'FC Barcelona en Atlético knokken om ex-Bruggeling'

222 stemmen
'FC Barcelona en Atlético knokken om ex-Bruggeling'

FC Barcelona en Atlético Madrid zijn uiteraard op zoek naar versterking voor komende zomer. De twee Spaanse clubs willen onder meer hun middenveld versterken en beide teams hebben dezelfde speler op het oog. Volgens Spaanse media lijkt Barça momenteel het minste kans te maken.


Het gonst al sinds het WK van de geruchten omtrent Marokkaanse spelers. Dat is geen toeval aangezien Marokko dé sensatie was in Qatar en één van de smaakmakers was Sofyan Amrabat. De middenvelder kende een zeer sterk WK, maar in januari volgde er geen toptransfer. Nochtans werd hij aan tal van clubs gelinkt, maar de interesse is zeker niet gaan liggen.

TYPE VOOR SIMEONE

Spaanse media maken nu melding van concrete interesse van FC Barcelona en Atlético Madrid. Amrabat heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 25 miljoen euro en ligt er nog tot medio 2024 onder contract, al kan Fiorentina die verbintenis met nog een seizoen openbreken. De Italiaanse club zou 40 miljoen euro willen voor de ex-speler van Club Brugge en Feyenoord en door de huidige financiële situatie lijkt FC Barcelona daardoor toch zeer moeilijk te worden.

Amrabat past bovendien veel meer in de spelopvatting van Atlético Madrid. De middenvelder is fysiek heel erg aanwezig en een echte bijter. Dat bewees hij afgelopen weekend ook nog eens tijdens zijn invalbeurt tegen Inter. Bij FC Barcelona is het voor dergelijk type voetballers toch niet al te makkelijk. Een transfer naar Atlético Madrid lijkt daardoor toch beter bij de energieke middenvelder te passen.

LEES OOK: 'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

🚀

Wie gaat met Amrabat aan de haal?

Meest recent

Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

6
6
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

8
8
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

177
177
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

34
34
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

23
23
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

168
168
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

84
84
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

114
114
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

309
309
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

287
287
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

72
72
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

153
153
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

151
151
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

53
53
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

414
414
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

289
289
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

73
73
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

304
304
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

370
370
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

114
114
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

67
67
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

443
443
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

275
275

Meer sportnieuws