Defour: "Hij komt niet meer in actie voor KV Mechelen"

382 stemmen
Defour:

KV Mechelen beleefde zondag een pijnlijke avond tegen Club Brugge. Het kon nooit een vuist maken tegen de uittredende kampioen en ging in eigen stadion kansloos onderuit met 0-3. Steven Defour kon dus moeilijk tevreden zijn, ook omdat hij enkele van zijn keuzes niet goed zag uitpakken. Zo was er een zeer opvallende afwezige bij Malinwa.


Defour had immers geen plaats in zijn selectie voor Birger Verstraete. De trainer gaf na de match bij Gazet van Antwerpen aan dat de middenvelder om 'tactische redenen' uit de selectie gelaten werd. Bij KVM denken ze immers nu al vooral aan de bekerfinale, maar daarin mag Verstraete niet meespelen. Hij is immers nog eigendom van tegenstander Antwerp, dat ook een deel van zijn loon nog betaalt.

Defour bevestigde dat Verstraete in principe zijn laatste match voor Mechelen gespeeld heeft. "Hoe hij daarop reageerde? Hij is daar vrij realistisch in. Hij wist dat dat moment ging komen. Ik weet dat dat vervelend is voor hem, want anders was hij gewoon basisspeler bij ons. Maar ik móét wel een oplossing zoeken om iemand anders voor de verdediging te zetten met het oog op de bekerfinale", klonk het.

DRIE KANSEN
Er resten Defour nog drie wedstrijden om een geschikte vervanger voor Verstraete te vinden, waarin KVM nog OH Leuven, AA Gent en Anderlecht voor de kiezen krijgt. Tegen Club koos hij voor een tandem met Dimitri Lavalée en Kerim Mrabti voor de defensie, maar een overweldigend succes werd dat dus gezien de uitslag niet.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

🚀

Zal KV Mechelen een goede vervanger voor hem vinden?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

42
42
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

74
74
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

41
41
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

189
189
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

106
106
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

196
196
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

106
106
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

137
137
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

803
803
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1088
1088
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

543
543
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

175
175
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

290
290
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

640
640
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

366
366
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

215
215
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

807
807
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws