Vidarsson geeft tekst en uitleg na opvallend ontslag

door
Vidarsson geeft tekst en uitleg na opvallend ontslag

Het ontslag van Arnar Vidarsson bij IJsland kwam voor velen als een donderslag bij heldere hemel. De vaste analist in Extra Time deed het namelijk bijzonder goed als bondscoach van het Scandinavische land, maar diende toch te vertrekken na amper één nederlaag in tien wedstrijden. Vandaag gaf Vidarsson alvast voor het eerst tekst en uitleg na zijn ontslag als bondscoach. 


De teleurstelling is nog steeds groot bij Vidarsson. Toch heerst er ook fierheid op zijn prestaties bij de bescheiden voetbalmacht. "Ik vind het tijdstip van mijn ontslag onbegrijpelijk. Dat is zuur en ook onterecht. Zeker na onze resultaten. Toch ben ik ook fier. Ik ben er zeker van dat er een basis gelegd is bij IJsland, en dat het land op termijn terug heel goed voetbal zal gaan spelen", klinkt het bij de IJslander in Extra Time. 

Vidarsson werd in 2020 aangesteld als tijdelijke bondscoach van IJsland. De voltallige voetbalbond nam net voor zijn aanstelling nog gezamenlijk ontslag na een grensoverschrijdend incident met enkele spelers van het IJslandse elftal. Die spelers werden nadien door Vidarsson uit de selectie geweerd, waarna hij stilaan begon te bouwen aan een nieuw tijdperk bij het nationale elftal van de Scandinaviërs. Het was dan ook niet onlogisch dat Vidarsson uiteindelijk vast benoemd werd als bondscoach. 

Terug op de markt? 

Of Vidarsson terug op de markt is, weet hij zelf nog niet. De IJslander gaf in het Canvas-programma alvast aan dat hij zijn CV niet zal beginnen opsturen. "Dat heb ik nooit gedaan. Ik weet nog niet goed of ik terug aan de slag wil als trainer, of het voorlopig hou bij analist. Dat zie ik wel. Ik heb tijd", besluit Vidarsson. 

Zal Vidarsson snel terug aan de slag gaan?

Meest recent

Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

0
0
Club Brugge krijgt cruciale update uit ziekenboeg

In de tussenronde van de Champions League sleepte Club Brugge woensdag een 3-3 gelijkspel uit de ...

4
4
'Anderlecht all-in: ultieme inspanning voor Schreuder'

Komt hij, of komt hij niet? RSC Anderlecht hoopt zo snel mogelijk Alfred Schreuder voor te stellen ...

108
108
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

79
79
'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Deze keer hoefde hij zich niet echt te onderscheiden tegen Atlético Madrid, maar de voorbije ...

86
86
'Hayen waagt gokje: opvallend experiment bij KRC Genk'

In de tussenronde van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen Dinamo Zagreb. Met welke ...

144
144
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

171
171
'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

402
402
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

348
348
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

24
24
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

54
54
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

853
853
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

259
259
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

154
154
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

128
128
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

191
191
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

58
58
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

709
709
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

345
345
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

226
226
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

166
166
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

49
49
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

919
919
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

210
210
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

318
318

Meer sportnieuws