Defour: "Hij komt niet meer in actie voor KV Mechelen"

door
Defour:

KV Mechelen beleefde zondag een pijnlijke avond tegen Club Brugge. Het kon nooit een vuist maken tegen de uittredende kampioen en ging in eigen stadion kansloos onderuit met 0-3. Steven Defour kon dus moeilijk tevreden zijn, ook omdat hij enkele van zijn keuzes niet goed zag uitpakken. Zo was er een zeer opvallende afwezige bij Malinwa.


Defour had immers geen plaats in zijn selectie voor Birger Verstraete. De trainer gaf na de match bij Gazet van Antwerpen aan dat de middenvelder om 'tactische redenen' uit de selectie gelaten werd. Bij KVM denken ze immers nu al vooral aan de bekerfinale, maar daarin mag Verstraete niet meespelen. Hij is immers nog eigendom van tegenstander Antwerp, dat ook een deel van zijn loon nog betaalt.

Defour bevestigde dat Verstraete in principe zijn laatste match voor Mechelen gespeeld heeft. "Hoe hij daarop reageerde? Hij is daar vrij realistisch in. Hij wist dat dat moment ging komen. Ik weet dat dat vervelend is voor hem, want anders was hij gewoon basisspeler bij ons. Maar ik móét wel een oplossing zoeken om iemand anders voor de verdediging te zetten met het oog op de bekerfinale", klonk het.

DRIE KANSEN
Er resten Defour nog drie wedstrijden om een geschikte vervanger voor Verstraete te vinden, waarin KVM nog OH Leuven, AA Gent en Anderlecht voor de kiezen krijgt. Tegen Club koos hij voor een tandem met Dimitri Lavalée en Kerim Mrabti voor de defensie, maar een overweldigend succes werd dat dus gezien de uitslag niet.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Zal KV Mechelen een goede vervanger voor hem vinden?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

0
0
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

62
62
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

68
68
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

112
112
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

79
79
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

60
60
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

52
52
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

49
49
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

210
210
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

118
118
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

109
109
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

33
33
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

289
289
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

117
117
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

43
43
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

79
79
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

398
398
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

44
44
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

561
561
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

376
376
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

479
479
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

183
183
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

288
288
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

192
192
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

196
196

Meer sportnieuws