Vidarsson geeft tekst en uitleg na opvallend ontslag

door
Vidarsson geeft tekst en uitleg na opvallend ontslag

Het ontslag van Arnar Vidarsson bij IJsland kwam voor velen als een donderslag bij heldere hemel. De vaste analist in Extra Time deed het namelijk bijzonder goed als bondscoach van het Scandinavische land, maar diende toch te vertrekken na amper één nederlaag in tien wedstrijden. Vandaag gaf Vidarsson alvast voor het eerst tekst en uitleg na zijn ontslag als bondscoach. 


De teleurstelling is nog steeds groot bij Vidarsson. Toch heerst er ook fierheid op zijn prestaties bij de bescheiden voetbalmacht. "Ik vind het tijdstip van mijn ontslag onbegrijpelijk. Dat is zuur en ook onterecht. Zeker na onze resultaten. Toch ben ik ook fier. Ik ben er zeker van dat er een basis gelegd is bij IJsland, en dat het land op termijn terug heel goed voetbal zal gaan spelen", klinkt het bij de IJslander in Extra Time. 

Vidarsson werd in 2020 aangesteld als tijdelijke bondscoach van IJsland. De voltallige voetbalbond nam net voor zijn aanstelling nog gezamenlijk ontslag na een grensoverschrijdend incident met enkele spelers van het IJslandse elftal. Die spelers werden nadien door Vidarsson uit de selectie geweerd, waarna hij stilaan begon te bouwen aan een nieuw tijdperk bij het nationale elftal van de Scandinaviërs. Het was dan ook niet onlogisch dat Vidarsson uiteindelijk vast benoemd werd als bondscoach. 

Terug op de markt? 

Of Vidarsson terug op de markt is, weet hij zelf nog niet. De IJslander gaf in het Canvas-programma alvast aan dat hij zijn CV niet zal beginnen opsturen. "Dat heb ik nooit gedaan. Ik weet nog niet goed of ik terug aan de slag wil als trainer, of het voorlopig hou bij analist. Dat zie ik wel. Ik heb tijd", besluit Vidarsson. 

LEES OOK: Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Zal Vidarsson snel terug aan de slag gaan?

Meest recent

'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

36
36
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

7
7
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

126
126
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

48
48
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

201
201
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

29
29
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

172
172
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

82
82
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

84
84
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

76
76
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

19
19
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

191
191
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

226
226
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

283
283
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

99
99
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

83
83
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

517
517
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

298
298
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

350
350
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

618
618
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

326
326
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

58
58
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

113
113
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

103
103

Meer sportnieuws