Defour: "Hij komt niet meer in actie voor KV Mechelen"

door
Defour:

KV Mechelen beleefde zondag een pijnlijke avond tegen Club Brugge. Het kon nooit een vuist maken tegen de uittredende kampioen en ging in eigen stadion kansloos onderuit met 0-3. Steven Defour kon dus moeilijk tevreden zijn, ook omdat hij enkele van zijn keuzes niet goed zag uitpakken. Zo was er een zeer opvallende afwezige bij Malinwa.


Defour had immers geen plaats in zijn selectie voor Birger Verstraete. De trainer gaf na de match bij Gazet van Antwerpen aan dat de middenvelder om 'tactische redenen' uit de selectie gelaten werd. Bij KVM denken ze immers nu al vooral aan de bekerfinale, maar daarin mag Verstraete niet meespelen. Hij is immers nog eigendom van tegenstander Antwerp, dat ook een deel van zijn loon nog betaalt.

Defour bevestigde dat Verstraete in principe zijn laatste match voor Mechelen gespeeld heeft. "Hoe hij daarop reageerde? Hij is daar vrij realistisch in. Hij wist dat dat moment ging komen. Ik weet dat dat vervelend is voor hem, want anders was hij gewoon basisspeler bij ons. Maar ik móét wel een oplossing zoeken om iemand anders voor de verdediging te zetten met het oog op de bekerfinale", klonk het.

DRIE KANSEN
Er resten Defour nog drie wedstrijden om een geschikte vervanger voor Verstraete te vinden, waarin KVM nog OH Leuven, AA Gent en Anderlecht voor de kiezen krijgt. Tegen Club koos hij voor een tandem met Dimitri Lavalée en Kerim Mrabti voor de defensie, maar een overweldigend succes werd dat dus gezien de uitslag niet.

LEES OOK: De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

Zal KV Mechelen een goede vervanger voor hem vinden?

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

0
0
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

21
21
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

59
59
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

21
21
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

47
47
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

207
207
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

41
41
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

157
157
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

166
166
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

55
55
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

20
20
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

62
62
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

174
174
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

87
87
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

63
63
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

103
103
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

367
367
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

38
38
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

161
161
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

47
47
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

141
141
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

271
271
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

332
332

Meer sportnieuws