op het oog. Volgens Spaanse media lijkt Barça momenteel het minste kans te maken.


Het gonst al sinds het WK van de geruchten omtrent Marokkaanse spelers. Dat is geen toeval aangezien Marokko dé sensatie was in Qatar en één van de smaakmakers was Sofyan Amrabat. De middenvelder kende een zeer sterk WK, maar in januari volgde er geen toptransfer. Nochtans werd hij aan tal van clubs gelinkt, maar de interesse is zeker niet gaan liggen.

TYPE VOOR SIMEONE

Spaanse media maken nu melding van concrete interesse van FC Barcelona en Atlético Madrid. Amrabat heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 25 miljoen euro en ligt er nog tot medio 2024 onder contract, al kan Fiorentina die verbintenis met nog een seizoen openbreken. De Italiaanse club zou 40 miljoen euro willen voor de ex-speler van Club Brugge en Feyenoord en door de huidige financiële situatie lijkt FC Barcelona daardoor toch zeer moeilijk te worden.

Amrabat past bovendien veel meer in de spelopvatting van Atlético Madrid. De middenvelder is fysiek heel erg aanwezig en een echte bijter. Dat bewees hij afgelopen weekend ook nog eens tijdens zijn invalbeurt tegen Inter. Bij FC Barcelona is het voor dergelijk type voetballers toch niet al te makkelijk. Een transfer naar Atlético Madrid lijkt daardoor toch beter bij de energieke middenvelder te passen.

LEES OOK: 'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

🚀

Wie gaat met Amrabat aan de haal?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

4
4
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

14
14
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

38
38
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

109
109
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

150
150
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

325
325
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

182
182
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

345
345
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

124
124
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

43
43
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

188
188
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

235
235
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

482
482
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

258
258
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

424
424
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

123
123
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

293
293
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

285
285
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

254
254
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

347
347
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1318
1318
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

298
298
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

145
145
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

370
370
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

89
89

Meer sportnieuws