Vidarsson geeft tekst en uitleg na opvallend ontslag

door
Vidarsson geeft tekst en uitleg na opvallend ontslag

Het ontslag van Arnar Vidarsson bij IJsland kwam voor velen als een donderslag bij heldere hemel. De vaste analist in Extra Time deed het namelijk bijzonder goed als bondscoach van het Scandinavische land, maar diende toch te vertrekken na amper één nederlaag in tien wedstrijden. Vandaag gaf Vidarsson alvast voor het eerst tekst en uitleg na zijn ontslag als bondscoach. 


De teleurstelling is nog steeds groot bij Vidarsson. Toch heerst er ook fierheid op zijn prestaties bij de bescheiden voetbalmacht. "Ik vind het tijdstip van mijn ontslag onbegrijpelijk. Dat is zuur en ook onterecht. Zeker na onze resultaten. Toch ben ik ook fier. Ik ben er zeker van dat er een basis gelegd is bij IJsland, en dat het land op termijn terug heel goed voetbal zal gaan spelen", klinkt het bij de IJslander in Extra Time. 

Vidarsson werd in 2020 aangesteld als tijdelijke bondscoach van IJsland. De voltallige voetbalbond nam net voor zijn aanstelling nog gezamenlijk ontslag na een grensoverschrijdend incident met enkele spelers van het IJslandse elftal. Die spelers werden nadien door Vidarsson uit de selectie geweerd, waarna hij stilaan begon te bouwen aan een nieuw tijdperk bij het nationale elftal van de Scandinaviërs. Het was dan ook niet onlogisch dat Vidarsson uiteindelijk vast benoemd werd als bondscoach. 

Terug op de markt? 

Of Vidarsson terug op de markt is, weet hij zelf nog niet. De IJslander gaf in het Canvas-programma alvast aan dat hij zijn CV niet zal beginnen opsturen. "Dat heb ik nooit gedaan. Ik weet nog niet goed of ik terug aan de slag wil als trainer, of het voorlopig hou bij analist. Dat zie ik wel. Ik heb tijd", besluit Vidarsson. 

Zal Vidarsson snel terug aan de slag gaan?

Meest recent

KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

13
13
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

12
12
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

82
82
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

195
195
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

150
150
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

154
154
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

124
124
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

261
261
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

243
243
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

113
113
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

325
325
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

80
80
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

287
287
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

109
109
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

80
80
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

184
184
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

221
221
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

507
507
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

118
118
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

86
86
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

206
206
Club Brugge doet gouden zaak: "Fantastische aanwinst"

Club Brugge heeft zich deze winter tot dusver koest gehouden op de transfermarkt, maar nu lijkt het ...

764
764
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

388
388
Genk bevoordeeld? Utrecht-coach schiet uit krammen

KRC Genk heeft donderdagavond een uitstekende zaak gedaan. Het boekte een zege op het veld van FC ...

281
281

Meer sportnieuws